هالیوود فقط لغو آن در فصل بهار

اواخر بعد از ظهر پنجشنبه دیزنی نیز گفت: این امر نزدیک دیزنی لند در جنوب کالیفرنیا آغاز روز شنبه از طریق پایان ماه. دیگر پارک در کالیفرنیا و فلوریدا توسط هر دو دیزنی و یونیورسال به زودی می تواند به انجام همان. دیزنی لند پاریس باز می ماند. این شرکت همچنین به طور نامحدود به تعویق افتاد “مولان” آن زندگی اندازی مجدد انیمیشن اکشن-ماجراجویی است که برنامه ریزی شده برای اواخر ماه مارس است.

پیش از آن در روز دو نفر دیگر از فیلم های بزرگ شد و به تعویق افتاد: “یک محل آرام بخش دوم” بسیار پیش بینی عاقبت به دلیل هفته آینده و “F9” سریع و خشمگین عاقبت نه برنامه ریزی شده تا اواخر ماه مه. پارامونت تحت فشار قرار دادند سابق به طور نامحدود; جهانی بنا کردن یک مارس سال 2021 تاریخ برای دومی به دنبال جلوگیری از هر گونه coronavirus مربوط به پرونده. (“سریع” حق رای دادن برخوردار بوده است گذشته موفقیت در بهار.)

“این روشن است که نمی توان آن را ممکن است برای همه طرفداران ما در سراسر جهان برای دیدن این فیلم این مه” جهانی گفت: “F9” در بیانیه ای. “این حرکت ساخته شده است با ایمنی همه ما قبل از هر چیز مورد توجه است.”

برادوی که تا به حال شده است گفت: این امر فشار رو به جلو با نشان می دهد در نهایت گفت: این امر به تیره به عنوان نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو (D) ممنوع گردهمایی 500 نفر یا بیشتر. برادوی تئاتر با تعریف حداقل که تعداد کرسی. برادوی لیگ به 12 آوریل را به عنوان تاریخ نشان می دهد که به طور بالقوه می تواند از سر گرفت.

یک قایق از دهانه های برنامه ریزی شده برای هفته آینده — Broadway نخست باز کردن فصل در مارس و آوریل جلوتر از جوایز تونی رای گیری. این اخبار به شرح زیر کلمه ای که یک برادوی usher دارای آزمایش مثبت برای این بیماری است.

در ضمن CBS و NBC گفت: آنها لغو خود را ممکن است “upfronts” که در آن برنامه نویسان در حال حاضر آینده را نشان می دهد به تبلیغ در ترشح سخنرانی در بالا مشخصات نیویورک سالن.

“ما از دست کارنگی هال و آژانس ما شام, این سال, اما ایمنی و سلامت مشتریان و ViacomCBS تیم اول می آید” گفت: Jo Ann راس اجرا می شود که این شرکت داخلی تبلیغات فروش با اشاره به آن شناخته شده رویداد. این شرکت گفت: این امر حرکت به دیجیتال ارائه شده است. ان بی سی به زودی به دنبال آن طرح مشابه. ABC و Fox در حال اعلام برنامه از شنبه بعد از ظهر.

آن باقی مانده است دیده می شود اگر این شبکه ها شده اند که به دنبال به مقیاس در گران قیمت در فرد ارائه در سال خواهد آنها را به عقب در سال 2021; تبلیغاتی بسیاری از کارشناسان معتقدند این می تواند از آنها شده اند به دنبال به قطع و یا تغییر این حوادث به وجود آمد که در دوران گذشته از گسترده پخش بینندگان و دلار است.

سراسیمگی از اخبار شیفت از آنچه تا به حال بوده است زنده رویداد توقف به عنوان Coachella و جنوب غربی uber-جشنواره قبلا لغو شده است. که در آن می تواند در عین حال محور باقی مانده است دیده می شود. با کمی محصول جدید در تئاتر آن است که باز سوال که آیا تئاتر خواهد باز بماند; جدید فیلم تا کنون در این بهار شامل نسبتا کوچک منتشر شده مانند بن افلک بسکتبال درام “راه برگشت.” بسیاری از مشتریان نیز به احتمال زیاد به ماندن در خانه در حال رشد در میان ترس.

