واحه چیزی است که اقتصاددانان تماس “زامبی شرکت” — تا حد زیادی رها شده توسط سرمایه گذاران و قادر به ماندن در کسب و کار تنها با بهره برداری از بانک ها یا سرمایه گذاران اوراق قرضه برای اعتبار بیشتر. تلاش های فدرال رزرو برای مبارزه با تاثیر از coronavirus بر اقتصاد ممکن است سهوا آن را ممکن است برای تعداد فزاینده ای از شرکت ها برای باقی می ماند در این گرگ و میش دولت است. و به عنوان walking dead از شرکت های بزرگ جهان تکثیر برخی از تحلیلگران نگران آنها تخلیه از زندگی سالم بخش از اقتصاد است.

تقریبا یک در هر پنج عموم معامله شرکت های ایالات متحده است که یک انسان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دویچه بانک اوراق بهادار. این رقم دو برابر شده از سال 2013 می باشد و به طور چشمگیری از اواخر 1990s هنگامی که وجود دارد تقریبا هیچ نیمه جان شرکت های سرسام آور در سراسر چشم انداز.

سال فوق العاده کم نرخ بهره در نظر گرفته شده برای تحریک اقتصاد پس از هر یک از سه قرن 21 رکود ایجاد شرایط برای زامبی برای تکثیر به گفته اقتصاددانان. پس از همه گیر sideswiped اقتصاد ایالات متحده در ماه مارس فدرال رزرو دوباره کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر و بیشتر کاسته شرایط اعتبار با خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ.

فدرال رزرو اقدامات کشیده اند حمایت گسترده به عنوان پادزهر به همه گیر الهام گرفته از سقوط اقتصادی. ساخت آن را آسان تر برای شرکت ها برای به دست آوردن تامین مالی باید به جلوگیری از بی شماری شکست کسب و کار و میلیون ها نفر از کار اضافی و زیان اقتصاددانان گفت. اما در کوتاه مدت موفقیت مارس نژاد در دراز مدت ضعف جنگیدن بهره وری, سرمایه گذاری و اقتصاد را رقابتی آتش پس از بحران عبور می کند.

“ما نمی گوییم که فدرال رزرو نباید عمل کرده اند. اما عوارض جانبی وجود دارد که از شدت دخالت” گفت: Torsten Slok اقتصاددان ارشد دویچه بانک اوراق بهادار.

یکی از برجسته زامبی — خرده فروش JC Penney — به تازگی سرنگون به ورشکستگی است. یکی دیگر از تلاش شرکت AMC Theatres, که کسب درآمد به اندازه کافی برای پوشش خود پرداخت بهره در سه ماهه اول و دو تا از سه سال گذشته ممکن است در مورد به دنبال دارد. بزرگترین تئاتر زنجیره ای هشدار داد سرمایه گذاران در اوایل این ماه که آن را ممکن است قادر به دست آوردن کافی تامین مالی برای سوار کردن بیماری همه گیر.

مانند یک recuperating بیمارستان بیمار با تکیه بر مسکن, اقتصاد نیاز به اعتبار ارزان به بهبود می یابند. اما استفاده بیش از حد طولانی نرخ بهره پایین عمل می کنند مانند مواد مخدر, ترک اقتصاد ولع مصرف پول آسان و قادر به رشد بدون آن.

از 2009 تا 2019 در اقتصاد ایالات متحده رشد بیش از دو بار به عنوان سریع به عنوان دو منطقه یورو و ژاپن با توجه به صندوق بین المللی پول. خطر در حال حاضر برخی از اقتصاددانان می گویند که برای درمان رکود کنونی خواهد نافرجام و منجر به یک آینده از کم خونی رشد می خواهم که تجربه این دیگر اقتصادهای پیشرفته.

موثر میزان بودجه تغذیه — بانک مرکزی معیار نرخ وام — شده است بالاتر از 2.5 درصد در 12 سال. و با اقتصاد در حال مبارزه در میان بالاترین نرخ بیکاری از سال 1930 نرخ انتظار می رود که افسرده باقی می ماند برای سال.

فدرال رزرو همچنین تسهیل شرایط اعتبار با حمایت از 750 میلیارد دلار در اوراق قرضه شرکت های بزرگ صدور و حمایت اضافی $600 میلیارد دلار در اعطای وام به کوچک و متوسط کسب و کار.

این دوره طولانی مدت از پول آسان ممکن است قفل اقتصاد را به یک چرخه معیوب برخی از اقتصاددانان گفت.

رشد ضعیف فرمان بانک مرکزی برای کاهش نرخ بهره است که اجازه می دهد تا زامبی ها را به ضرب. تعداد فزاینده ای از zombified شرکت بیشتر کارائی اقتصاد مقاومت و ترک بانک مرکزی تمایلی به افزایش نرخ خود را از زامبی پسند سطوح. و این چرخه تکرار نگه داشتن عدم شرکت زنده و تداخل با ظهور سازنده تر از رقبا است.

