در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن برای دریافت فدرال امداد رسانی کسب و کار وام

“این است که خود نوعی فاجعه سناریو که در آن یک سیل یا طوفان اثرات ثابت جغرافیایی منطقه” SBA منطقه ای مدیر ارتباطات کریس تخم گفت: در یک ایمیل. “با توجه به تاثیر گسترده از coronavirus ما اضطراری وام و کسب و کار مشاوره در تقاضای بالا هستند.”

در اینجا جزئیات بیشتر در مورد چگونه صاحبان کسب و کار کوچک می توانید دسترسی SBA منابع:

س: از کجا می توانم برای SBA فاجعه وام ؟

سه راه وجود دارد به درخواست SBA فاجعه کمک وام. SBA عمل پورتال های آنلاین که در آن شما می توانید کسب و کار اسناد و مدارک و درخواست برای وام. شما همچنین می توانید با پر کردن اسناد PDF مربوط در سایت سازمان و پست الکترونیکی آنها را به SBA پردازش و تبادل مرکز در 14925 Kingsport Rd. Fort Worth, Tex., 76155-2243. آژانس اشکال می گویند متقاضیان همچنین می توانید با ارسال فرم در فرد در SBA فاجعه مرکز اما معلوم نیست که در مکان های باز هستند.

س: چه کسی واجد شرایط برای این وام کسب و کار کوچک?

کسب و کار در هر گونه امور خارجه ایالات متحده امریکا با کمتر از 500 کارمند که قادر به پرداخت صورتحساب خود را به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

س: چه مدت طول خواهد کشید ؟

شما پس از ارسال درخواست SBA را بررسی اعتبار خود را قبل از انجام آن خود بازرسی به منظور بررسی ضرر و زیان خود را. این شامل بررسی هر بیمه بهبود شما ممکن است داشته باشد. آژانس می تواند موضوع شما یک وام در حالی که بهبود در حال انتظار.

SBA می گوید هدف آن است که برای رسیدن به یک تصمیم در هر فاجعه وام در عرض دو تا سه هفته. اگر آن را تعیین می کند شما واجد شرایط آن به شما ارسال خواهد شد بسته شدن وام سند برای خود امضا می کند.

اولیه پرداخت از $25,000 خواهد رسید ظرف مدت پنج روز با توجه به SBA مواد اطلاعاتی. بقیه را وام پرداخت خواهد شد در یک برنامه تا زمانی که شما دریافت مبلغ کامل. این برنامه خواهد شد توسط SBA وام افسر که کار است که به اطمینان حاصل شود که شما دیدار با تمام شرایط وام.

س: چقدر می توانم از طریق SBA فاجعه وام ؟

کوچک کسب و کارهای کوچک کشاورزی تعاونی و یا خصوصی و سازمان های غیر انتفاعی می توانند تا 2 میلیون برای اقتصادی “آسیب” به معنی این سازمان نمی تواند آن را عادی و لازم است هزینه های عملیاتی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است coronavirus همه گیر ملی اضطراری است.

س: چه خواهد شد نرخ بهره بود ؟

نرخ بهره در این وام به 3.75 درصد برای کسب و کارهای کوچک و 2.75 درصد برای سازمان های غیر انتفاعی.

س: چه اطلاعاتی از من خواسته شود به ارائه?

وام متقاضیان خواسته می شود برای ارائه یک متن را از آخرین اظهارنامه مالیاتی و مالیات اطلاعات فرم مجوز دقیق حسابداری از دارایی های شخصی خود را از منابع درآمد و مالیات های پرداخت نشده. کسانی که اضافی فرم ها و دستورالعمل ها در اینجا ارسال شده بر روی وب سایت آژانس. شما همچنین باید شامل نام و اطلاعات شخصی قابل شناسایی برای تمام صاحبان شرکا یا سهامداران که خود را حداقل 20 درصد از کسب و کار.

سازمان های غیر انتفاعی می تواند جایگزین اظهارنامه مالیاتی برای سازمان مالیاتی IRS-معاف گواهینامه همراه با نسخه های کامل از این سازمان در بیانیه ای از فعالیت های.

وجود مجازات های کیفری برای ارائه اطلاعات نادرست است.

س: اگر من واصل نشده من مالیات هنوز ؟

در ازای یک اظهارنامه مالیاتی SBA می پرسد برای پایان سال سود-و-از دست دادن بیانیه و ترازنامه که برای سال مالیاتی.

س: اگر من می توانید به وب سایت ؟ من شنیده ام مشکلی با آن وجود دارد.

شده اند وجود دارد تناوبی قطع در برخی از نقاط SBA وب سایت به آژانس گزارش “بی سابقه ای” حجم در آن فاجعه وام سایت. سنبله در ترافیک وب سایت به ضعف برخی از آژانس های سیستم و باعث شد برخی از متقاضیان برای دیدن پیام های خطا.

آژانس گفته است که کار بر روی بهبود سایت خود را که اجازه خواهد داد که آن را برای رسیدگی به ترافیک اضافی. “آخرین به روز, بهبود, ساخته شد, به وب سایت و آن را در حال حاضر و در حال اجرا” تخم آژانس گفت بعد از ظهر پنجشنبه پس از برخی از کاربران شکایت از قطع.

“ما همچنان به همکاری با ما فدرال و بخش خصوصی همکاران برای بهبود ظرفیت و ما قدر صبر ما کسب و کار کوچک جامعه همانطور که ما حرکت رو به جلو برای کمک به کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور” دریچه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im