AMC و ریگال این کشور در دو تا از بزرگترین زنجیر هنوز برای اظهار نظر در مورد پتانسیل coronavirus تعطیلی.

دیزنی در بیانیه ای گفت که “در حالی که وجود داشته است هیچ موارد گزارش شده از Covid-19 در دیزنی لند توچال” آن را تعیین و آن را “در بهترین منافع ما مهمانان و کارکنان” به دیزنی لند پارک و دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی.

قبل از اطلاعیه ها در اواخر روز دیزنی شده بود آشکارا غایب در لغو جبهه در خارج از استودیو-مخاطبان بان برای “Jimmy Kimmel Live!” پارک آن در فلوریدا و کالیفرنیا از جمله دنیای دیزنی و دیزنی لند, باز مانده است, و آن را تا به حال هنوز برای اعلام هر گونه تعویق افتادن طرح “مولان.” “بیوه سیاه” قسط بعدی در مارول سینمایی جهان باقی مانده در آن اواخر مارس تاریخ انتشار.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom (D) نیز اعلام کرد که خاص استثنا برای پارک قمار و تئاتر به دولت 250-فرد-جمع آوری و ممنوعیت این امکان پارک وجود دارد برای باز بماند. فرماندار گفت: او را به صحبت دیزنی اجرایی Bob Iger و اشاره کرد که “پیچیدگی خود را از شرایط منحصر به فرد” با اشاره به پارک و تئاتر.

او بعدها ابرو مطرح شده نشان می دهد دیزنی صاحب قدرت است که مانع عمل است. “دیزنی لند من فکر می کنم یک هزار نفر در سوار هر ساعت و کنسرت و تئاتر. آنها رژه می روند. که یک دولت ملت پردیس محیط زیست است. منظورم این است که یک چیز کاملا متفاوتی است,” او گفت:.

لغو اخبار به سرعت تحت الشعاع چه بوده است بزرگترین هالیوود, خبرهای قبلی 24 ساعت — تصمیم گیری برای پایان دادن به در-استودیو مخاطبان به صورت زنده نشان می دهد. اما مدیران در سراسر چشم انداز فرهنگی به دنبال حرکت از جمعیت مهار به حفاظت از استعداد است. NBA ساخته شده تصمیم خود را تقریبا بلافاصله پس از یوتا جاز All-Star رودی Gobert آزمایش مثبت است. هالیوود اخبار نیز اتفاق افتاده است به عنوان NCAA همایش NCAA مردان و زنان بسکتبال مسابقات NHL و MLB هر گفت: آنها تعلیق بازی به عنوان ویروس تهدید بزرگ شد.

معلوم بود چقدر دیر می خواهد تیراندازی ادامه می دهند. محصولات دسته جمعی استخدام هزاران نفر از مردم با صدها نفر از آنها مشغول به کار ساعت های طولانی در محله های نزدیک.

در این میان برخی از سرگرمی استعداد به دنبال کاستن عمومی و مدیران’ — نگرانی در مورد نیاز به خاموش کردن وقایع و به تعویق انداختن منتشر شده است.

“یکی از چیزهایی که من بیشتر افتخار است که مردم گفته اند که ما فیلم یکی از شما باید برای دیدن همه با هم” “محل آرام” کارگردان John Krasinski در بیانیه ای گفت.

“خوب با توجه به همیشه در حال تغییر شرایط از آنچه که در جهان اطراف ما در حال حاضر واضح است که زمان مناسب برای انجام این کار است. تلویزیون به عنوان هیجان زده به عنوان ما برای همه شما را به دیدن این فیلم. … من میخوام منتظر انتشار این فیلم تا وقتی که همه ما می تواند آن را ببینید با هم! بنابراین در اینجا به گروه ما فیلم تاریخ! شما به زودی ببینید!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de