“تقریبا هیچ کس می گویند اجازه شرکت ورشکسته چپ و راست و مرکز. که نه معقول و منطقی” گفت: ویروسی Acharya معاون سابق فرماندار هند بانک مرکزی است. “اما جامعه نیاز به تخصیص مجدد منابع به بخش های دیگر.”

بعد از بحران مالی 2008 فدرال رزرو نگه داشته و نرخ بهره را نزدیک به صفر برای هفت سال و سپس آنها را مطرح و در بازه تا 2019 تنها برای شروع برش آنها را دوباره. با این 13.3 درصد نرخ بیکاری نشان می دهد بهبودی طولانی پیش روست و تغذیه و رئیس جروم H. پاول در اوایل این ماه گفت: بانک مرکزی است “و نه حتی فکر کردن در مورد فکر کردن در مورد بالا بردن نرخ.”

این بدان معناست که بیشتر در سال های نزدیک به رایگان در پول اضافی و افزایش کسب و کار استقراض و در نتیجه سوخت بیشتری برای زامبی. غیرمالی بدهی های کسب و کار رشد در سه ماهه اول تقریبا 19 درصد بزرگترین درصد پرش در حداقل 40 سال با توجه به فدرال رزرو. کسب و کار در زمان بیش از 3 تریلیون دلار در بدهی های جدید در سه ماه اول سال 2020 تقریبا 10 برابر حد در سه ماه گذشته.

همه که پول قرض گرفته شده بود و نیاز به جایگزین درآمد از دست رفته زمانی که همه گیر مجبور اکثر کارخانه ها و محل های کار و رسانه های خرده فروشی به نزدیک برای چند هفته. بدون استقراض خروش میلیون ها آمریکایی های بیشتری خواهد پیوست 21 میلیون نفر از کارگران در حال حاضر بیکار. اما در بیش از $16.8 تریلیون بدهی های کسب و کار در صدر 78 درصد از اقتصاد است.

همه گیر خاموش شدن ناگهانی شروع نشد تا آخر هفته از سه ماهه اول. بنابراین بدهی های شرکت های بزرگ است که به احتمال زیاد به تورم و حتی بیشتر به شدت در این دوره که 30 ژوئن به پایان می رسد پل Ashworth ارشد ایالات متحده اقتصاددان برای اقتصاد سرمایه گفت: مشتریان در اخیر توجه داشته باشید.

“نزدیک به موج بی سابقه ای” در اوراق قرضه شرکت های بزرگ صدور “می تواند وزن در بهبود اگر شرکت بدهی های موجود باعث می شود آنها را بیشتر تمایلی به افزایش سرمایه گذاری در سال آینده,” او اضافه شده است.

حماسه اقتصادی سقوط آغاز شد که در ماه مارس به ارمغان آورد متعدد وام گیرندگان شرکت ها نزدیک به زامبی وضعیت به خصوص در خرده فروشی و انرژی بخش است. تعدادی از شرکت های بزرگ که S&P رتبه جهانی “CCC” و یا پایین تر — نشانه ای از ناپایدار امور مالی — به همه زمان بالا 256 در مه 31, با توجه به گرگ Lemos-استین S&P جهانی سر از تحقیق و پژوهش برای شرکت ها رتبه بندی.

که تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری که در اوج 2008-09 بحران است.

هر از دست دادن گیری شرکت است که یک انسان زنده است. آمازون, آنلاین, خرده فروشی, کرگدن, معروف پول از دست داده به چند سال قبل از شکستن به سیاه و سفید. (جف بزوس آمازون, مدیر اجرایی, صاحب واشنگتن پست.) و ایلان تسلا هنوز به پست سود سالانه هر چند سرمایه گذاران باقی می ماند مشتاق.

در حالی که هیچ رسمی تعریف اصطلاح شرکت هایی که موفق به کتاب کافی سود یا درآمد عملیاتی برای پوشش سالانه خود بدهی هزینه های مستقیم برای سه سال به طور کلی در نظر گرفته زامبی اقتصاددانان گفت.

این پدیده اولین بار شناسایی شده در ژاپن پس از فروپاشی آن در دهه 1990 دوران حباب اقتصاد است. به جای تشخیص ضرر و زیان در کتاب خود ژاپنی, بانک نگهداری پول وام به عدم شرکت ها که در سمت چپ این اقتصاد راکد ،

اقتصاد ژاپن ضعف در نهایت به اروپا گسترش یافت و در حال حاضر تهدید به غرق $21 تریلیون اقتصاد ایالات متحده.

