آن را اساسا اسکار بدون موشکافی عمومی چشم و یا فشار یک جایزه بزرگ — یا بسیار خوب به دنبال نسخه از خود فارغ التحصیلی دبیرستان.

من به طور اتفاقی در سال 2018 نسخه از ناهار در بورلی هیلتون. (یک تعداد انگشت شماری از خبرنگاران دعوت شده و پراکنده در جداول در سراسر اتاق.)

شما می تواند احساس ستاره انرژی در هوا که روز Jordan Peele, Meryl Streep, Allison Janney, کریستوفر نولان Greta Gerwig و بسیاری دیگر. تمام شد hobnobbing — با دوستان با بت با رقبا. در جدول من به تنهایی بود و مارگوت رابی و پل توماس اندرسون. در یک نقطه من تا به هاپ بین جداول. من در حال حرکت بود بین دو نفر از آنها را هنگامی که یک مرد که متوقف می خواهم به نگاهی به عکاسی از خود در اطراف چرخید ناگهان و تقریبا من زدم.

او یک مرد بزرگ با رفلکس های سریع و به عنوان پتانسیل برخورد شده بود اتفاق می افتند او رسیده reflexively با یک دست به من جلوگیری از پایین رفتن.

آن زمان من دوم به درک که مرد بود. آن کوبه برایانت — به عنوان boyishly مشتاق و endearingly با تکبر راه رفتن-y در این خودی هالیوود رویداد به عنوان او به ثمر رساند اولین امتیاز در لیگ تابستانی NBA بازی بیش از دو دهه قبل است.

برایانت که در سقوط یک هلیکوپتر یکشنبه شده بود نامزد دریافت جایزه سال است که در این انیمیشن کوتاه دسته برای تولید “عزیز بسکتبال” — یک فیلم اون ساخته شده با جشن دیزنی انیماتور گلن کین. در این فیلم برایانت روایت طولانی خود را در رابطه با ورزش از آستانه بازنشستگی است. این یک عشق نامه ای به بازی برایانت مطرح شد و سرانجام به تسلط به قلم فقط به عنوان او در مورد خداحافظی به آن است.

بیشتر به نقطه, برای من, او تا به حال نزدیک به من گذاشته روی زمین.

“اوه ببخشید من حدس می زنم من یک کمی هیجان زده می شود در اینجا” برایانت گفت و من دیدم یک میلیون کیلووات لبخند — مردی برای تمام افراد مشهور برخوردهای او می خواهم تا به حال در طول سال فراوان به در یک اتاق پر از مردم که شغل اغلب شامل خواندن اسکریپت ها و یا ایستاده در پشت مانیتور.

اتاق شد و به همان اندازه مشتاق به او را داشته باشد. همه فن حریف نامزد آمد تا به معاشرت با برایانت در طول بعد از ظهر و برخی از کسانی که selfies. (Janney بود.)

در واقع زمانی که نهایی کلاس عکس مونتاژ شد برایانت نشسته بود درست در کنار مجسمه طلا. این یک اتصالات تصویر یک خارجی است که یک خودی با ضربه محکم و ناگهانی از انگشتان دست خود را.

هالیوود می توان clubby حتی گاهی اوقات به خصوص — با-لیست خارج است. یک احساس وجود دارد که این افراد کوتاه-اتصال به سیستم است که آنها نمی پرداخت خلاق خود را حق. اما برایانت مستقر حضور او و آنها مورد قبول او تقریبا در سمت راست وجود دارد در اتاق که در آن روز.

برایانت بخشی از آسمان باید گفت با وجود این واقعیت است که او را متهم به تجاوز به عنف در سال 2003 توسط یک جوان 19 ساله هتل کارگر در ادواردز, Colo., درست قبل از او در مورد عمل جراحی در نزدیکی یک مرکز.

او به اتهام تجاوز جنسی و حبس نادرست و زندانی شده است. برایانت در نهایت بستری برای یک برخورد جنسی با زن را تکذیب کرد اما این حمله ادعا گفت: برخورد رضایت طرفین بود.

