تاریخی بمب چرخش گردباد در شمال اقیانوس اطلس خواهد رسید ایسلند و sideswipe انگلستان به عنوان طوفان دنیس


نمای ماهواره ای از یک تشدید آتلانتیک شمالی بمب طوفان به نام طوفان دنیس توسط انگلستان ملاقات کرد که از پنج شنبه صبح. (جهان بینی ناسا)

یک طوفان عظیم است که به سرعت در حال گسترش در شمال اقیانوس اطلس و مادر طبیعت است فشار محدودیت های خود را با آن در آینده در فاصله قابل توجه از قویترین طوفان ثبت شده در که توفانی بخشی از جهان است.

دیده می شود از طریق ماهواره طوفان که انگلیس ملاقات کرده است و با اشاره به طوفان دنیس پس از آن خواهد sideswipe آن منطقه بیش از پیش شبیه یک غول کاما کشیده شده در سراسر یک منطقه گسترده ای از املاک و مستغلات. آن ابر کشش از جنوب ایسلند تمام راه را به کارائیب. در اوج خود طوفان ممکن است گسترش 5000 مایل با یک جبهه سرد را گسترش شاخکهای از نزدیکی فلوریدا تمام راه را در نزدیکی مرکز وحشی طوفان شمال غربی اسکاتلند.

به عنوان از ظهر, طوفان شد و هنوز هم تقویت تحت سریع تشدید فرایند شناخته شده به عنوان bombogenesis. مدل های کامپیوتری نشان می دهد نادر سناریو بازی با طوفان اعضاء را در یک شدت 915 millibars خواهد بود که فقط 2 millibars خجالتی تمام وقت آتلانتیک شمالی رکورد تعیین شده توسط Braer طوفان از سال 1993. به طور کلی پایین تر از فشار هوا قوی تر از طوفان است.

چنین فشار هوا خواندن خواهد بود بیش از پنج استاندارد انحراف از هنجار و قرار بود طوفان در بالا 10 لیست قوی ترین آتلانتیک شمالی nontropical طوفان در ضبط.

آب و هوا سیستم است که با کمک یک نیروگاه جریان جت است که خروش در سراسر اقیانوس اطلس شمالی و ممکن است قله در حدود 240 مایل در ساعت روز جمعه ، این می تواند برخی از اقیانوس اطلس پرواز برای به چالش کشیدن رکورد زمان پرواز مجموعه فقط آخر هفته گذشته توسط بریتیش ایرویز 747-400 که پرواز این مسیر از کندی نیویورک به فرودگاه هیترو لندن فقط در 4 ساعت و 46 دقیقه.

جریان جت — یک بزرگراه هوایی حدود 30000 فوت بالاتر از سطح است که کمک می کند تا هدایت طوفان systems — نتیجه های قوی فشار هوا تفاوت قطب شمال در فشار پایین و فشار بالا به مناطق جنوب. آن است که کمک به تقویت سیستم های طوفان آنها به عنوان حرکت در سواحل ایالات متحده و به شمال اقیانوس اطلس.

با توجه به خدمات ملی آب و هوا اقیانوس مرکز پیش بینی این طوفان حداقل مرکزی فشار هوا تا به حال سقوط به 940 millibars از ساعت 8 صبح به وقت شرق آمریکا. یک ماهواره با یک سنسور است که می تواند تشخیص ارتفاع موج و سرعت باد در سطح زمین گذشت بیش طوفان صبح روز پنجشنبه و قابل توجه یافت موج ارتفاعات تا 51 ، از آنجا که متریک تعریف شده است به عنوان به طور متوسط از بالاترین یک سوم از امواج در یک دوره خاص این نشان می دهد که امواج فردی ممکن است حدود دو برابر قد بلند تا به متناوب و کشتی در حال غرق شدن 100 فوت است.


به سرعت در حال تشدید طوفان بیش آتلانتیک شمالی در روز پنج شنبه. (RAMMB/CIRA)

OPC پیش بینی طوفان خواستار آن برای بسته بندی پایدار باد تا 100 مایل در ساعت همراه با “فوق العاده دریاها” هنگامی که آن را می رسد اوج شدت مدتی بین جمعه و شنبه.

برای واجد شرایط به عنوان یک بمب گردباد nontropical طوفان نیاز به تشدید حداقل 24 millibars در 24 ساعت. خاص این منطقه کم فشار شاهد آن فشار شاقول در حدود دو برابر این میزان تعمیق توسط 46 millibars در 24 ساعت با بیشتر سریع تشدید در هوا. بیش از یک بار دیگر دوره طوفان حداقل فشار کاهش یافته 65 millibars در 36 ساعت است.