در سال های اخیر اقتصاددانان در سازمان همکاری های اقتصادی و توسعه, بانک بین المللی و بانک مرکزی ژاپن نگرانی در مورد زامبی. در سال 2003 اریک Rosengren رئيس جمهور از بانک فدرال رزرو بوستون همکاری یکی از اولین مطالعات اعطای وام توسط بانک ها به شرکت های زامبی.

صنایع پر تعداد بیشتری از زامبی ها تجربه کاهش سرمایه گذاری و رشد اشتغال با توجه به یک سال 2018 مطالعه توسط BIS یک بانک مرکزی در بازل, سویس. OECD یک سال زودتر به این نتیجه رسیدند که زامبی خفه بهره وری نیروی کار در سراسر اقتصاد است.

فوق العاده بانک مرکزی اقدام است که نگه داشته و اعتباری غیر منتظره ای ارزان قیمت برای مدت طولانی مانع نیروهای بازار از وجین کردن شکست و پاداش موفقیت این اقتصاددانان گفت. زامبی ها را سخت تر برای شرکت های جدید به بازار وارد کنید و برای موجود بیشتر شرکت های تولیدی به رشد است.

با این منطق 609 افرادی که کار برای واحه نفت و صدها میلیون دلار موجود در آن خط اعتباری ممکن است قرار داده می شود به استفاده از مولد در جای دیگر در اقتصاد است.

این شرکت نه پاسخ به یک ایمیل درخواست برای نظر.

هنوز هم برخی تردید دارند. حتی اگر زامبی های متعدد امروز, شرکت های آمریکایی به راحتی می توانید جمع آوری پول از بانک وام و یا سرمایه گذاران اوراق قرضه و وجود ده ها میلیون نفر از بیکاری کارگران در دسترس برای استخدام.

“هیچ عملی شرکت گرسنگی برای پول نقد-و نه یکی گفت:” جوزف Gagnon سابق فدرال رزرو اقتصاددان در حال حاضر در پترسون موسسه بین المللی اقتصاد. “آنها در حال برگزاری نه هر کسی است.”

به علاوه نگه داشتن از نظر مالی بیمار شرکت زنده ضربان جایگزین از افزایش ورشکستگی اضافی و افزایش بیکاری. و زامبی ها شرکت می میرند مرگ طبیعی هنگامی که اقتصاد بهبود هل دادن هزینه های استقراض و کارگران با دستمزد بالاتر ،

که ممکن است رخ دهد هنگامی که اقتصاد در نهایت بهبود و نرخ بهره افزایش یابد. اما پس از بحران 2008 فدرال رزرو تنها قادر به افزایش نرخ بهره در مورد نیمه راه بازگشت به سطح قبل از بحران قبل از اینکه مجبور به قطع آنها را دوباره. و تعداد زامبی در ادامه به افزایش است.

بنابراین سیاستگذاران باید صبر کنید تا عمل گفت: Acharya, یک استاد اقتصاد در دانشگاه نیویورک استرن دانشکده کسب و کار.

در حال حاضر نرخ بهره را افزایش می دهد غیر استارتر با توجه به اقتصاد عمیقی ضعف است. اما فدرال رزرو باید نیاز به بانک ها به گوشت گاو تا ذخایر خود را در برابر ضرر و زیان بالقوه با توقف پرداخت سود سهام, او گفت:.

“شما باید اطمینان حاصل شود که بانک ها باید به اندازه کافی سرمایه در ترازنامه است که شما می توانید استطاعت به اجازه این شرکت ورشکسته,” Acharya گفت. “آن را در مورد آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر. این که آیا شما ایجاد انعطاف پذیری در بخش مالی برای مقابله با آنچه که یک موجه ضعیف چشم انداز.”

در واحه های نفتی در ضمن مدیران به امید سوار شدن از رکود است. با قیمت نفت پایین 40 درصد این شرکت متوقف حفاری در کاهش هزینه های سرمایه ای به نصف و کاهش خروجی در یک پیشنهاد از جان گذشته برای حفظ پول نقد مدیران گفت: در ماه گذشته در یک درآمد تماس بگیرید.

اما یک راه یا دیگری آن زامبی روز ممکن است طراحی ، در مارس انرژی شرکت وام دهندگان قطع آن در دسترس خط اعتباری از 1.3 میلیارد دلار به $625 میلیون دلار با کاهش بیشتر به 600 میلیون دلار برنامه ریزی شده در ماه آینده.

در آخرین درآمد تشکیل پرونده واحه نفت به طور رسمی تایید کرد “قابل توجهی شک” در مورد توانایی خود را برای زنده ماندن و گفت: به محض این که این سقوط آن خواهد شد قادر به تطابق با شرایط اعتبار آن خط.

اگر آن را نمی تواند در دیدار با کسانی که از نظر واحه مجبور خواهد بود به طور پیش فرض بر روی بدهی های خود را و یا برای شرکت در یک آتش فروش دارایی ها برای پرداخت آنچه که آن را مدیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات