آخرین چک شد حدود 80 درصد از آنچه در آن بود قبل از coronavirus و زندگی روزمره اتحادش را تغییر قابل ملاحظه ای است. چند روز او را گفت: به ماندن در خانه اگر وجود ندارد به اندازه کافی محموله به درایو. هنگامی که او دریافت تماس به او می رسد و بعد از یک ساعت به این دلیل که کل پورت اساسا تعطیل به مدت 60 دقیقه از تمیز کردن عمیق بین صبح و شیفت شب. Lysol و ضد عفونی کننده دست ها همه جا هستند. تقریبا هر کس با پوشیدن ماسک. او گفت: پسرش که او احساس می کند مانند یک نقاب “بتمن” تبه کار. صندلی برداشته شد از اتاق استراحت پس از چند تلاش کارگران برای برگزاری یک حزب پیتزا وجود دارد.

“هر کس با پوشیدن ماسک خود را. هر کس نگه داشتن فاصله خود گفت:” ویلیامز یک راننده برای شرکت های باربری و حمل و نقل اکسپرس برای 13 سال است. “این خیلی زود به آن تماس بگیرید طبیعی است. کار وجود دارد اما شما می بینید بسیاری از نگرانی. دقیقا وحشت اما نگرانی است.”

این وضعیت در بندر لس آنجلس یک مطالعه موردی از آنچه پیش رو برای بقیه کشور هنگامی که آن را در نهایت زمان به تلاش برای بازگشایی شده است. راه اندازی مجدد کسب و کار در این بیماری همه گیر نمی شود آسان است. کسب و کار نمی تواند فقط rehire همه آنها گذاشته و بازگشت به 100 درصد است. آن را بیشتر شبیه به یک فرایند توانبخشی که در آن کسب و کار آغاز می شود حدود 50 درصد اقتصاددانان می گویند. از وجود آن بستگی به ایمنی و تقاضای مشتری.

باز کردن اقتصاد است به احتمال زیاد به رخ می دهد در امواج. برخی از بخش هایی مانند ساخت و ساز و تولید هستند به احتمال زیاد به راه اندازی مجدد سریع تر از رستوران ها سالن مو و کنسرت که شامل بیشتر تماس انسان و نیاز به زمان برای مرتب کردن اقدامات ایمنی. به صورت ماه به بهره وری کسب و کار خواهد بود قربانی با قرار دادن در جای خود لازم است اقدامات بهداشت.

بازگشایی بستگی به مصرف کنندگان احساس به اندازه کافی امن برای سرمایه گذاری است. که آن نیز به احتمال زیاد به رخ می دهد در امواج. مسن آمریکایی ها و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی در حال رفتن به نیاز به اطمینان بیشتر قبل از آنها سفر به طور گسترده ای دوباره.

تقریبا همه اقتصاددانان معتقدند که گسترده آزمایش یا نوعی از واکسن خواهد بود لازم به واقعا به اقتصاد بازگشت به سطح نرمال بنابراین مردم می توانند احساس امنیت برای رفتن به رستوران, کنسرت, و, بیس بال بازی ها به عنوان مصرف کنندگان برگرد تا اقتصادی این کشور موتور را به عنوان قبل از.

“تست نیاز به انتخاب کنید تا. که اجازه خواهد داد که ما برای حفظ و گسترش این ویروس را با پیدا کردن حامل” نوشته نیل Dutta سر از ایالات متحده آمریکا اقتصاد در رنسانس کلان پژوهش در یک توجه داشته باشید به مشتریان. “ما نمی توانیم باز اقتصاد اگر هر فرد می شود که این ویروس هنوز در حال گسترش آن به پنج نفر.”

اما قبل از واکسن یافت و انتظار می رود یک دوره گذار است. دولت است به احتمال زیاد به برکت خود را برای شرکت را باز کنید تا اگر آنها را جدی اقدامات پیشگیرانه شبیه به آنچه در بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی در حال انجام با محدود کردن تعداد زیادی از مردم در فروشگاه.

این زامبی — یا برزخ — اقتصاد چیزی است که بندر لس آنجلس در حال حاضر زندگی می کنند. برخی از کشتی ها هستند اما نه همه. برخی از کارگران هستند اما نه همه. روش های جدید در محل هستند به خصوص برای چگونه به کراوات محموله را در یک جهان اجتماعی فاصله. و نیروی دریایی بیمارستان کشتی USNS Mercy در حال حاضر لنگر انداخت در بندر یادآور فقط تا چه حد از همه چیز عادی است.

ژن Seroka پورت اجرایی, مدیر پیش بینی, آن می تواند حداقل یک سال قبل از حجم بازگشت به قبل از coronavirus سطوح. حجم پایین بود 31 درصد در ماه مارس است. او نیست و پیش بینی مارس دوباره بجای اول برگشتن.

“من معتقدم که ما ادامه خواهد داد برای دیدن یک دست کشیدن بر اثر نابخردانه جنگ تجاری با چین و covid-19 باقی مانده از سال 2020 و شاید حتی به 2021,” Seroka گفت.

