این علامت شروع یک تست شتاب رژیم است که تعیین خواهد کرد که آیا EIDD-2801 ظهور خواهد کرد به عنوان یک سلاح واقعی در برابر SARS-CoV-2 — و یا باد به عنوان یکی از بسیاری امیدوار پیشنهادات در زمینه طولانی-شات درمان است. اگر آن کار می کند این قرص می تواند با توجه به مردم به عنوان به زودی به عنوان آنها نشان می دهد علائم covid-19 Wayne Holman بنیانگذار خصوصی برگزار شد Ridgeback Biotherapeutics گفت: در یک مصاحبه. Holman, عمیق, تجربه سرمایه گذاری در شرکت های دارویی و راه اندازی Ridgeback زیستی با همسرش وندی در سال 2015.

به دلیل آن است که یک قرص Holman گفت: اموري/Ridgeback مواد مخدر پتانسیل را دارد که حتی بهتر از امیدوار کننده ترین درمان در خط لوله remdesivir یک وریدی مواد مخدر ساخته شده توسط Gilead Sciences. Remdesivir موضوع سنگین سهام در بازار حدس و گمان پنج شنبه پس از یک گزارش در سایت خبری آمار نشان میدهد که این داروی آزمایشی نشان داد نتایج مثبت در یک کارآزمایی بالینی سایت در شیکاگو است.

“تصور کنید که فرد تحت درمان در, صفحه اصلی, دهان, در روز سه و بهتر بودن و دیگر, پخش كردن, ویروس. آن را کاهش آن کوتاه” Holman گفت. “این بازی در حال تغییر.”

“تصور” است که مناسب ترین کلمه در این مرحله اولیه از مواد مخدر را توسعه می دهد. اما این حس امید و Ridgeback را تسریع پروژه نشان دادن سرعت دیوانه وار که در آن دولت ها و شرکت ها و محققان دانشگاهی را باز floodgates به تست های متعدد مواد مخدر — جدید و به سختی در خارج از آزمایشگاه — برای مبارزه با رمان coronavirus و به طور جدی بیمار مردم بهتر شات در بقا.

تماس با آن آشپزخانه-سینک رویکرد به این بیماری همه گیر. فهرستی از پتانسیل درمان شامل آنتی ویروسها, مسن, ضد ویروس طراحی شده برای مبارزه با HIV داروهای ضد التهابی استفاده می شود برای آرتریت روماتوئید, درمان سلول های بنیادی است که می تواند با مهار سیستم ایمنی بدن, داروهای ضد انگلی که در درمان مالاریا و شپش و حتی برای درمان اختلال نعوظ.

هیچ یک از آنها را تا کنون ارائه کرده است گلوله نقره ای جهان است که به دنبال و انتظارات باید خو به گفته متخصصان.

“این سخت است به گمان اینکه یکی در حال رفتن به دستیابی به موفقیت. تعداد بسیار کمی از درمان در پزشکی و در نهایت دستیابی به موفقیت در درمان است. آنها ارائه افزایشی سود بیش از استاندارد مراقبت” گفت: James Cutrell های عفونی-بیماری متخصص در دانشگاه تگزاس جنوب غربی مرکز پزشکی که مورد بررسی چشم انداز ممکن است coronavirus درمان به صورت یک مقاله منتشر شده در این هفته در مجله انجمن پزشکی آمریکا.

بر خلاف آنتی بیوتیک ها که موثر در برابر انواع متعددی از باکتری broad-spectrum ضد ویروس شده اند دشوار است به منظور توسعه به دلیل ویروس ها آنقدر متنوع در ساختار است. Cutrell و همکارانش نیست شناسایی هر گونه پاک کردن جلو دونده در بررسی خود از رقیب. بیشتر شواهد قطعی مثبت یا منفی است که انتظار می رود به ظهور در هفته برای برخی از مواد مخدر.

یک سناریوی بالقوه است که دو داروی درمان های ظهور, Cutrell گفت: یکی که کمک می کند تا جلوگیری از ویروس ها خود را به در نظر گرفته شود زودتر مراحل بیماری و دیگری که کمک می کند تا مبارزه با بیش از حد تهاجمی در سیستم ایمنی بدن پاسخ که سبقت بدن برخی از بیماران و تخریب بافت ریه در مراحل بعد.

