سرگرمی لابی رئیس جمهور استیو سبز به پشت 11,500 عتیقه جات عراق و مصر دولت

سرگرمی لابی رئیس جمهور استیو سبز گفته است بازگرداندن 11,500 آثار باستانی عراق و مصر دولت ها پس از جمع آوری قطعات بدون تایید مالکیت خود تاریخ.

بر اساس گزارش واشنگتن پست. تیاو میلیونر گفت که او با اذعان به انتقاد از تجمع خود از آثار باستانی و که او هماهنگی بازگشت حدود 5000 باستان از پاپیروس قطعات و 6,500 باستان اشیاء گلی که ندارد و مشروع تاریخی منابع.

آثار باستانی که نیست را تایید کرده اند حد و مدارک هستند و نگران از آنجا که این بدان معنی است که آنها می شده اند به سرقت رفته است.

“یک منطقه که در آن من کوتاه بود و نه درک اهمیت اصالت اقلام خریداری شده” آقای سبز گفت: پست.

Mr سبز گفت که زمانی که او شروع به جمع آوری کتاب مقدس-دوره آثار باستانی در سال 2009 او “می دانستم که کمی در مورد جهان از جمع آوری”.

نیکوکار گفت که در نتیجه انتقاد برای خود موزه از کتاب مقدس که او یکی از بنیانگذاران و رئیس هیئت مدیره بود “توجیه”.

“انتقاد از موزه ناشی از اشتباهات من توجیه بود,” او گفت:.

قبل از این موزه حتی باز در سال 2017 آن را احاطه شده در بحث به عنوان آثار باستانی دانشمندان ما و آداب و رسوم عوامل سابقه داران در مورد آقای سبز را تهیه نماییم.

جنجال برانگیخته شد در جولای سال 2017 زمانی که سرگرمی های صنایع دستی پرداخت 3 میلیون دلار برای حل و فصل یک دولت آمریکا طرح دعوی در دادگاه ادعا که صنایع دستی شرکت داشتند قاچاق 3,800 آثار باستانی عراق را به این کشور است.

در سال گذشته نیکوکار و موزه و رو بیشتر موشکافی هنگامی که آن را بازگشت 13 باستان قطعاتی از اتهام سرقت معابر کتاب مقدس که خریداری شد و توسط تیم خود را.

موزه رئیس گفت: پست که بقیه باستان و قبل از مواد مدرن در مجموعه خود شده اند و تحقیق به مطمئن شوید که آنها حاوی سوابق لازم و تحقیق از حد از هر چیز دیگری در جریان است.

تنها یکی از قطعات در حال عودت به نمایش گذاشته شد در موزه مقدس, موزه گفت.

در نظر خرید آینده آقای سبز مطمئن باشید این مقاله که او و موزه را اجرا دقیق تهیه پروتکل های دقیق برای اطمینان از هر قطعه جدید را مشروع مالکیت تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>