اروپایی اثرات

در انگلستان که فقط با تجربه اثرات مرگبار از طوفان سییرا پیش بینی آب و هوا صادر کهربا هشدار برای بارش باران و از طوفان دنیس با اشاره به پتانسیل برای چند اینچ از باران پاییز همراه با آسیب رساندن به باد. سیل هشدارهای در حال حاضر در اثر با توجه به یکی از دو پانچ از Ciara.

باد پیش بینی می شود وزش گذشته 50 تا 60 مایل در ساعت در بسیاری از مناطق این آخر هفته ملاقات کرد. خوشبختانه مرکز این طوفان را پیش بینی باقی می ماند به اندازه کافی دور به شمال غربی به لوازم یدکی و حتی اسکاتلند از قوی ترین بادها هر چند gusts در نیروی طوفان (74 مایل در ساعت) به احتمال زیاد وجود دارد. تپش گشت و گذار و ممکن ساحلی جاری شدن سیل همچنین ممکن است با توجه به بزرگ متورم تولید شده توسط این سیستم آب و هوا.

طوفان اثرات نیز رفت و برگشت به دیگر نقاط شمال غرب اروپا و از جمله دانمارک و آلمان و نروژ است.

ایسلند خواهد بود و نزدیک به شمال هسته این طوفان نیز به عنوان یکی دیگر شدید منطقه کم فشار که در حال حاضر در حال چرخش در اطراف آتلانتیک شمالی در نزدیکی گرینلند با شدید ترین اثرات ضربه جمعه به شب جمعه.

طوفان دنیس است که در واقع رفتن به ادغام با دیگر طوفان پس از انجام یک منحصر به فرد هواشناسی رقص, شناخته شده به عنوان Fujiwhara اثر و اثرات این تعامل می تواند شدید در ایسلند. این کشور آب و آژانس صادر نارنجی و قرمز هشدار برای پایدار باد بیشتر از نیروی طوفان و بوران شرایط در برخی از نقاط, تماس, برای برف سنگین و برف و باران به سقوط در سراسر کشور با بزرگترین تجمع در مناطق کوهستانی است.

مرکز شهر ریکیاویک می تواند پایدار باد در بیش از 70 mph, ایسلندی اداره هواشناسی هشدار داد. پیش بینی توجه داشته باشید صادر شنبه هشدار از “خشونت شرقی بادها” تا جمعه در جنوب غربی ایسلند ، حمل و نقل هوایی پیش بینی Keflavik فرودگاه بین المللی تماس برای پایدار باد 71 mph با gusts 92 mph جمعه خواهد بود که به اندازه کافی قوی برای توقف پرواز همه.

غیر معمول زمستان

این است اوج زمان از سال برای بمب طوفان در شمال اقیانوس اطلس با توجه به معمولی شدت جریان جت و شدید در توده هوا تفاوت که تمایل به حرکت بیش از خاک غنی از آب است. چه شده است به خصوص قابل توجه در مورد زمستان آب و هوا, اما, فرکانس و شدت این طوفان باعث در شمال اقیانوس اطلس.

تعداد بسیار کمی از این طوفان ها به طور معمول حداقل خود مرکزی فشار هوا قطره به 930 millibars یا پایین تر و در عین حال با فرض طوفان دنیس می کند بنابراین این اتفاق افتاده است دو بار در 10 روز گذشته. طوفان در شرق گرینلند که کمک سوق دادن Ciara به اروپا بیش از آخر هفته انجام این شاهکار را به عنوان به خوبی.

قوی در نزدیکی منطقهای — و یا مستقیما از غرب به شرق جریان جت مشخصه دوره زمانی که یک الگوی آب و هوا در بالای آتلانتیک شمالی, شناخته شده به عنوان Arctic Oscillation (AO) در آنچه شناخته شده به عنوان یک امتیاز مثبت دولت با فشار کم predominating نزدیکی گرینلند و یک یال از فشار بالا در شمال شرقی اقیانوس اطلس. در روز دوشنبه AO تنظیم یک رکورد روزانه برای آن مثبت خواندن از جمله رکورد نگه داشتن آغاز شد.

AO یکی از دلایل اصلی زمستان شده است وجود ندارد و در بسیاری از ایالات متحده شرقی و بخش هایی از اروپا و آن را برای کمک به نوبه خود آتلانتیک شمالی به بمب طوفان اکسپرس خط.

علاوه بر مرگ و میر و آسیب از Ciara زمستان را آتلانتیک شمالی طوفان را نیز تحت تاثیر شمال امریکا است. ماه گذشته, برای مثال, نیوفاندلند و لابرادور به خاک سپرده شد توسط یکی از بدترین, کولاک در ضبط زمانی که یک طوفان قرار گرفتند سریع تشدید برف و انباشت اشیاء بدست آمده تا به دوم به سوم داستان از ساختمان در مرکز شهر سنت جان.

متی Cappucci کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>