هیتلر خود را شات 75 سال پیش از پایان دوران جنگ و نسل کشی و تخریب

در آن 3:15 p. m. در 30 آوریل 1945. هفتاد و پنج سال پیش پنج شنبه.

هیچ صدای شنیده شد از این مطالعه با توجه به مورخ Ian Kershaw. Aboveground, برلین بود که وارد روسیه توپخانه به عنوان حماسه فاجعه هیتلر راه اندازی شش سال پیش از آن نزدیک خونین آن پایان.

ده دقیقه گذشت. سپس هیتلر نوکر افسر اس اس هاینز Linge که منتظر بود او را برای یک دهه بوی بوی یک تفنگ تخلیه. او متوقف شد. “همه چیز در من مقاومت باز کردن درب” او بعدها نوشت.

به عنوان او وارد شد, او به یاد می آورد این رویداد او مخوف و تمدن دعا “آمده بود به تصویب.”

هیتلر و براون مرده بودند. هیتلر یک سوراخ گلوله در سمت راست او معبد. براون بود مواجه شدند به سمت چپ خود و reeked از سیانید است که مانند بوی بادام تلخ. “او وحشیانه ای صورت خیانت چگونه او مرده بود” Linge به یاد می آورد.

کابوس شد و در نهایت بیش از. خیلی دیر شده برای چندین میلیون نفر از مردم که تا به حال سقوط اروپا به جنگ جهانی دوم و گسترش بی حد و حصر بدبختی و تخریب در سراسر قاره مرده بود.

تنها روز قبل از, مارس 29 سربازان آمریکایی تا به حال آزادسازی اردوگاه کار اجباری داخائو شدند. وجود دارد آنها را پیدا کرده بود راه آهن boxcars پر از اجسام و اجساد انباشته شده مانند چوب در خارج از اردوگاه کوره های جسد سوزی.

وینستون چرچیل به نام هیتلر “دیوانه وار از وحشی نابغه … مخزن و بیان از تلخ ترین نفرت است که تا کنون خورده سینه انسان.”

در حال حاضر این دیکتاتور که تا به حال شیفته آلمان و gloried در جنگ و درد و رنج انسان مرده بود بر روی نیمکت خود را با تپانچه خود و خون بر روی فرش.

بسیاری به یاد بعد که هیتلر شده بود رنگ پریده و stooped ماه قبل از این روز به عنوان وزن افتضاح حوادث او را در حرکت با مته سوراخ کردن بر او.

او تا به حال توسعه یافته قابل توجه لرزش در دست چپ خود را. او تا به حال دندان, بوی بد دهان مزمن و نفخ و مشکلات معده است. او درمان شده با آرایه ای از مواد مخدر — مبارزه با مواد مخدر آمفتامین و همچنین زالو, هورمون, ویتامین ها و قات مکمل.

او یک گیاه خوار و خیالی. او اغلب در آنجا ماند تا سحر و خواب را به بعد از ظهر. و او هنوز هم موضوع را به فریاد شدت می گیرد.

او شده است می خواهم عاشق براون سابق مونیخ دختر فروشگاه برای 16 سال است. او تا به حال شده است معشوقه اش و محرم. او تا به حال دو بار سعی به کشتن خودش را برای توجه. اما او منتظر بود تا روز قبل از مرگ خود به او ازدواج کند.

محلی برلین ثبت نام والتر واگنر بود دنبال پایین در وسط شب و hustled به پناهگاه. واگنر صدای لرزید به عنوان او انجام مراسم مختصر.

زن و شوهر اعلام کرد قبل از او را که آنها از منشا آریایی — یک نیاز کلیدی نازی کد — و براون شد خانم هیتلر برای حدود 36 ساعت است.

هیتلر سپس خود را دیکته سیاسی و شخصی پارازیت که تایپ توسط یک وزیر در لوازم التحریر. آنها کاملا توهم و پر شده با همان ضد سامی ravings او spouted تمام عمر خود را.

“قرن ها دور خواهد شد اما … نفرت هرگز تجدید خود را در برابر … بین المللی یهودیان” او اعلام کرد.

دیگران مسئول جنگ او گفت: “آیندگان می توانید مسئولیت … در من است.”

و او به یاد جهان است که او تا به حال “چپ بدون شک در مورد این واقعیت است که … یهودیان خواهد … مجبور به پرداخت.”

قیمت خود را به حال شده است 6 میلیون زندگی می کند.

همانطور که برای براون که او هرگز نام “پس از سالها دوستی واقعی [او] آمد و … خود را به منظور به اشتراک گذاری سرنوشت من. او را به مرگ او با من در خود او مایل به جهنم همسر من,” او اعلام کرد.

