هایدی کلوم می گوید او شده است قادر به گرفتن یک coronavirus آزمون پس از گرفتن بیمار در حالی که مداخله america’s Got Talent

هایدی کلوم خطاب غیاب او به عنوان یک قاضی در امریکا استعدادهای درخشان این هفته توضیح داد که او بیمار شده است و قادر به دریافت coronavirus آزمون.

در اوایل این هفته مدل چپ مداخله نشان می دهد پس از نمایش علائم بیماری که ان بی سی به عنوان “سرماخوردگی” با توجه به بیانیه ای به دست آمده با مهلت.

اما در روز جمعه کلوم به اشتراک گذاشته شده به روز رسانی به او Instagram داستان که در آن او گفت که او بیش از 7.1 m پیروان که او احساس “تب” است و در خانه مانده و بنابراین او نمی کند “آلوده کردن سایر مردم”.

“سلام به همه من فقط می خواستم شما را به می دانم که چرا من نمی نشسته است در america’s Got Talent صندلی” کلوم گفت: از آنچه به نظر می رسد ، “این آغاز همه با یک سرما احساس تب و سرفه و آبریزش بینی. من نه تنها احساس خوب بنابراین همین دلیل است که من در خانه مانده به نه آلوده به سایر افراد هستند.”

“من امیدوارم که آن را فقط سرد است. من خیلی دوست دارم به انجام تاج, آزمون, اما وجود دارد فقط یکی نیست اینجا,” او اضافه شده است. “من سعی کردم با پزشکان مختلف و من فقط می تونم یکی است.”


46-سال نتیجه تصویری برای گفتن پیروان خود را به “ایمن ماندن” قبل از یادآوری آنها را به “ماندن در خانه اگر شما احساس نمی خوب است”.

کلوم ناتوانی به آزمایش این ویروس در میان انتقاد با هدف دولت آمریکا از عدم coronavirus آزمون در دسترس است.

روز جمعه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در میان مداوم و همه گیر.

همانطور که از شنبه, 2,499 موارد coronavirus گزارش شده در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im