او آرام بود. در نهایت Acompora صحبت کرد. “زیبا نیست؟”

نزدیک به 20 سال پیش او 14 ساله و پسر Louis بازی دروازه بان در سال اول تیم لاکراس در نورثپورت دبیرستان حدود 45 مایل در شرق منهتن. در 25 مارس سال 2000 در دبیرستان بازی رفت به یک روال ذخیره کنید. توپ ضربه او را در قفسه سینه. او سقوط کرد و درگذشت. تراژدی مجموعه Acompora و همسرش, جان, در یک سفر برای پیدا کردن چرا.

آنچه او آموخته است که تحت فشار قرار دادند و او را به وکالت است. او شروع Louis J. Acompora بنیاد یادبود و غوطه ور خود را در موضوعات مربوط به مرگ او: قفسه سینه محافظت; ایست قلبی; قابل حمل defibrillators; ناگهانی اغلب کشنده اختلال در قلب ریتم شناخته شده به عنوان commotio cordis.

به عنوان یک جدید, چوگان سرپهن, فصل آغاز می شود دستیابی به موفقیت در راه است: آغاز سال آینده قوانین تصویب شده توسط آمریکا در چوگان سرپهن برای پسران و دختران’ لیگ جوانان نیاز دارد که همه دروازه بان محافظ قفسه سینه باید با یک عملکرد جدید استاندارد است. این همه بازیکن میدان در پسران, چوگان سرپهن, پوشیدن باید برای حفاظت از commotio cordis است که همچنین مطابق با استاندارد.

در سفر به پسرش یادبود در تابستان گذشته کارن Acompora راه می رفت به سمت در نزدیکی دبیرستان چوگان سرپهن زمینه است. او با اشاره به وسط میدان و در حاشیه که در آن او می گوید: an automated external defibrillator (AED) باید قرار داده شده در یک کیسه قرمز در شیوه ها و بازی ها.

“به عنوان به زودی به عنوان شما شاهد این رویداد شما که AED” Acompora گفت. “شما در حال رفتن به صرفه جویی در زندگی کسی.”

این دستگاه های قابل حمل طراحی شده برای ارائه یک شوک به یک قربانی از ایست قلبی ناگهانی در عرض پنج دقیقه از فرد سقوط با توجه به علامت گذاری به عنوان S. لینک بوستون مبتنی بر متخصص قلب و عروق متخصص قلب و اختلالات ریتم. Acompora آثار به گسترش این کلمه را به مدیران مدرسه, مربیان, مربیان و والدین است که آنها نیاز به یک AED در هر سرپهن و میدان بیس بال.

او می خواهد داستان پسر خود را به عنوان یک داستان عبرت انگیز.

“لوئیس به من داد ، من با توجه به انتخاب” او گفت:. “او منتقل شود حق در ما دور است.”

روز Louis Acompora سقوط این تیم آمد به خانه که در آن بازیکنان برش تکه ای از لباس خود را. کارن و جان Acompora هنوز فصل یک قسمت از پیراهن خود را هر روز در یک پین و گردنبند فقط بیش از قلب خود را. او در نیوجرسی آویزان بر روی دیوار در نزدیکی او را در زیرزمین ،

لوئیس مرگ تقریبا بلافاصله درخواست پدر و مادر خود را به عمل است. در ماه ژوئن سال 2000 Acomporas برگزار می شود اولین کنفرانس. هفت ماه پس از درگذشت لوئیس قانون تصویب شد در Suffolk County, n. y., جایی که آنها زندگی می کردند که مورد نیاز aed ها در شهرستان همه ساختمان ها و پارک ها. در سال 2002 دولت قوه مقننه تصویب لوئیس قانون نیاز به aed ها در رشته های ورزشی و در همه ایالت نیویورک محیط مدرسه.

“آن را نجات زندگی” کارن Acompora گفت. “من صحبت کردن در مورد لوئیس در هر روز است.”

با وجود پیشرفت کارن و جان Acompora در تلاش نگه داشتن. “ما هنوز در مراحل ابتدایی اینجا را,” او گفت:. وجود دارد حدود 30 مورد در هر سال از commotio cordis, این بیماری که به کشته شدن لوئیس و ناشی از ضربه مستقیم به قفسه سینه. آن را دومین علت مرگ ناگهانی در ورزشکاران جوان با توجه به لینک.

مشکل کارن Acompora می گوید این است که بسیاری از مردم نمی دانند که آسیب یک توپ می شود و چه یک AED می توانید انجام دهید.

او گفت که او تا بازدید از مدارس به دفاع از اهمیت داروها تنها به گاهی اوقات پیدا کردن با دستگاه های تمام شده لنت و یا باطری و یا قرار داده شده در این پرستار در اتاق که در آن آنها می توانند بلافاصله قابل دسترسی در مواقع اضطراری است.

“من فکر کردم ما می تواند انجام شود از 10 سال پیش” جان Acompora گفت. “زمانی که لوئیس گذشت و من از آنچه AED را و چه آسان CPR است به یاد بگیرند که من فکر کردم این بود که بدون ذهن و بسیار خوشحال.

“لوئی 14 هنگامی که او در گذشت. من گفتم: در آن زمان لوئیس تبدیل 21, من فکر می کنم ما می تواند انجام شود با این پروژه است. این حس مشترک است. در اینجا ما 19 سال بعد هنوز در تلاش برای تدریس به عقل سلیم است.”

این Acomporas کار الهام گرفته از Felice Goldblum, یک, Baltimore, paramedic که پسر نقش در پسران لاتین, مدرسه, تیم چوگان سرپهن. پس از شنیدن لویی داستان او پرسید: پسر خود را که در آن مدرسه AED شد. نبود یک. سال گذشته به او کمک کرد آمریکا در چوگان سرپهن راه اندازی یک بازیکن پالس ابتکار به یک AED در هر سرپهن زمینه در کشور است.

اما بالا بردن سطح آگاهی آسان نیست. اگر داروها هزینه تقریبا یک سوم تا آنجا که آنها در زمان لویی مرگ آنها هنوز اجرا حدود 1300 دلار در هر اونس هر کدام. و commotio cordis است که به اندازه کافی مبهم است که آن را سخت به درک خطر است. درو Thompson, Louis بهترین دوست که رفت و به بازی در دانشگاه ویرجینیا و در لیگ چوگان سرپهن گفت: وجود بی میلی در میان بازیکنان به اتخاذ اقدامات ایمنی به دلیل وجود یک حاکم مفهوم که فاجعه اتفاق نمی افتد به آنها.

“آن را نمی ترساند ما در همه” تامپسون گفت: از بازی بعد از لوئیس درگذشت.

پس از لوئیس ” قانون تصویب شد کارن Acompora نگه داشته است یک سند اکسل ثبت نام, سن, موقعیت و شرایط از حوادث که در آن یک AED دارای یک زندگی را نجات داد. این یک یادآوری از کار او انجام داده است و کار او هنوز هم به انجام. به افتخار سالگرد 20th باشد از مرگ او می خواهد برای پیگیری کردن افراد در لیست کنید و ببینید که چگونه آنها احساس می کنید سال بعد.

“شاید در راه آن کمی تلخ و شیرین” کارن گفت. “من آرزو می کنم لوئیس در بازمانده ورق اما متاسفانه غم او نیست. این باعث می شود من می دانم که آنچه که ما در حال انجام است درست است. این لوئیس میراث.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im