Avalere سلامت یک شرکت مشاوره است که توصیه می کند شرکت های دارویی است ردیابی بیش از 100 مختلف coronavirus پروژه های درمان در سراسر جهان است. تیم اول برای انجام موفق دقت کارآزمایی بالینی کنترل شده خواهد بود که برندگان گفت: Kelly L. جورج متخصص در توسعه مواد مخدر در Avalere.

سن “گلوله سحر و جادو” پزشکی قرن 20 با توجه به مقدار سخت تر از مشکلات مانند در حال ظهور تهدیدات ویروسی در 21st, او گفت:.

“وجود دارد یک تعادل بین, بیایید با این مواد مخدر به عنوان بسیاری از مردم که ما می توانیم و اجازه دهید زمان را به نشستن و واقعا پیدا کردن اگر این داروها در حال کار,” او گفت:. “سرعت گرفتن آن را به مردم بدانند ایمنی و نوشتن آن را در حال رفتن به تاثیر بسیار زیادی بر روی آنچه که ما تا پایان با استفاده از.”

در اینجا مختصر و مفید از مهمترین و به طور گسترده ای مورد بحث مواد مخدر در درمان خط لوله:

پیشرو ضد ویروسی — بسیاری در جامعه پزشکی مشاهده تجربی داروی ضد ویروسی به نام remdesivir, تولید شده توسط , علوم جلعادبه عنوان بهترین شانس را برای درمان. در آزمون علمی آزمایشگاه در کار اسپانسر شده از طرف دولت فدرال نشان داده شده است برای جلوگیری از ویروسی تکرار. یک کلاچ از آزمایش های بالینی در حال انجام در سراسر جهان به آزمایش آن در بیماران و جلعاد است که توزیع آن به هزاران نفر از مردم در یک “استفاده مهربان” بر اساس. Remdesivir در نظر گرفته شده است broad-spectrum ضد ویروسی معنی آن است که اعتقاد به کار در برابر انواع مختلف ویروس. اما آن را شکست خورده در یک آزمون برابر ابولا در سال گذشته است. همچنین آن را به یک نقطه ضعف بزرگ: آن است که یک مایع است که باید به صورت داخل وریدی که بدان معنی است که مردم باید به یک بیمارستان یا درمانگاه در 10 روز متوالی به درمان می شود. جلعاد موسسه ملی بهداشت و سازمان بهداشت جهانی در میان کسانی که به حمایت های متعدد بالینی و نتایج اولیه انتظار می رود در هفته.

اولیه Gilead-حمایت مطالعه از نتایج در 53 به طور جدی بیمار بیماران تحت درمان استفاده مهربان, منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند در هفته گذشته نشان داد که 13 درصد از بیماران فوت کرد در حالی که دو سوم بهبود یافته است. آمار گزارش روز شنبه ذکر یک پزشک تایید نتایج در یک سایت آزمایش در شیکاگو; پزشک گفت: تنها دو نفر از 113 با بیماری شدید. این سایت بخشی از یک Gilead-حمایت کارآزمایی بالینی است که در یک دارونما-کنترل بازو که به معنی احتیاط لازم است در تفسیر ناقص حدیثی نتایج.

سایر آنتی ویروسها — تعدادی دیگر از ضد ویروس ترکیبات در حال آزمایش در برابر coronavirus. دانشگاه اموری را EIDD-2801 با این نسخهها کار در یک مد مشابه به remdesivir اما از آن است که استفاده از آمدن در یک شکل قرص بنابراین بیماران می توانند آن را از خود گفت: Holman از Ridgeback. این دارو را توسعه علمی labs شده است اسپانسر شده از طرف دولت فدرال است. آن است که فقط در ورود به فاز 1 ایمنی محاکمه به مطمئن شوید که آن را نمی باید بیش از حد, اثرات سمی بر مردم پس از اثبات اثربخشی است حداقل ماه به دور است.

برخی دیگر از ضد ویروس در حال آزمایش در حال حاضر تایید شده برای درمان HIV از جمله AbbVie را Kaletra, که ترکیبی از مواد مخدر است که نشان نمی دهد سود قابل توجهی در برابر covid-19 بیماران در یک مطالعه در چین است. یک آنفلوانزا به مواد مخدر است که تایید شده در ژاپن Aviganاست که مورد مطالعه قرار گرفته و بنا به گزارش ها به نفع کاخ سفید اما نه تایید شده برای استفاده در ایالات متحده است. سازنده آن Fujifilmاعلام کرد که فاز 2 آزمایش در حال راه اندازی در ایالات متحده است. در میان عوارض نقص هنگام تولد. فاز 2 آزمایشات بالینی تست مواد مخدر در گروه کوچکی از بیماران مبتلا به دیدن اگر آن موثر است. در فاز 3 این دارو آزمایش در یک گروه بزرگتر از بيماران و به طور معمول در مقایسه با دارونما در تلاش برای قطعی اثبات آن است بهره مند شوند.

داروهای ضد انگل — رئیس جمهور تهمت به انتظارات دامن زده بارها و بارها ترویج استفاده از چندین دهه ضد مالاریا داروها — هیدروکسی کلروکین و کلروکين — برای درمان این ویروس با وجود فقدان شواهد قوی است که کار می کنند و همچنین به عنوان یک رشد شناخت از عوارض جدی از جمله ابتلا به کشنده آریتمی قلبی. بیمارستان ها و پزشکان در ایالات متحده تخلیه منابع در عجله سعی کنید داروهای ژنریک از طریق “خارج از برچسب” نسخه. این ترکیبات دارای یک اثر ضد التهابی و در حال استفاده توسط لوپوس و آرتريت روماتوئيد در بيماران. غذا و دارو صادر کرده و در مواقع اضطراری با استفاده از مجوز اجازه می دهد آنها را به توان داده شده به بیماران در بیمارستان است. به چه کسانی و چند سازمان دیگر در حال انجام کامل آزمایشات بالینی از مواد مخدر برای دیدن اگر آنها کار می کنند. مواد مخدر شناخته شده به عنوان antiparasitics (مالاریا انگل است نه یک ویروس). لاغرها, داروی ضد انگل دریافت توجه است ایورمکتیناستفاده شده است که برای درمان انواع عفونتهای انگلی در انسان است و نشان داده شده است اثر در آزمایشگاه در برابر coronavirus.

بیولوژیک مواد مخدر است که هدف ویروس — بیوتکنولوژی شرکت های در حال رشد زندگی پروتئین ها به نام آنتی بادی هایتوسعه یافته از سلولهای افراد مبتلا به این بیماری است که طراحی شده برای خنثی کردن coronavirus. ویر بیوتکنولوژی, یک سان فرانسیسکو شرکت اعلام کرد در این ماه است که آن را در حال همکاری با گلاکسو برای انجام فاز 2 دادگاه ظرف مدت سه تا پنج ماه است. AbCelleraاز ونکوور تیمی با الی لیلی به آزمون صدها نفر از آنتی بادی این شرکت گفت: در انتشار اخبار. Regeneron است غربالگری صدها نفر از آنتی بادی برای تعیین اثرات خود را در برابر ویروس و گفت: آزمایش های انسانی می تواند شروع در تابستان.

داروهای ضدالتهاب درمان است که به کاهش التهاب با کنترل سیستم ایمنی بدن هستند یکی دیگر از دسته کلید از مواد مخدر در حال آزمایش در coronavirus بیماران. هدف این است که برای متوقف کردن سیستم ایمنی بدن “cytokine طوفان” است که تخریب بافت ریه و شایع ترین علت مرگ در افراد مبتلا به موارد شدید covid-19. برخی از داروها که در حال حاضر در بازار برای درمان آرتریت روماتوئید و دیگر بیماریهای التهابی در حال آزمایش در coronavirus بیماران. این خدمات عبارتند از رچ را Actemraو Kevzaraیک دارو به فروش می رسد توسط Regeneron و سانوفی. AstraZeneca اعلام کرد که در حال تست آن سرطان خون با مواد مخدر Calquence, که همچنین اهداف سلول های سیستم ایمنی بدن در coronavirus بیماران.

سلول های بنیادی درمان — حداقل دو شرکت Mesoblast و Celularityدر مورد استفاده از سلول های بنیادی برای مبارزه با بیش از حد سیستم ایمنی بدن پاسخ در covid-19 بيمار. Mesoblast گفت: در این ماه آن را دریافت کرده تایید FDA برای شروع تست انسان. Celularity با همکاری مریلند مستقر در ایالات درمان.

نقاهت پلاسما پلاسمای خون است که گرفته شده از افرادی که از بهبود covid-19 و تزریق به بدن بیماران جدید. امید است که coronavirus آنتی بادی های توسعه یافته در بهبود بیمار را خنثی کردن ویروس هنگامی که آنها معرفی شده در بیمار جدید. آن است که یک روش قدیمی برای بیماری های عفونی و استفاده شده است بیش از چندین دهه در برابر فلج اطفال سرخک اوریون و آنفلوانزا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات