بسیاری از بازی های برتر استعدادهای خواهد بود برای این هفته میراث فرهنگی در هیلتون رئیس S. C. که در حالت عادی سال است, بازی های برگزار شده هفته پس از کارشناسی ارشد و به ندرت تساوی چنین نامی زمینه است. جهان شماره 13 تایگر وودز را نمی توان در میان آنها چند قایق بادبانی خود را خال خال شد هفته گذشته انداختن لنگر در نزدیکی سنت سایمونز Island, Ga., سوخت رسانی حدس و گمان او را برای بازی در یک تور رویداد برای اولین بار پس از فوریه. اما برگر, Rory McIlroy جان رحم, جاستین توماس بروکس Koepka و یک میزبان از دیگر boldfaced نام وجود دارد خواهد بود به امید پوشیدن شطرنجی ژاکت جایزه به برنده مسابقات, دوم راست, هفته که از جمله عجیب و غریب جایزه تعلق می گیرد (چارلز شواب برنده نیز دریافت شطرنجی ژاکت). در اینجا چیزی است که به دنبال:

تمامی زمان ها شرق.

تلویزیون/جریان

پنج شنبه: 1-6 p. m., Golf Channel

جمعه: 3 تا 6 بعد از ظهر گلف کانال

شنبه/یکشنبه: 1 تا 3 p. m., Golf Channel; 3 تا 6 بعد از ظهر فردا

PGA Tour Live تور را pay-per-view, جریان, خدمات, خواهد, آغاز پخش ویژه گروه در 6:45 صبح پنج شنبه و جمعه و 7:45 صبح روز شنبه و یکشنبه.

زمینه

گروه دیده بان

دانیل برگر بروکس Koepka پاتریک رید (7:29 صبح پنج شنبه, 12:54 بعد از ظهر جمعه): هفته گذشته برنده است که در یک گروه با Koepka و نی که می تواند حداقل یک کمی بی دست و پا. Koepka به نام نی در قهرمان جهان چالش در ماه دسامبر گفت که او ساخت قلعه شن و ماسه” به طور غیر قانونی در پناهگاه.

Rory McIlroy, C. T. پان Rickie فاولر (7:40 a. m. روز شنبه, 1:05 بعد از ظهر جمعه): تابه 28, است, دفاع از, مسابقات قهرمان پس از او برگزار شد خاموش مت Kuchar در سال گذشته به کسب اولین و تنها PGA Tour برنده شوید. McIlroy نشده بازی های برگزار شده این مسابقات در 11 سال است. فاولر از دست رفته قطع در هفته گذشته پس از خوب به دنبال در یک موسسه خیریه بازی-بازی بازی های رویداد با McIlroy داستین جانسون و متی ولف در ماه مه.

جان رحم, جاستین, توماس, جاستین رز (1:05 بعد از ظهر, دوشنبه, 7:40 صبح جمعه): Nos. 2, 3 و 14 در رتبه بندی جهان خواهد رسید البته با هم.

پر بار توپ را روی گوه را می توان در اینجا یافت نشد.

البته

بندرگاه شهر گلف لینک یک پیت رنگ و طراحی که (برای دومین هفته) تمایل به پاداش دقت توپ را روی گوه و نه قدرت. درخت به صف fairways باریک مناسب قرار دادن است (حتی اگر این بدان معناست که با قرار دادن آن در خشن و نه در یک نا مناسب در محل fairway) و سبزی در میان بالاترین در تور است.

مورد علاقه های شما

(شانس را به نفع خود و DFS قیمت گذاری برای هر بازیکن از طریق DraftKings)

Bryson DeChambeau (+1400/$10,700) در حال حاضر فله تا مقدار زیادی قبل از coronavirus وقفه اما سپس او اضافه 20 پوند در طول زمان خود را خاموش. خود را درشت ظاهر استعماری در هفته گذشته منجر به برخی از غریب مستعار جدید — Phil Thickelson و گاومیش کوهان دار امریکایی DeChambeau بودن در میان بهترین — همراه با حتی بیشتر فاصله خود را درایو. DeChambeau به پایان رسید یک شات کوتاه از حذفی در هفته گذشته اگر چه از آن باقی مانده است دیده شود که آیا او می تواند استراتژی راه خود را در اطراف بندرگاه شهر با اضافه شدن جرم (او یک کراوات برای سوم و یک کراوات برای چهارم در این دوره از مسابقات در رزومه). … Xander Schauffele (+2000/$10,200) تا به حال هولناک سه پا دست خود را روز شنبه منجر به یک دیو در شماره 17 که او را نگه داشته و از حذفی است. خواهد خاطرات آن معطل? … داستین جانسون (+4500/$8,500) چراغ میراث فرهنگی پس از سه دور در سال گذشته و هنوز هم گره خورده بود برای رهبری پس از این جبهه نه یکشنبه قبل از cratering به 77 به پایان برسد. او از دست رفته قطع در آخر هفته گذشته, در ادامه یک اسلاید است که در حال حاضر به طول انجامید و نزدیک به یک سال است. … هر کس دوست داشت Webb سیمپسون (+3000/$9,000) وارد آخرین هفته مسابقات, اما او پاداش که عشق با یک 3-بیش از پر 73 در دور اول و نهایی از دست رفته را کاهش دهد. بندرگاه شهر دیگری است که البته باید با توجه به بازی اما. … جهان شماره 1 Rory McIlroy (+1200/$11,300) خود را ادامه داد گیج کننده کشش از افتضاح دور نهایی با 74 روز یکشنبه. او در حال حاضر شات حداقل 2 بیش همتراز در سه تا از گذشته خود چهار دور نهایی. … ما در حال گرفتن اولین پست ما-وقفه نگاه Hideki ماتسویاما (+3000/$9,500) که قلم استعماری. ماتسویاما بود که منجر به قهرمانی بازیکنان پس از یک دور زمانی که آن را به نام شد در ماه مارس (او گره خورده است این دوره با رکورد 63) و توپ-قابل توجه اعداد است که نشان می دهد موفقیت در بندرگاه شهر.

طولانی عکس

برایان Stuard (+30000/$6,600) نمی گارنر اطلاع زیادی با کراوات خود را برای 43 در استعمار اما در 64 روز یکشنبه همسان بهترین روز دور. او آمار بهتر از 68 درصد از fairways این فصل خوب برای 12th تور و بزرگ برای یک دوره مانند بندرگاه شهر (او گره خورده است برای 16 سال گذشته ساخته شده است و برش گذشته پنج بار او بازی های برگزار شده است مسابقات). … Joel Dahmen (+9000/7500 دلار) است و دیگری کوتاه اما دقیق راننده است که به پایان رسید در داخل بالا 20 در گذشته خود چهار رویدادها (او گره خورده است برای 19 در چارلز شواب). … ویکتور Hovland (+7000/$7,600) فقط 22, اما او در حال حاضر یک پیروزی در این سال در پورتو ریکو. او هم بلند و دقیق توپ را روی گوه صفات است که می تواند او را به یک لبه این هفته … J. T. Poston (+7000/$7,500) گره خورده است برای ششم در بندرگاه شهر در سال گذشته و در حال آمدن است یک کراوات برای 10 در استعمار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات