کمک به گرسنه: چگونه QPR اعتماد است که کمک به غرب لندن جوامع مبارزه با کروناویروس

دین McKee بود صدای کوئینز پارک رنجرز. هر matchday در لوفتوس جاده غرب لندن دکلمه شعر “متولد آبی و سفید” حلقه اطراف زهوار در رفته قدیمی ورزشگاه. این فقط یک قافیه اما دلیل این باشگاه هویت: احساس منحصر به فرد از روح جامعه است که زندگی در این متنوع طبقه کارگر گوشه ای از چوپان بوش. به عنوان کسانی که کلمات آشنا محو قبل از شروع مسابقه فوتبال – این کلیسا ما, قلعه, شما می دانید که ما – آنها جایگزین خودروهای از آن در می ایستد.

McKee گذشت در ساعات اولیه صبح روز سه شنبه پس از عقد قرارداد coronavirus. او فقط 28 سال سن و از دست دادن خود را ترک کرده است یک سوراخ در باشگاه و در منطقه محلی است. “دین استفاده می شود برای رفتن به یکی از ما فوتبال مدارس به عنوان یک بچه می گوید:” اندی ایوانز مدیر اجرایی QPR جامعه اعتماد است. “او رفت و به یکی از محلی مدارس ابتدایی که به ما کمک می کند پشتیبانی می کند. او یک محلی بچه. متاسفانه این واقعیت در حال حاضر که coronavirus گرفته کسی از QPR خانواده از ما دور است.”

آن را غیر قابل اجتناب حس تراژدی اعتماد شده است و تلاش برای جلوگیری از شدت این بیماری همه گیر را به تمرکز. هر سال آن را پشتیبانی می کند به حدود 25000 نفر و بیش از 300 کارگاه های آموزشی در هفته به ساختار و آسیب های نوجوانان و بازنشستگان به طور یکسان. اما به عنوان این بیماری تا غرق زندگی به عنوان ما آن را می دانم و اغلب در سمت چپ کسانی که بیشترین نیاز رشته های خیریه را احساس وزن بیشتر از مسئولیت تر از همیشه.

“این سخت تر به عنوان هفته تیک تیک” ایوانز همچنان ادامه دارد. “ما برای اجرای بسیاری از برنامه ها برای آنچه که در حال حاضر می تواند به عنوان گروه های آسیب پذیر. برخی از کسانی که مردم را بد افتاده و طبعا بسیار می ترسم که. دیگران در حال مبارزه با انزوا. ما باید افراد جوان که استفاده می شود برای منظم شدن چهره به چهره و مشاوره. ما نیاز به خلاق برای کمک به این افراد در جامعه ما پس از آن را احساس نمی کند مثل همه از ناگهانی که پشتیبانی وجود ندارد.”

یک سیستم پشتیبانی اعتماد است در محل قرار داده و بیش از گذشته هفته است یک شبکه تلفن طوری ارشد تیم بازیکنان سابق و حرفه ای می تواند در حفظ و در تماس نزدیک با کسانی که در معرض خطر خود را بررسی سلامت و ارائه یک خروجی مثبت از فرار. “ما می دانیم چقدر مهم آن هواداران هستند و آنچه انجام می دهند برای ما در طول فصل می گوید:” روشن Osayi-ساموئل یکی از ستاره برک آوت در قهرمانی این فصل است. “بازیکنان هستند و تماس با آنها را به طور منظم درخواست آنها چگونه بوده است اگر وجود دارد هر چیزی که ما می توانیم با کمک و عمدتا فقط به اجازه دهید آنها را می دانیم که ما در مورد مراقبت از آنها.”


اگر یک بازیکن برای شناسایی یک طرفدار که ممکن است نیاز به اعتماد سپس می توانید با برقراری ارتباط با Hammersmith and Fulham جامعه کمک شبکه برای ارائه فوری پشتیبانی می کند. “ما تا به حال یک جوان حامی بود که در لمس به تازگی و ما موفق به دریافت مواد غذایی بسته به خانواده اش می گوید:” ایوانز.

“Grenfell همیشه سخت ترین چیزی که من درگیر شده ام در در سطح محلی. اما تفاوت این پس از آن بود که ما همه قادر به گرد هم می آیند و کمک کند. هنگامی که وجود دارد یک بحران اغلب شما می خواهید به عجله به سمت آن است. اجتماعی فاصله و انزوا را به ایجاد یک چالش بزرگ برای غلبه بر.”

برای نوجوانان است که معمولا می خواهم حضور در جلسات آموزشی در روز جمعه و شنبه شب با مربیان در محلی شهرکهای یک راه حل آمده است در قالب گروه Fifa مسابقات. پنج هفته ارزش از فوتبال مبتنی بر چالش شده اند هماهنگ برای حفظ افراد سالم در خانه در حالی که سابق انگلستان بین المللی اندی Sinton خواهد صندلی اسکایپ جلسه که در آن “هر گونه طرفداران احساس کردن تنهایی یا جدا شده” می توانید در تماس است. یک پروژه بلند پروازانه می تواند حتی دیدن بازیکنان قادر به تقریبا کمک به کودکان مدرسه در منزل. “این واقعا فقط در مورد کسانی که لمس شخصی گاهی اوقات می گوید:” ایوانز. “ما تا به حال به طور کامل تجدید نظر در نحوه استفاده از منابع قرار داده و در فعالیت ها و پیدا کردن راه های جدید برای حمایت از مردم است.”

برخی از جنبه های فیزیکی بیشتر به راحتی. پارک ماشین و امکانات ذخیره سازی در لوفتوس جاده شد و به سرعت در دسترس ساخته شده برای واکنش اضطراری واحد است. مربیان در حال کمک کردن در مدارس هنوز باز برای کودکان کلیدی کارگران در حالی که مواد غذایی که خریداری شده بود جلوتر از آینده صفحه اصلی مسابقات اهدا شد به محلی foodbanks از طریق شهرستان برداشت; توزیع مجدد خیریه در منطقه محلی است. “بسیاری از مواد غذایی فقر موسسات خیریه را مجبور به حرکت به بزرگتر محل و در حال مبارزه برای پول نقد و مواد غذایی می گوید:” ایوانز. “ما در حال هل دادن برخی از پیام های از بازیکنان و طرفداران این هفته است که ما امیدواریم که می تواند یک تماس به عمل برای مردم کمک کند.”

عدم وجود ورودی درآمد یک فاجعه به اشتراک گذاشته شده توسط هر سازمان خیریه تلاش برای مذاکره از بحران است. اعتماد 10 مایل ببر پا مارس که قرار بود پیش از QPR را در حال حاضر به تعویق افتاد دربی برابر فولهام بود و انتظار می رود به افزایش بیش از £15,000 است که بلافاصله صندوق تخصصی برنامه حمایت از کسانی که با از سندرم داون. در ضمن هشت فوتبال در اردوگاه های تعطیلات تعطیلات عید پاک را معمولا شروطي اعتماد نزدیک به 100 نفر از کارکنان.

“مانند هر موسسه خیریه کسانی که جریان درآمد که مهم و حیاتی که همه متوقف می گوید:” ایوانز. “ما خوش شانس برای دریافت پشتیبانی عالی از باشگاه و ما را از این طریق دریافت کنید اما دیگر آن می رود سخت تر از آن می شود برای همه ما است. کارکنان کار با این مردم در طول سال آنها را مشاهده کنید آنها را هر هفته و مراقبت از آنها. می توان آن را بسیار دشوار است برای آنها را از لحاظ احساسی و آنها رو خانواده خود را بیش از حد. ما در ناشناخته اما همه ما می توانید انجام دهید این است که خودمان را در بهترین موقعیت برای ارائه پشتیبانی ما مهم نیست که چه مدت این طول می کشد.”

زمانی که فوتبال می کند و در نهایت بازگشت دین McKee شعر را ادامه خواهد داد به بازی پیش از هر بازی خانه. و به عنوان جهان بیدار از این تراژدی صدای او همیشه در زندگی به عنوان یک یادآوری از چه باشگاه و جامعه ایستاده بود با هم به چیزی به مراتب بیشتر از ورزش آن را نشان دهنده.

برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد QPR در جامعه اعتماد اینجا کلیک کنید.

مستقل راه اندازی کرده است یک کمک گرسنه درخواست تجدید نظر برای کمک به کسانی که قصد گرسنه به دلیل coronavirus بحران teaming تا با فلیکس پروژه برای ارائه تولید و به جامعه هاب در لندن و نیویورک.

ما همچنین درخواست های غذایی سازمان های خیریه در سراسر بریتانیا برای تماس با [email protected] به ما بگویید که در مورد پروژه خود را. ما در حال ایجاد یک دایرکتوری از راه هایی است که خوانندگان ما می تواند کمک به گرسنه در منطقه خود را از طریق پول داوطلبانه و مواد غذایی کمک های مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de