در اینجا است که مدیکر-برای-همه مطالعه برنی ساندرز نگه می دارد بالا آوردن

این مطالعه منجر نویسنده آلیسون مجموعه است مدیر دانشگاه ییل مرکز بیماری های عفونی و مدل سازی و تجزیه و تحلیل. این مقاله نشان میدهد که مجموعه به عنوان یک “غیر رسمی پرداخت نشده مشاور” به ساندرز سنا دفتر آن را به عنوان توسعه یافته مدیکر برای همه عمل می کنند. هیچ یک از دیگر نویسندگان فاش هر گونه خارج و یا منافع رقابت.

تمام گفته این مطالعه نتیجه گیری تک پرداخت کننده سیستم شبیه به ساندرز طرح خواهد بریده بریده ملت بهداشت و درمان-مراقبت از مخارج 13 درصد و یا بیش از $450 میلیارد دلار در هر سال. نه تنها که “حصول اطمینان از دسترسی به مراقبت های بهداشتی برای همه آمریکایی ها را نجات دهد بیش از 68,000 زندگی می کند.”

در تجزیه اعداد محققان کاربردی موجود مدیکر ساختار هزینه در سراسر سیستم مراقبت های بهداشتی در بر داشت و آن را ذخیره کنید حدود 100 میلیارد دلار در سال است. نگه داشتن در ذهن که این در واقع نشان دهنده کمتر پول رفتن به پزشکان و بیمارستان ها یک نقطه sticking برای گروه های پزشکی که در مخالفت با مدیکر برای همه. اما این کاهش می تواند بیش از جبران چند صد میلیارد در پس انداز از کاهش اداری و صدور صورت حساب هزینه های مجموعه و همکاران او برآورد. عدم صدور صورت حساب بیمار تحت مدیکر برای همه سیستم نیز از بین بردن حدود 35 میلیارد دلار در سال است که بیمارستان ها در حال حاضر پرداخت به تعقیب کردن صورتحسابها.

نویسندگان برآورد اضافی $219 میلیارد دلار در پس انداز از کاهش “سربار اداری” که در حال حاضر سیستم غیر متمرکز ایجاد می کند از جمله “حذف از کار برکنار شده و عملکرد شرکت های بزرگ و برشی از بالا و سنگین حقوق و دستمزد معماری از شرکت های بیمه بهداشت و درمان.” برای مثال این طرح را جایگزین ده ها تن از بیمه سلامت مدیران بسیاری از آنها را به خوبی بیش از 20 میلیون دلار در سال با یک مدیر پرداخت حقوق و دستمزد همان زمان وزیر بهداشت و خدمات انسانی.

در نهایت اجازه ملی مدیکر سیستم مذاکره دارویی قیمت را نجات دهد حدود 180 میلیارد دلار با توجه به تجزیه و تحلیل.

مجموعه و همکاران او تخمین می زنند که به طور کامل به صندوق مدیکر برای همه, دولت فدرال را به ارمغان بیاورد اضافی $773 میلیارد دلار نسبت به سال جاری درآمد سطوح. آنها تخمین می زنند این می تواند برای پرداخت, در بخش, توسط 10 درصد مالیات بر حقوق و دستمزد است که می تواند در $436 میلیارد دلار در سال است. با توجه به این که زمان سهم کارفرما به مراقبت های بهداشتی کار می کنند به حدود 12 درصد از اشتغال این هنوز هم می تواند حدود 100 میلیارد دلار کمتر از آنچه که کارفرمایان در حال حاضر پرداخت.

باقی مانده بودجه می تواند از طریق پرداخت 5 درصد مالیات بر درآمد خانوار بازده $375 میلیارد دلار در سال است. دوباره با حذف کارمند کمک به موجود بیمه حق بیمه خانواده متوسط انتظار می تواند به صرفه جویی بیش از 2 ، 000 $در سال است — و هیچ همکاری می پردازد و یا deductibles به نگرانی در مورد.

همه از این تخمین ها — مجموعه گنجانده شده — ساخته شده در مفروضات در مورد نحوه هزینه ها و پرداخت ها و رفتارهای بیمار کار می کنند در دنیای واقعی با یک مدیکر برای همه برنامه در محل: چقدر خواهد پزشکان و بیمارستان ها در واقع صرفه جویی در سربار اداری? چگونه بسیاری از مردم خواهد خود را به افزایش استفاده از خدمات پزشکی هنگامی که آنها پرداخت می شود ؟ خواهد یک سیستم پرداخت آن را آسان تر برای تشخیص پزشکی تقلب ؟

با پرداختن به این و دیگر مشکلات مجموعه و همکاران او تخمین می زنند که بدون در نظر گرفتن هزینه های مدیکر-برای-همه را نجات دهد در مورد 69,000 هر سال زندگی می کند. آنها در پایان مقاله خود با دعوت جامعه پزشکی برای پاسخ به “اخلاقی ضروری برای ارائه مراقبت های بهداشتی به عنوان یک حق انسانی و نه وابسته به اشتغال و یا فراوانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>