در اینجا یک راه بهتر برای رسیدن به اقتصاد آمریکا از طریق خاموش کردن

“گرفتن از طریق” باید شعار — کاهش کمبود پول نقد است که نیروی کسب و کار به اخراج کارکنان به طور پیش فرض در بدهی های خود را, از دست دادن خود را اجاره و یا موفق به پرداخت به تامین کنندگان خود را. اگر ما می تواند انجام دهد که با هر کسب و کار است که مناسب قبل از همه گیر و به احتمال زیاد ماندگار پس از آن بسیاری از دیگر نتایج بد — خانواده رفتن بدون غذا افراد متخلف در بدهی خود را مستاجرها بودن اخراج های محلی قادر به افزایش درآمد می تواند اجتناب شود.

وقتی که درست انجام شود نرم افزار-کسب و کار یارانه ها نه تنها می تواند pro کارگر, اما می تواند کمک به جلوگیری از تحریک چرخه معیوب نرخ بیکاری پیش فرض ورشکستگی و شکست کسب و کار شناخته شده به عنوان یک رکود است.

کلید “انجام آن را” تحمل است.

تحمل است و به کسب و کار است که به طور ناگهانی از دست داده و یا بیشتر از فروش خود را از تاخیر در پرداخت خود مالک و وام دهندگان خود را. به جای پول بدهکار در حال حاضر بیش از سه ماه بعد بیایید می گویند — پرداخت خواهد پشت هنگامی که کسب و کار است به حالت عادی بازگشت. تحمل است نه بخشش یک تعهد نیست اما استفاده از آن تعهد به عنوان یک فرصت برای سود کردن بد بخت و اقبال از دیگران است.

حتی در زمان عادی وام دهندگان و صاحبخانه — حداقل آنهایی که خوب است — به طور منظم ارائه تحمل به کسب و کار است که آمار یک پچ خشن. اجاره و یا وام renegotiated به طوری که پول آنها را دریافت کرده اند در طول وقفه است جبران به تدریج از طریق بالاتر اجاره ماهانه چک و یا پرداخت وام برای تعادل اجاره و یا وام است. که نسبتا آسان به انجام هنگامی که آن را چند مستاجران یا وام گیرندگان که دچار مشکل هستند. آن را بسیار سخت تر از زمانی که تعداد زیادی از بدهکاران و مستاجران ضربه زدن بر روی درب شفاعت برای تحمل همه در همان زمان.

(وام دهندگان راه نه تنها شامل بانکداران بلکه غیر بانکی امور مالی شرکت و همچنین تامین کنندگان که به گسترش وام و اعتبار به خرده فروشان و مشتریان کسب و کار دیگر.)

پس چگونه می تواند دولت به وام دهندگان و مالکان انگیزه و نقدینگی به ارائه گسترده تحمل? سریعترین و کارآمد ترین راه این است که آنها ارائه اعتبار مالیاتی است که فقط غیر مستقیم و از لحاظ سیاسی مبدل شده و راه آنها را ارسال پول به اندازه کافی به آنها را در کل اگر آنها مایل به انجام مسئولیت اجتماعی چیزی.

شرایط برای تحمل اعتبار مالیاتی می تواند نسبتا ساده است و شامل حداقل دولت نوار قرمز است. هر کسب و کار با کمتر از 500 کارمند است که می تواند تضمین کند که از آن رنج می برد بیش از 75 درصد کاهش در فروش به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر و نگه داشته است حداقل 75 درصد از کارکنان خود را در حقوق و دستمزد می تواند درخواست برای وام دهندگان و صاحبخانه برای تحمل.

وام دهندگان و مالکان حاضر به ارائه چنین شکیبایی پس از آن می تواند فایل به صورت فوری بازپرداخت مالیات برای پوشش نهایی خود را “از دست دادن” از همه از تمرینات آنها مذاکره کنند. در شرایط اقتصادی, اندازه اعتبار خواهد بود تقریبا برابر با منافع آنها می تواند به دست آورده اند اگر آنها تا به حال دریافت پرداخت خود را در زمان و منافع آنها را مجبور به پرداخت به قرض گرفتن پول نقد موقت لازم را برای خدمات خود را بدهی.

برای آن بخش از خدمات درآمد داخلی می تواند کار کردن فرمول ساده برای محاسبه هزینه های اقتصادی. و آن می تواند نیاز است که بازگشت اصلاح شود حسابرسی شده توسط حسابدار خبره عمومی است که به بررسی برنامه های کاربردی از مستاجر و وام گیرندگان. برای برنامه موثر باشد اعتبار مالیاتی نیز باید قابل استرداد می باشد — است که حفظ ارزش خود را حتی اگر صاحبخانه یا وام دهنده پرداخت نمی کند هر گونه مالیات سال قبل است. (که غیر معمول در جهان املاک و مستغلات. فقط بخواهید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.)

به اعتبار آن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که در حال حاضر در حال حرکت به ارائه تحمل برای صاحب خانه. در جهت تنظیم کننده های فنی می و فردی مک که تضمین نیمی از وام های مسکن را مجاز دهندگان برای ارائه به سرمایه گذاران پیچیده. موافقت نامه احداث این “sasset مورد حمایت اوراق بهادار” به طور کلی به شرکت هایی که مدیریت آنها — به طور کلی بانک ها — اقتدار به ارائه تحمل به وام گیرندگان. برای مقابله با قطعی موقت از پرداخت های ماهانه برای امنیت دارندگان فدرال رزرو می تواند راه اندازی یک مرکز ویژه برای کنندگان به قرض گرفتن پول در نرخ بهره صفر با استفاده از زمینه وام از امنیت به عنوان وثیقه. از نظر نگه داشتن دهندگان کل نرخ بهره صفر جایگزین برای اعتبار مالیاتی.

من هیچ نظری ندارم آنچه را که همه از این امر در نهایت هزینه های دولت, اما من کاملا مطمئنم که آن را شبیه به یک خطای بزرگ در مقایسه با تریلیون ها دلار پرتاب در اطراف در بحث شرکت برگزار شد در میان مقامات وزارت خزانه داری و اعضای کنگره است. گسترده تر تحمل را کاهش می دهد مقدار از پول است که کسب و کارهای کوچک نیاز به قرض گرفتن در زیر 350 $میلیارد دلار اداره کسب و کار کوچک وام تضمین کند که برنامه های گسترده ای پیدا کرده است حمایت هر دو حزب در هر دو مجلس نمایندگان و سنا. تحت این برنامه بخشی از وام استفاده می شود به نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد در نهایت بخشیده شود. و اگر بیشتر شرکت ها قادر به حفظ بیشتر کارگران خود اشتغال است که هزینه را کاهش می دهد و اداری چالش های گسترش بیمه بیکاری برنامه ای است که دموکرات ها را به درستی خواستار بخشی از بسته نجات.

یک رویکرد تهاجمی تر خواهد بود به اضافه کردن برخی از چوب به هویج از اعتبار مالیاتی و دستور که همه وام دهندگان و مالکان ارائه تحمل به واجد شرایط کسب و کار است. اما این امر مسلما خطر یک چالش قانونی این ادعا که این مقدار به یک قانون اساسی در نظر گرفتن مالکیت خصوصی بدون فقط جبران خسارت. دولت می تواند استدلال می کنند که پیشنهاد یک اعتبار مالیاتی برای پوشش زیان مالی را ملاقات قانون اساسی آزمون فقط برای جبران خسارت. اما اخیر انتصاب Neil M. Gorsuch و برت M. Kavanaugh به دیوان عالی کشور — دو مالکیت خصوصی افراطیون reflexively خصمانه به مقررات فدرال — افزایش خطر که هیچ اجباری تحمل ارائه خواهد بود لغو شد.

اعتبار مالیاتی در اینجا مشخص شده است که در کسب و کارهای کوچک. کسب و کارهای بزرگتر با دسترسی بیشتر به بازارهای سرمایه به طور کلی نمی صورت همان نوع از پول نقد فشار به شرکت های کوچکتر. کسانی که خواهد بود با کمک دیگر برنامه های نجات کنگره است که با توجه به آنهایی که اجازه خزانه به وام و موقت سهام سرمایه گذاری در شرکت های بزرگ نهفته این بیماری همه گیر. این چیزی است که دولت را با خودروسازان فورد و کرایسلر بعد از بحران مالی 2008 و زخم سود در آن است.

به اعتبار آن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که در حال حاضر در حال حرکت به ارائه تحمل برای صاحب خانه. در جهت تنظیم کننده Fannie Mae و Freddie Mac که تضمین نیمی از وام های مسکن را مجاز دهندگان به ارائه دوره فیض از 12 ماه در پرداخت وام مسکن به مالکان که از دست داده اند شغل خود را به دلیل بیماری همه گیر. خصوصی وام دهندگان وام مسکن در حال حاضر صحبت کردن در مورد ارائه مشابه امداد.

در طول ماه گذشته سخاوت و نگرانی نشان داده شده توسط کسب و کار برای رفاه کارگران و مشتریان و عموم مردم شده است قابل توجه است. در ماه های آینده که تعهد به قرار دادن نیازهای عمومی قبل از خصوصی آنهایی که مطمئنا آزمایش چند بار بیشتر است. با توجه به این که مسئولیت اجتماعی رفتار تا کنون و واکنش است که می تواند رنج می برد توسط هر شرکت بزرگ که مورد آزار قرار گرفته آن دولت نجات دموکرات ها در کنگره باید مقاومت در برابر غریزه به تحمیل یک لیست طولانی از شرایط برای کمک های دولت به طور دائم با هدف ممانعت از سوء استفاده شرکت های بزرگ.

خیابان اصلی است نه در وال استریت و یک بیماری همه گیر است که همان یک بحران مالی است. خوب وجود دارد دلیلی برای باور کردن که این بدترین زمان بهترین ها را در سرمایه داری آمریکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>