Sami Sokolowski آسوشیتد پرس

پرچم با راه راه زندان لباس نازی ها اردوگاه های مرگ پرواز در آشویتس در روز دوشنبه.

برلین — بازماندگان هولوکاست جمع آوری شده در آشویتس-برکناو روز دوشنبه به مناسبت 75 سال پس از آزادی از اردوگاه های کار اجباری نازی ها — و شاید آخرین عمده سالگرد که بسیاری از آنها زنده خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را.

بزرگداشت در محل این اردوگاه در لهستان نیز با حضور مقامات و مسئولان از بیش از 50 کشور اگر چه برخی از رهبران جهان با حضور در مراسم در بیت المقدس هفته گذشته به جای پایدار سیاسی اختلافات را تهدید به تحت الشعاع قرار دادن هر دو حوادث.

صحبت کردن در کنار حفظ خطوط راه آهن آورده است که گاو-ماشین از قربانیان آشویتس خفاش-Sheva داگان و 94 توصیف داشتن سر او را تراشیده و بازو خالکوبی به محض ورود خود را و چگونه او را مجبور به مرتب کردن وسایل از کسانی که به مرگ آنها.

“کجا بود همه؟” “که در آن جهان که می توانید ببینید که شنیدن آن و در عین حال چیزی برای نجات تمام کسانی که هزاران نفر؟”

[برای اولین بار حمل و نقل از یهودیان در آشویتس بود 997 دختران نوجوان است. چند جان سالم به در برد.]

بیش از 1 میلیون نفر کشته شدند در اتاق های گاز در آشویتس اکثریت قریب به اتفاق از آنها یهودی بودند. در مجموع یهودیان برای از بین بردن یهودیان از اروپا ادعا کرد که بیش از 6 میلیون یهودی زندگی می کند در حالی که دیگران مانند قطب روما و سینتی شد و همچنین قرار دادن به مرگ در اردوگاه های کار اجباری.

Sean گالوپ

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

بازمانده آشویتس خفاش-Sheva داگان سخنرانی در مراسم رسمی به مناسبت سالگرد 75 از آزادسازی آشویتس.

اگر چه ارتش شوروی با اعتبار آزادسازی آشویتس ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را تحریم رویداد روز دوشنبه و رئیس آندره Duda قلم در هفته گذشته این مراسم در ید و شم در بیت المقدس به عنوان آنها اختلاف نقش هر یک از دیگر کشور در همکاری با نازی ها.

[چرا لهستانی رئیس جمهور را تحریم اورشلیم رویداد بزرگداشت آزادسازی آشویتس]

شکاف بر نگرانی ها در مورد رشد سیاسی از تاریخ جنگ به عنوان استخر از کسانی که می توانید به یاد داشته باشید آن وحشت می کند و یهودی ستیزی resurges در اروپا و ایالات متحده است.

Sami Sokolowski

آسوشیتد پرس

بازماندگان و بستگان خود را راه رفتن را از طریق دروازه های آشویتس نازی ها در اردوگاه های کار اجباری برای حضور در سالگرد 75 بزرگداشت.

“جنگ جهانی دوم تاریخ است که weaponized امروز و برای اولین بار گفت:” دیوید هریس رئیس کمیته یهودیان آمریکایی. به گفته وی روسیه را به تلاش برای بازی کردن ژوزف استالین در سال 1939 پیمان با آدولف هیتلر و سرزنش لهستان برای جنگ شیوع به عنوان “مضحک.” او مشخص می شود تصمیم به دعوت Duda به صحبت می کنند در کنار دیگر رهبران جهان در اسرائیل به عنوان “ناامید کننده است.”

“قدرت سیاسی نمی تواند اجازه تحریف حقیقت” او گفت:. “یا همه ما خواهد پرداخت قیمت سنگین است.

بازمانده آشویتس جونا Laks گرفته شد و در سال 1944 به آشویتس در سن 14 سالگی. هفتاد و پنج سال پس از اردوگاه آزادی او بازگشته است با نوه اش.

در سال های اخیر و ماه spats که در مورد همکاری با نازی ها قبل و در طول جنگ باید نصب شده است. لهستان و اسرائیل باید ردیف بیش از تلاش های ورشو جناح راست دولت را به این جرم به متهم کردن این کشور از همدستی در جنایات جنگی است.

[لهستانی قهرمان که داوطلب برای رفتن به آشویتس — و هشدار داد که جهان در مورد نازی ها ماشین مرگ]

در همین حال پوتین افزایش تنش بیش تاریخچه در اواخر سال گذشته با یک تحریف تاریخی روایت است که متهم لهستانی دولت از همکاری با نازی ها و نقاشی روسها به عنوان untainted جنگ قهرمانان. ورشو: روسیه در حال بازی کردن نقش خود را در حمله به لهستان و خود را در همکاری با نازی ها.

Sean گالوپ

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

هیئت های رسمی ذخیره کردن شمع در یادبود آشویتس در طول مراسم سالگرد 75.

“تحریف تاریخ جنگ جهانی دوم و انکار جنایات نسل کشی و هولوکاست” Duda گفت: “به مثابه هتک حرمت از خاطرات قربانیان که باقی مانده پراکنده در اینجا.”

او با اشاره به سخنان مقام آمریکایی درباره لهستان که “اولین هدف از آلمان نازی تجاوز” و تاکید کرد که نیروهای خود را در مبارزه از “روز اول به گذشته است.”

بازمانده ماریان Turski, 93 گفت: او احتمالا نمی کنند به علامت گذاری به عنوان یکی دیگر از عمده سالگرد در آشویتس. “پس لطفا مرا ببخش که وجود خواهد داشت برخی از احساسات در آنچه که من قصد دارم برای گفتن,” او گفت: پرداختن به نسل جوان. او گفت که حتی اگر فقط 25 سال سپری شده پس از جنگ جهانی اول هنگامی که دومین شکست خارج از آن احساس دور است و او می داند که افراد جوان امروز احساس جدا از وحشت از هولوکاست.

“آشویتس نمی افتد از آسمان” گفت: با اشاره به رشد یهودی ستیزی در آلمان در دهه 1930 ، “آن نزدیک شد تا آنچه در اینجا اتفاق افتاده است پشت سر من اتفاق افتاد.”

وی نسل جوان مراقب باشند: “آیا نمی شود بی تفاوت زمانی که شما از شنیدن دروغ تاریخی نهفته است. آیا نمی شود بی تفاوت زمانی که شما نگاه کنید به گذشته کشیده است به تناسب زمان و سیاسی نیاز دارد. آیا نمی شود بی تفاوت که هر اقلیت است تبعیض.”

Markus شرایبر

آسوشیتد پرس

بیش از 1 میلیون قربانی آورده بودند توسط راه آهن به اتاق های گاز در آشویتس.

ادامه مطلب

رهبران جهان تشکیل در بیت المقدس به یاد داشته باشید هولوکاست و مقابله با یهودی ستیزی

دانش آموزان مسلمان در آلمان در حال نگه داشتن درس هولوکاست زنده

EuropeAfter یک هجوم پناهندگان آیا آلمان باید وارد ستیزی مشکل ؟

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su