پرونده کاهش یافته بود هنگامی که زن کاهش یافته است به شهادت پس از یک سال بی خبری از زندگی شخصی او. برایانت بعد از حل و فصل یک دعوی با زن و علنا عذرخواهی کرد — تصدیق در بیانیه ای در دادگاه دیر تحقق است که او تا به حال در نظر گرفته نشده برخورد با رضایت طرفین حتی اگر او تا به حال. او بعدها تبدیل به یک مدافع برابری جنسیتی در ورزش به خصوص با توجه به دختران خود.

در این رابطه زمان برای برایانت هالیوود بیرون آمدن حزب که در فوریه بعد از ظهر نشده اند می تواند بدتر. این #MeToo و #TimesUp حرکات راه اندازی شده است تنها چند ماه قبل و جدول بحث در اتاق بود در مورد چگونگی اسکار و هالیوود باید تغییرات اساسی پس از Harvey Weinstein اتهامات را به مطمئن شوید که سوء استفاده از چنین اتفاق نمی افتد دوباره. و در اینجا بود یک مرد که متهم به تجاوز جنسی.

هنوز هیچ احساس در این اتاق در میان هالیوود خودی که برایانت ناخوشایند بود. ده ها تن از مردم که می تواند دیده می شود پستال برایانت بسیاری از آنها Angelenos بود که گرمی.

که باقی مانده درست است دوشنبه هم به عنوان چند نامزد که در اتاق بودند که در روز کاهش یافته است به نظر برایانت و #MeToo. این روزنامه به یکی اشاره کرد که مشتری خود را به سادگی بسیار غمگین و عزادار با هر کس دیگری. در توییتر, هالیوود, مهره های اصلی اعم از Cher به Ellen DeGeneres ارائه شده همبستگی خود را با Bryants سابق او را به نام “نور روشن است.”

تنها یکی از برجسته هالیوود شکل به نظر می رسید به صدای تردید. بازیگر Evan Rachel Wood توییتی در مدت کوتاهی پس از سقوط “چه اتفاق افتاده است غم انگیز است. من دل شکسته برای کوبه خانواده او یک قهرمان ورزشی. او همچنین یک متجاوز. و همه کسانی که حقایق را می توانید به طور همزمان وجود داشته باشد.” او توییت کرده بود به دست آورد بیش از 6,300 پاسخ توسط دوشنبه, بسیاری از آنها مهم است.

آیا به دلیل اصلاح او به دلیل کاریزمای او به ارمغان آورد و یا به سادگی به دلیل برایانت تجسم خود روایت مهارت ها و چرخ اخلاق کاری است که چهره های هالیوود ارزش و مربوط به برایانت در آغوش گرفت و با آغوش باز.

این درست است حتی اگر او تا به حال تبدیل شدن به یک بازیگر مهم در هالیوود ترانشه — عامل جلسات اسکریپت بررسی ریخته گری جلسات — که در آن بسیاری از سرگرمی نبرد برپا است. خارج از “عزیز بسکتبال” (که به برنده جایزه اسکار) برایانت شرکت Granity استودیو است و نه بدست صفحه نمایش بسیار, سرگرمی, خارج از زمین. سابق Laker یک نیروی خلاق پشت ESPN غیرداستانی سری “جزئیات” است که در آن او می شکند بازی بسکتبال با الهام از کار خود را با دختر خود Gianna که او نیز درگذشت یکشنبه.

اما بیشتر او و Granity ساخته شده بود گام در چاپ و نشر کتاب و پادکست. هالیوود توسعه سخت است و تولید سخت تر است و از آن شده است یک سوال باز برای برخی از زمان, آیا Granity را تبدیل به یک واجد شرایط هالیوود تولید شرکت با طیف وسیعی از پروژه ها در سراسر ژانرهای و بودجه سطح و یا بیشتر از متوسط وسیله نقلیه برای گاه به گاه ورزشی با مضمون پروژه.

اسکار ناهار در این سال صورت گرفت یک روز بعد از برایانت مرگ کمتر از دو هفته قبل از بزرگ نشان می دهد. Lynette هاول تیلور یکی از اسکار را تولید نمی پاسخ به یک پیام به دنبال نظر در مورد ادای احترام برنامه. اما برایانت مطمئنا یک نقطه در بیادگار بخش و به احتمال زیاد چیزی حتی بزرگتر. او بخشی از هالیوود حتی اگر او تا به حال هنوز به صرف زمان زیادی را در آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im