بالا استخوان های گونه و وحشی توهین: قول به یاد ماندنی از مغلوب ساختن پیشی جستن وگاس تجمع

تماس با او مبارز در ارشد.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیچیده West Coast تظاهرات سیاسی و جذب سرمایه نوسان در روز جمعه با یکی دیگر از خشن, کمپین تجمع این بار در لاس وگاس به عنوان او همچنان در تلاش برای پیشدستی و مختل – اوایل دموکرات قفقاز و مقدماتی.

پس از یک صدای جیر جیر پر از صبح امروز در هتل و کازینو در نزدیکی وگاس که در طی آن او تلاش برای اخراج او هوش جامعه هشدارهای جدید در انتخابات روسیه دخالت به عنوان یک “دموکراتیک جعل” و ارائه دهندگان بودجه کمک مالی به کشاورزان رئیس جمهور آمار مرحله تلاش برای تلنگر نقره دولت به ستون به عنوان بخشی از یک استراتژی برای تقویت انتخاباتی نقشه در مورد متحده او دقت برنده در سال 2016 رفتن آبی در ماه نوامبر.

لاس وگاس تجمع شرح زیر است آنهایی که در ققنوس در یکشنبه شب و کلرادو اسپرینگز کلرادو در روز پنج شنبه شب. و همه حساب او احساس اعتماد به نفس در مورد شانس از تامین امنیت دور دوم. رئیس جمهور پنج شنبه شب استقبال برخی از هواداران با خبرنگاران سفر با او در گوش رس. او آنها را پرسید که چگونه آنها فکر می کردند سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ را در یکشنبه شب نهم بحث دموکراتیک.

“این زیبا نیست” آقای ترامپ گفت: قبل از تحسین لاس وگاس جمعیت برای نمایش در ظهر به وقت محلی پس از آن با تجمع در ابتدا برنامه ریزی شده برای 8 p. m. “من به بازگشت به واشنگتن به کار” او با لبخند گفت:. “این سرگرم کننده بیش از حد.”

در اینجا است که یک grabbag ظالمانه و در غیر این صورت قول به یاد ماندنی از خود وگاس رالی.

“مایک Er… مایک!” رئیس جمهور که اغلب دارای مشکلات تلفظ پیچیده گذشته نام فقط داد تا زمانی که معرفی مایک Eruzione کاپیتان 1980 ما مردان المپیک تیم هاکی که کشیده “معجزه در یخ” با شکست به شدت مورد علاقه شوروی سابق تیم. (افشای کامل: خود خبرنگار نیز botched آن را در اولین امتحان کنید.)

“12 سال یا بیشتر. … مایک نگاهی به ‘جعلی اخبار” بازگشت وجود دارد.” آقای ترامپ اصلاح مخاطبان زمانی که آنها را شکست و به یک “چهار سال بیشتر شعار” نشان می دهد او ممکن است سعی کنید به چوب در اطراف و حتی طولانی تر است. رئیس جمهور معتقد او قطره line – هفتگی و گاهی روزانه با مطبوعات است. دموکرات ها و دیگر منتقدان آن را ببینید ominously. آنها فکر می کنم او سعی خواهد کرد در دفتر باقی می ماند حتی اگر او را شکست داد و در ماه نوامبر.

“لطفا به آنها بگویید. من ورزشکار خوب و یک گلف باز خوب?” Mr تهمت به آقای Eruzione, احتمالا, احساس نا امنی در یک بار-ورزشکاران جهان قبل از او به نام دیگر اعضای 1980 تیم روی صحنه.

“که ‘Pencilneck دوباره. کمی Pencilneck’. … این مردم دیوانه هستند.” بعد از استفاده از یکی از derisive نام مستعار برای خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف رئیس جمهور معطوف به انتخابات مجدد حالت توسط رقیب – دروغ – که دموکرات ها فراموش نمی کنم و یا بحث در مورد مسائل مانند بهداشت و درمان و زیرساخت ها است. تنها که همه باقی مانده دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری

“شما برنده آن!” که نبود آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. که عضو و زمانی که رئیس جمهور پرسید: چه شد که یکشنبه شب بحث دموکراتیک که تفویض به رایگان برای همه در میان نامزدها به آنها حمله کردند و یکی دیگر را به جای او.

“او گفت که او یک هندی به خاطر او بالا استخوان های گونه.” رئیس جمهور به احتمال زیاد توهین میلیون ها نفر از آمریکایی های بومی که با حمله خط در Senator Elizabeth Warren, ماساچوست مترقی که کمرنگ شده در دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری. او به دروغ ادعا کرد که آمریکایی های بومی و نسب هنگامی که او جوان تر بود و مجبور به اعتراف به دروغ گفتن کامل با یک عذرخواهی.

خانم وارن خودش در سال 2012 استفاده از اصطلاح “بالا استخوان های گونه” گفت: عمه او استفاده می شود به نقطه ای از پدربزرگ خود ساختار صورت در یک تصویر و اظهار داشت: او “بالا استخوان های گونه مثل همه از سرخپوستان انجام دهد.”

“چگونه در مورد که “پوکاهونتاس’ فریاد در او ؟ … من می خواهم برای دیدن این توافق نامه!” ساخت یک unflatteringly چهره عصبانی آقای ترامپ رفت و پس از آقای بلومبرگ برای خانم وارن خواسته در آن بحث است که او اجازه می دهد زنانی که یک بار برای او کار می کرد برای شکستن عدم افشای توافق نامه که داستان برای گفتن در مورد شهردار سابق را به اتهام سوء استفاده جنسی و misogynistic رفتار خود را با استفاده از نام مستعار برای او.

در اینجا چیزی است که خانم وارن در واقع گفت: “من استفاده می شود به آموزش قانون قرارداد. و من فکر کردم من می خواهم با این آسان است. من نوشت: یک انتشار و میثاق به شکایت و تمام است که شهردار بلومبرگ انجام دهد این است که آن را دانلود کنید – من متن آن را – آن را امضاء و پس از آن زنان و یا مردان, رایگان خواهد بود به صحبت می کنند و داستان های خود را بگویید.”

(آقای بلومبرگ در روز جمعه منتشر شده نه زنان از NDAs.)

“باراک حسین اوباما.” صحبت از نواخته شارژ شعارهای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از 44 رئیس جمهور میانه نام و نام خانوادگی. یکی از آن harkens به اتهامات عنوان شده است که آقای اوباما یک مسلمان است که به غلط او را شناسایی به عنوان یک مسیحی است. دو آن harkens به اصطلاح “birther جنبش” که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک رهبر خواستار سپس رئیس اجرایی تولید شناسنامه خود را و نشان می دهد او متولد شده در خارج از ایالات متحده است. که ساخته شده اند آقای اوباما فاقد شرایط لازم برای رئیس جمهور شود. او در هاوایی متولد شد و آیا تولید یک قانونی گواهی تولد.

“این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما نمی توانید کلمات را از شما عصبانی است.” که یکی برای آقای اوباما دست راست سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که باز شده است در مورد پس از برخورد با لکنت زمانی که او جوان بود. آقای بایدن در مورد غلبه بر است که به عنوان یک منبع قدرت است.

“بزرگ ابراهیم Linclon که همه را فراموش کرده است.” واقعیت را بررسی کنید: هیچ کس را فراموش کرده در مورد امریکا رئیس جمهور 16. او در اتحاد با هم ، و او را در پنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de