‘در اینجا در نیویورک ما به عنوان خوانده شده کتاب مقدس’: Cuomo محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن برای کلیسای خود op عکس

فرماندار نیویورک اندرو کومو بیشتر انتقاد رئیس جمهور برای کلیسای خود op عکس با آوردن خود کتاب مقدس به یک کنفرانس مطبوعاتی.

فرماندار که شده است به جلسات روزانه از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس باز با محکومیت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ظاهر با استفاده از کتاب مقدس به عنوان یک سرپا نگه داشتن.

“رئیس جمهور برگزار شد تا مقدس روز دیگر در واشنگتن دی سی” آقای کومو گفت. “در اینجا در نیویورک, ما در واقع خواندن کتاب مقدس.”

آقای کومو در ادامه برای خواندن یک چند جمله از کتاب مقدس که “هستند به خصوص مناسب برای امروز در این زمان که در آن ما هستند” در میان جورج فلوید ادامه تظاهرات در سراسر کشور است.

“خوشا به حال صلح برای آنها را به نام فرزندان خدا” فرماندار خواندن با استناد به متی 5:9. او سپس به عنوان خوانده شده از خوانده شده را علامت 3:25 آمده است: “اگر یک خانه تقسیم شده علیه خود را که خانه نمی تواند ایستاده.”

آوردن کتاب مقدس به نشست خبری در پاسخ به آقای ترامپ عکس op روز دوشنبه پس از خود باغ گل رز آدرس.

معترضان در میدان لافایت بودند به سرعت پراکنده با استفاده از عوامل شیمیایی فلش چتری و گلوله های لاستیکی به اجازه می دهد برای رئیس جمهور برای راه رفتن از کاخ سفید به سنت جان اسقفی کلیسا و افراشتن یک کتاب مقدس برای دوربین.

“این است که کتاب مقدس خود را ؟” یک خبرنگار است شنیده درخواست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در لحظه. او پاسخ داد: “این یک کتاب مقدس.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سازماندهی عکس op پس از کلیسای نیمه سوخته را از شب قبل در طول جورج فلوید تظاهرات, اما آن را تا حد زیادی باعث بیشتر واکنش در برابر رئیس جمهور است.


پس از این حادثه آقای کومو توییتی در برابر قانون با تماس لحظه “شرم آور” و حاکی از آن بود که “فقط یک واقعیت تلویزیون نشان می دهد برای این رئیس جمهور”.

فرماندار همچنین با استفاده از نشست خبری روز چهارشنبه به آدرس رئیس جمهور تهدید به استفاده از ارتش در سراسر کشور برای کنترل تظاهرات.

وزیر دفاع علامت Esper شد به نقل از فرماندار که گفت: او تنها پشتیبانی استفاده از این قیام در عمل ” در فوری ترین و مبرم از شرایط است.”

“ما در یکی از آن شرایط در حال حاضر. من را پشتیبانی نمی کند با استناد به قیام عمل” آقای Esper گفت.

قیام قانون سبب جمهور برای استقرار نظامی آمریکا و federalise گارد ملی تحت شرایط خاص مانند سرکوب مدنی یا اختلال نافرمانی.

آقای کومو متهم جمهور به عنوان تهدید به استفاده از ارتش به عنوان یک “سلاح سیاسی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>