ساعت بعد هیتلر و براون مرده بودند در کوچ خونین در یک پناهگاه 25 فوت زیرزمینی — مرحله “که در آن قانون گذشته از نازی ملودرام پخش شد که:” مورخ هیو Trevor-Roper نوشت.

Linge و دیگران در پناهگاه — از جمله جوزف گوبلز بدنام نازی وزیر تبلیغات و مارتین Bormann هیتلر قدرتمند در دست راست و “وفادار حزب رفیق” — در حال حاضر به دور از بدن و نگه داشتن آنها را از دست دشمن است.

(در میان دیگران در پناهگاه بودند گوبلز را ماگدا و شش فرزند, هلگا, Holde, Hilde, هایده, Hedda و هلموت. همه محکوم شدند.)

هیتلر گفته بود بالا aide اس اس افسر اتو Günsche که او می ترسید جسد او را در نمایش “در برخی از waxworks در مسکو” Kershaw نوشته در بیوگرافی خود هیتلر.

او دستور داده بود Günsche برای جلوگیری از این. Günsche عجله برای دریافت بنزین به اندازه کافی برای سوزاندن. چهل و هفت گالن یافت شد و تحویل به سطح زمین باغ از پناهگاه با توجه به تروور-Roper.

داخل death room, Linge گسترش پتو روی زمین. او در نگاه هیتلر شکسته سر: “من … هدف بود را به پایان برساند و به دور.” براون بدن برداشته شد و گذشت از یک افسر دیگر تا پرواز از پله ها به باغ که در آن بنزین منتظر.

Linge و دو نفر دیگر انجام هیتلر. بدن قرار داده شد روی زمین. روسیه توپخانه سقوط نزدیک است.

پنهان کاری حیاتی برای ترس که اگر پناهگاه سپاه پاسداران را دیدم که هیتلر مرده بود, آنها, فرار, Linge گفت.

اما این صحنه بود به طور تصادفی مشاهده شده توسط دو نگهبان یکی از آنها را دیدم هیتلر سر آسیب دیده بود که “دافعه در افراطی” با توجه به تروور-Roper.

بنزین ریخته بود بیش از بدن. گوبلز تولید برخی از مسابقات اما باد بیش از حد قوی بود به آنها نور. کسی پیشنهاد استفاده از یک نارنجک دست.

همیشه کارآمد Linge بازگشت به پناهگاه و یک مشعل از برخی از اسناد و مدارک. Bormann مشتعل آن و آن را انداخت روی اجساد که بلافاصله آتش گرفت. دود سیاه billowed به آسمان.

سپس Linge, Bormann, گوبلس Günsche و دو نفر دیگر مطرح شده دست خود را در یکی از آخرین “هایل هیتلر” سلام.

اجساد سوخته به شب. گهگاه سربازان خواهد پور در بیشتر بنزین تا زمانی که تقریبا هیچ چیز باقی مانده است. دو تا از هیتلر بدن نگهبانان خاک سپرده شد و آنچه باقی مانده در باغ.

سربازان شوروی بعد scoured زمینه را برای بدن انسان که تا به حال شتاب گیری روند رشد کشور خود Kershaw نوشت.

آنها دریافتند بخشی از استخوان فک پایین و دو دندان پل. آنها قرار داده و آنها را در یک جعبه سیگار برگ نشان داد و آنها را به یک تکنسین دندان پزشکی که تا به حال کار کرده و هیتلر دندانپزشک.

تکنسین بررسی سوابق و مشخص شد که استخوان فک و یکی از پل بودند و هیتلر و دیگر پل براون را Kershaw نوشت.

Linge رفت و برگشت به پناهگاه و شروع به سوزاندن شواهد: اسناد خونین فرش هیتلر لباس و دارو.

شب بعد ماگدا گوبلز دستور یک دستیار پزشکی به هر یک از شش فرزند بودند که در سنین 4 تا 12 یک شات از مرفين به دست کشیدن از آنها. پس از آن هیتلر, دکتر لودویگ Stumpfegger حافظ از سیانید خرد شده یک ویال در هر کودک ،

“به دنیا می آید که پس از پیشوا … است دیگر هیچ ارزش زندگی و در نتیجه من در کودکان, با من” ماگدا نوشت: یک پسر بود که یک زندانی از جنگ. “آنها بیش از حد خوب برای زندگی است که به دنبال.”

بعد از ماگدا و جوزف گوبلز راه می رفت به باغ خود را در زمان سیانید و به ضرب گلوله کشته شدند برای اندازه گیری خوبی.

هفت روز بعد با مقدار آلمان در ویرانه های جنگ در اروپا به پایان رسید و با این جنون است که الهام گرفته شده بود توسط آدولف هیتلر.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de