تاریخی سقوط قیمت نفت می فرستد سهام ایالات متحده وضعیتی وخیم

سرمایه گذاران انتظار می رود روز دوشنبه نوسانات به اقامت در محل در روزهای آینده به عنوان وال استریت سر به ضخامت از درآمد نجومی با دقت نام مانند Coca-Cola, لاکهید مارتین, AT&T, Eli Lilly, امریکن اکسپرس و Verizon انتشار نتایج مالی این هفته است.

اکثر شرکت ها انتظار می رود به گزارش ناامید کننده های درآمدی با توجه به کروناویروس مستند اما سرمایه گذاران به دنبال سرنخ در مورد آنچه شرکت های در حال انجام برای آماده سازی برای ماه های آینده و اینکه آیا آنها انتظار کوتاه و یا طولانی در رکود است.

“هیچ کس نمی داند آنچه در حال آمدن است در این سال گفت:” هوارد Silverblatt S&P Dow Jones شاخص. “وجود دارد این است که آماده سازی برای منفی و مثبت.”

نفت بود داستان از این روز به عنوان یک رکورد افت قیمت به نقطه که در آن معامله گران پرداخت شد به کسی که نگاهی به قراردادهای نفتی — منعکس dire straits از یک بخش بسیار مهم است که به اقتصاد جهانی است.

با بسیاری از کسب و کار توقیف توسط بهداشت عمومی سفارشات و سفر تقریبا کاملا اوراق با توجه به شیوع کروناویروس خام موجودی همچنان به دور سبقت گرفتن تقاضا حتی پس از ایالات متحده و عربستان سعودی و روسیه توافق کردند که برای سیفون 10 میلیون بشکه نفت در روز از بازار است. هنوز هم که نمی تواند مقدار نفت خام در حال حاضر نشسته در پالایشگاه با هیچ جایی برای رفتن.

“کل نفت ایالات متحده در سیستم جسمی پشتیبان گیری از خطوط لوله به پالایشگاه به دلیل عدم تقاضا و بدون روغن فضای ذخیره سازی گفت:” فرانک Verrastro از مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی. “نگرانی در گسترده تر در بازار سهام است که کمبود تقاضا نشان می دهد که ما در حال رفتن به بیرون آمدن از این رکود مانند V. این رفتن به یک رکود جهانی.”

ممکن است قرارداد آتی به صورت خام وست تگزاس اینترمدیت که منقضی سه شنبه کاهش یافت و به زیر 0 دلار در هر بشکه دوشنبه بعد از ظهر. زمانی که قراردادهای آتی در نزدیکی انقضا و قیمت به طور کلی جفت با قیمت فیزیکی بشکه نفت است. ژوئن قرارداد منقضی می شود که در مارس 19, کاهش یافت و نزدیک به 9 درصد $22.68 در هر بشکه رسید.

پالایشگاه های ایالات متحده را کاهش مصرف خود را از آنجا که هیچ کس در حال رانندگی ماشین ها و مردم در حال پرواز نیست. عربستان سعودی نفت خام ورود به ایالات متحده نمی تواند از تخلیه تانکر به دلیل وجود دارد هیچ جایی برای قرار دادن آن است.

“کاملا به معنای واقعی کلمه بشکه را مجبور به رقابت برای کمبود فضا در مخازن ذخیره سازی” ریموند جیمز انرژی تحلیلگر پاول Molchanov گفت. “در حالی که این موضوع ممکن است به نظر می رسد ویژگی های اساسا آن است که نتیجه مستقیم چشمگیر و بی سابقه اختلال در تقاضای جهانی نفت ناشی از covid.”

به طور متوسط هر گالن بنزین در آمریکا ایستگاه های خدمات هزینه $1.81 سنت با تقاضا برای نفت خام در پایین ترین سطح خود از سال 1995 با توجه به AAA. سوخت در 39 متحده هزینه کمتر از $2 ،

تمام 11 بازار سهام در بخش پایین در دوشنبه انرژی املاک و مستغلات و آب و برق بزرگترین دول عقبمانده. بوئینگ, Dow, Inc., امریکن اکسپرس شورون و جی پی مورگان چیس در میان داو بزرگ بازنده است. تنها دو نفر از تراشه های آبی برگزار می شود بر روی مثبت سود.

بازارهای جهانی نیز رنج می برد که قیمت نفت چهار. شاخص DAX در آلمان از دست 1.4 درصد و FTSE لندن کاهش یافت 1.2 درصد است. در آسیا ژاپن شاخص 1.2 درصد کاهش یافته است و هانگ سنگ در هنگ کنگ تقریبا تخت پایین تنها 0.2 درصد است. هند اگر چه معامله در سبز. BSE Sensex در بمبئی بسیج بعد از ناهار اما بازگشت بسیاری از پیشرفت های به صورت متوسط 0.2 درصد به دست آورید.

وال استریت را به عقب برگشت و پس از دو هفته از سود به عنوان خوش بینی ساخته شده است که دولت ها و دانشمندان بودند و حملاتی را علیه coronavirus. تحلیلگران گفت: توقف غیر منتظره نیست که مردم مرتب کردن بر اساس که در آن اقتصاد جهانی می رود از اینجا.

“بدیهی است که روغن بزرگ بود تیتر” گفت: Nicole Tanenbaum از Chequers مدیریت مالی. “اما وجود دارد نیز فقط شده یک مقدار عظیم اقتصادی و سلامت اطلاعات در چند روز گذشته و سرمایه گذاران در حال تلاش برای هضم آن است.”

داو به دست آورد 700 امتیاز در روز جمعه به عنوان دولت ها در سراسر جهان همراه با کنفدراسیون ها از ایالات متحده فرمانداران شروع بحث در مورد برنامه ای برای بازگشایی بخش از اقتصاد است. تمام 11 بازار سهام بخش شد تا با انرژی و مالی پیشرو در راه است.

این تجمع پس از سه هفته از بد اقتصادی تعداد نمایش همه گیر شده پاک شده در ایالات متحده آمریکا کشور از دهه گذشته است. هفته گذشته 5.2 میلیون آمریکایی ظ تعداد مدعیان بیکاری در آوردن مجموع به 22 میلیون دلار در چهار هفته پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی. ایالات متحده دیده می شود نیست این سطح از دست دادن شغل پس از رکود بزرگ.

تحلیلگران پیش بینی کرده بود یکی دیگر از هفته جامد به عنوان سرمایه گذاران به نظر می رسد آماده به نوبه خود توجه خود را به 2021 و پتانسیل U شکل بازیابی.

“خیابان در حال حاضر می داند 2020 بد خواهد بود بنابراین تمرکز در حال حاضر معطوف به 2021 انتظارات است که در آن همه بخش ها نشان می دهد درآمد مثبت رشد” گفت: سام Stovall از CFRA پژوهش است. “… ترین رشد بخش است که در حال حاضر در دو رقمی و حتی انرژی انتظار می رود که از خاکستر. در نهایت قیمت سهم باید رو بیشتر صحبت نهایی بازگشایی اقتصاد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de