کمک به گرسنه: Damien Hirst ایجاد رنگین کمان قلب به صورت مستقل در مبارزات انتخاباتی

Damien Hirst ایجاد کرده است یک قطعه از هنر به عنوان نمادی از “همبستگی و امید” برای حمایت از مستقل‘s راهنما گرسنه مبارزات انتخاباتی.

ترنر برنده جایزه هنرمند ایجاد رنگین کمان طراحی قلب پر از پروانه ها یکی از نقوش به ادای احترام پرداخت به موسسات خیریه و کمک به افراد برای تغذیه این آسیب پذیر در طول coronavirus بحران است.

آقای هرست که خود منزوی در خانه اش در لندن است که پشتوانه کار ما در رابطه با خواهر ما عنوان شب های استاندارد برای حمایت از فلیکس پروژه توزیع مواد غذایی در پایتخت.

او گفت: “من در ترس از موسسه خیریه کارگران و گروه های جامعه در سراسر کشور که در حال به خطر انداختن جان خود و سلامت برای ارائه مواد غذایی به آسیب پذیر ترین در این زمان بحران.

“من می خواهم به پرداخت ادای احترام به آنها را با این رنگین کمان قلب, نماد همبستگی و امید و حمایت از شب های استاندارد و مستقل‘s کمپین برای جمع آوری پول برای این حیاتی سازمان.”

کودکان شروع نمایش رنگین کمان تصاویر در پنجره ها از خانه های خود را برای الهام بخشیدن به امید پس از مدارس بسته به دلیل بیماری همه گیر.

هنرمند Damien Hirst در تریسی امین شام به میزبانی فیلیپس و غرور نمایشگاه در Cecconi را در سوهو خانه ساحل در ساحل میامی, فلوریدا, ایالات متحده آمریکا در تاریخ 3 دسامبر 2013

Evgeny Lebedevسهامداران از مستقل, گفت:: “این یک آثار هنری خیره کننده از یکی از بریتانیا مهمترین هنرمندان معاصر. Hirst را نمادی از امید است یادآوری است که ما باید چهره این بحران هم چیزی کمپین ما سعی کرده نشان می دهد.”

مستقل تشویق خوانندگان به کمک به گروه هایی که در حال تلاش برای خوراک گرسنه در سراسر کشور – پیدا کردن چگونه شما می توانید کمک به اینجا. به دنبال این لینک برای کمک به کمپین ما در لندن در همکاری با Evening Standard.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de