بسیاری از اقتصاددانان معتقدند با Seroka که از آن خواهد بود یک مدت طولانی قبل از حدود 17 میلیون آمریکایی که شغل خود را از دست و یا دیده می شود کاهش چشمگیر در ساعت تمام پشت در محل کار. آخرین انجمن ملی اقتصاد کسب و کار نظرسنجی از اقتصاددانان برجسته دوشنبه منتشر شد پیش بینی رسمی نرخ بیکاری را 12 درصد این بهار و پاییز تنها به 9.5 درصد در پایان سال است. این بدان معناست که چندین ماه بدون کار برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

Nicolasa Huerta دیگر راننده در لس آنجلس پورت شده است به عنوان خوش شانس به عنوان ویلیامز. او پایین تر است در ارشد است و به سختی دریافت هر گونه تماس به درایو در ماه آوریل است. “برخی فقط فکر آن را نمی,” او گفت:.

بزرگ ترس است که بازگشایی اقتصاد خیلی زود باعث خواهد شد یکی دیگر از افزایش در coronavirus موارد و مرگ و میر یک کابوس وضعیت سلامت و حتی طولانی مدت ضربه به اقتصاد است.

در حال حاضر وجود دارد علائم هشدار دهنده از این به عنوان حداقل 41 خواروبار کارگران درگذشت covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس و برخی از گیاهان گوشت پردازش مجبور به تعطیل به عنوان ویروس گسترش می یابد به سرعت در مکان های که در آن کارگران در تماس نزدیک با یکدیگر است.

سه کارگر در یک زائر غرور مرغ کارخانه فرآوری در هرسنبرگ Va., باید آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به یک کارمند در کارخانه صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن از ترس از عذاب. این کارخانه همچنان به کار گیرند. وجود پلاستیک سپر بین کارگران در حال حاضر, اما ماسک داده نشده است از کارگر گفت.

زائر غرور سخنگوی نیکی ریچاردسون گفت: “اعضای تیم سلامت و ایمنی همچنان اولویت ما است و این شرکت انجام شد گسترده تمیز کردن و چک کردن کارگران درجه حرارت در امکانات آن است. اما شرکت مادر JBS به تازگی اعلام کرد که بسته شدن از آن Greeley, Colo., گوشت گاو تسهیلات پس از ده ها تن از کارگران بیمار با کروناویروس وجود دارد.

فرمانداران روبرو شده اند بسیاری از واکنش بیش تصمیمات خود را در مورد آن کسب و کار است “ضروری” و که باید بسته باقی می ماند. آن را به همان اندازه روی حیله و تزویر برای برقراری تماس در مورد آن کسب و کار می توانید سعی کنید برای بازگشایی و تحت چه شرایطی.

پیشنهاد شناور اجازه می دهد تا رستوران ها و شرکت های هواپیمایی برای باز کردن در 50 درصد ظرفیت که در آن هر میز یا صندلی پر شده است. اما در نهایت وجود خواهد داشت نیاز به راهنمایی در مورد اقدامات امنیتی مناسب, بسیاری از صاحبان کسب و کار و کارشناسان می گویند.

“ما نمی خواهد که فیزیکی فاصله یک روز و پس از آن روز بعد آن را بیش از است. وجود خواهد داشت یک دوره انتقالی گفت:” لئونارد مارکوس مدیر شرکت هاروارد ملی آمادگی رهبری ابتکار عمل.

کوین وارنر اجرا شده شکارچی آبجوسازی در کلمبیا, S. C., برای 25 سال است. قبل از همه گیر او تنها یک بار بسته برای عروسی و طول عظیم طوفان است. حتی در سال 2015, هنگامی که یک طوفان ناودان شهر با تاریخی بارندگی او باز به سرعت. او با استفاده از بزرگ فتس او به طور معمول باعث می شود آبجو برای جوش آوردن آب برای این شهر است.

این زمان متفاوت است. وجود دارد بسیاری از ناشناختهها. بزرگترین ترس این است که دولت ترک آن را به صاحبان کسب و کار برای تصمیم گیری که آیا برای باز کردن دوباره. وارنر یک آبجو ، او را دم هر دسته ای از آبجو از او آغاز شد. او نه یک اپیدمیولوژی. او سعی کرد به اقدامات احتیاطی زمانی که او برای اولین بار شنیده ام در مورد covid-19. وی از نصب دستگاه برای باز کردن درب توسط پا و مجموعه ای از ضد عفونی کننده دست, اما او فقط می تواند انجام دهد بسیار است.

“من فرض کنید ما خواهد بود یکی از آخرین صنایع به بازگشایی” وارنر گفت. “هیچ یک از ما هر گونه ایده در این که آیا ما باز در یک ظرفیت محدود 50 درصد یا 10 درصد است.”

در حال حاضر وارنر انتظار است اداره کسب و کار کوچک وام و تلاش برای فکر می کنم از طریق حالات مختلف مانند بازگشایی بزرگتر خود آبجوسازی محل است که صندلی در فضای باز و احتمالا نگه داشتن خود و دیگر محل های کوچکتر دست رفته بسته. اما او هیچ ایده چقدر تقاضا وجود خواهد داشت.

برای دریافت بیشتر مشتریان آنها در حال رفتن به به “احساس راحت به دلیل تست و یا به دلیل وجود دارد بهتر از درمان,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات