هرتز خودرو استخدام شرکت فایل برای ورشکستگی در میان coronavirus همه گیر

102 ساله شرکت های کرایه اتومبیل هرتز ورشکستگی کرده است پس از coronavirus همه گیر ناشی از کسب و کار به nosedive.

در پایان ماه مارس این شرکت بود $18.7 میلیارد دلار (£15.3 میلیارد دلار) بدهی با تنها 1 میلیارد دلار (£820 میلیون دلار) از پول نقد در دسترس.

هرتز که بیش از 400 رسانه ها در سراسر انگلستان و ایرلند به تازگی قطع 12,000 کارکنان از آن نیروی کار جهانی قرار داده و یکی دیگر از 4000 در کردند. مدیر اجرایی کاترین Marinello استعفا داد و هفته گذشته پس از گزارش از ورشکستگی ممکن است.

این شرکت از دست داده و تمام درآمد حاصل از اواسط ماه مارس زمانی که سفر جهانی صنعت به یک مرتعش متوقف شد. مقدار از درآمد شرکت از منابع است اجاره خودرو در فرودگاه اما آن آغاز شده و از دست رفته پرداخت بدهی در ماه آوریل است.

Ms Marinello گفت: در این شرکت درآمدی کنفرانس در 12 مارس: “هیچ کسب و کار ساخته شده است برای صفر درآمد. وجود دارد تنها تا زمانی که شرکت ذخایر را حمل آنها است.”

در این شرکت در سه ماهه اول گزارش در اوایل این ماه با اوراق بهادار تنظیم کننده هرتز هشدار داد که ممکن است قادر به بازپرداخت و یا تشکیلات جدید بکار تجاری بدهی و ممکن است به اندازه کافی پول نقد برای ادامه عملیات.

در این گزارش گفت: “مدیریت منعقد کرده است وجود دارد که قابل شک و تردید در مورد توانایی این شرکت همچنان به عنوان یک نگرانی رفتن در عرض یک سال از تاریخ صدور این گزارش سه ماهه.”

هرتز در بیانیه ای گفت: در روز جمعه: “تاثیر Covid-19 در سفر تقاضای ناگهانی و چشمگیر باعث کاهش ناگهانی در درآمد این شرکت و آینده رزرو.

“هرتز در زمان فوری اقدامات را به اولویت سلامت و ایمنی کارکنان و مشتریان حذف همه غیر ضروری صرف و حفظ نقدینگی.

“با این حال عدم قطعیت باقی مانده به زمانی که درآمد باز خواهد گشت و تا زمانی که بازار خودرو استفاده می شود را به طور کامل دوباره باز برای فروش که لازم اقدام امروز. مالی ساماندهی ارائه خواهد شد هرتز یک مسیر به سمت قوی تر ساختار مالی که بهترین موقعیت این شرکت برای آینده آن را به عنوان هدایت چه چیزی می تواند یک سفر طولانی مدت و به طور کلی بهبود اقتصاد جهانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>