مدرسه ورزش در ویرجینیا لغو برای فصل بهار به عنوان مدارس نزدیک

روز سه شنبه صبح VHSL خواهد شد برگزاری یک کنفرانس تلفنی با مدیریت بحران تیم به بحث در مورد گزینه بهار, ورزش و فعالیت های بعد از سال تحصیلی و به تابستان است. این VHSL برنامه های اعلام تصمیم همان روز.

“ما تیم مدیریت بحران است تا از مدرسه عالی نمایندگان شده است و حیاتی در همه مذاکرات در مورد COVID-19,” Haun گفت. “در هر شرایطی در هر تصمیم گیری های ما بوده است و خواهد بود در بهترین منافع بهداشت عمومی از جمله این که از همه مهمتر ما دانشجو-ورزشکاران و مربیان و مدیران و خانواده ها است.”

بهار ورزشی در ویرجینیا هستند بیس بال و سافتبال (persian), چوگان سرپهن, فوتبال, تنیس, و, هوای آزاد, آهنگ. تمام ورزش های زمستانی در کشور قادر به خود پایان فصل گذشته از بسکتبال که به طور ناگهانی متوقف شد و در اواسط ماه مارس فقط قبل از بسیاری از تیم ها بودند را به دولت نیمه نهایی و قهرمانی. دولت اعطا شرکت قهرمانان در بسیاری از کلاس ها.

ویرجینیا مدارس مستقل انجمن ورزشی نیز روز دوشنبه اعلام کرد آن را نمی خواهد تحریم آن بهار شد.

قبل از روز دوشنبه VHSL تا به حال تحت فشار قرار دادند ابتدای آن فصل بهار به مارس 30 با هیچ تیم فعالیت اتفاق می افتد در عرض یک هفته دو دهانه. هنوز هم با بسیاری از حرفه ای ها و کالج های لیگ را لغو و یا به تعویق انداختن فصل خود روز دوشنبه اعلام نشده است.

هفته گذشته d. C. مدارس لغو دو و میدانی از طریق آوریل 24. بیانیه آمده می تواند در این هفته از مریلند دولت انجمن ورزشی; تیم وجود دارد مجاز به شروع تمرین تا مارس 30 — هدف اولیه تاریخ مدارس برای بازگشایی شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>