‘توجه به مشاوره’: trump’s متخصص بهداشت می دهد بلانت coronavirus هشدار به millennials

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یکی از برترین کارشناسان بهداشت عمومی تا به حال برخی از مشاوره برای جوانان – از جمله وای – با درخواست آنها برای جلوگیری از گروه های بزرگ و هشدار آنها می تواند به خود عزیزان coronavirus.

کارشناسان بهداشت می گویند کسانی که بیش از 60 سال بیشتر در معرض این بیماری اشاره کرد اکثر ما مرگ و میر و کسانی که در جاهای دیگر رخ داده است به افرادی که سن و مسن تر است. کسانی که کارشناسان همچنین هشدار می دهند کودکان و نوجوانان می تواند حمل COVID-19 در حالی که احساس هیچ نشانه ای ندارند.

رئیس جمهور در طول یک شنبه نشست خبری در کاخ سفید ارائه شده برخی به جای اندازه گیری مشاوره برای نسل هزاره.

“من امیدوارم که آنها فقط گوش دادن به آنچه بوده ایم گفت: در طول آخرین دوره از زمان است. ما نمی خواهیم آنها را جمع آوری و من می بینم که آنها را جمع آوری و از جمله در سواحل و از جمله در رستوران, جوان, مردم,” او گفت:.

“آنها نمی دانند که آنها احساس شکست ناپذیر, من نمی دانم اگر شما احساس شکست ناپذیر زمانی که شما جوان بودند او گفت:” به خبرنگار که پرسید: یک سوال در مورد جوان آمریکایی است. “اما آنها نمی دانند که آنها می تواند حامل بسیاری از چیزهای بد در خانه به مادر بزرگ و پدر بزرگ و حتی پدر و مادر خود را.”

مقامات فدرال “می خواهید آنها را به توجه به توصیه او گفت:” از واشنگتن دستورالعمل که شامل اجتناب از کافه ها و رستوران ها “و من معتقدم که آن را از طریق.”

Mr تهمت نیست توضیح دهد که چرا او احساس می کند که راه را به عنوان یک جدید, NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی سه شنبه منتشر شد نشان داد که او تا به برخی از کار را به انجام در میان افراد جوان است. که نظرسنجی نشان می دهد که فقط 36 درصد از آمریکایی ها کمتر از 45 سال از تصویب به دست ما فدرال coronavirus پاسخ.

این تعداد ممکن است کمک بیشتر بلانت نظرات یکی از COVID-19 نیروی کار اعضای دبورا Birx ساخته شده نسبت به آن گروه.

“بنابراین من قصد دارم به تماس است که نسل به عنوان بخشی از این گروه است که ما به ارمغان آورده نوآوری به خصوص در طول تمام توانایی خود را به نگاه در اطراف گوشه و جست و خیز از طریق [تصویری] بازی — من همیشه رفت سطح توسط سطح. من نمی دانستم که شما می توانید از سطح سه به سطح هفت,” او گفت:. “این چیزی است که آنها به ما آموخت. آنها به دنبال چیزهایی است که ما نمی بینیم. ما به آنها نیاز دارید سالم باشد.”

او همچنین نشان داد برخی از آمار در مورد millennials در کشورهای دیگر ضربه سخت توسط ویروس.

“این ممکن است که [در] نسل هزاره … ممکن است وجود داشته باشد disproportional تعدادی از عفونت در میان آن گروه و بنابراین حتی اگر آن را یک اتفاق نادر در آن دیده می شود ممکن است بیشتر در آن گروه” Ms Birx گفت.

“وجود دارد مربوط به گزارش های رسیده از ایتالیا و فرانسه در مورد برخی از افراد جوان شدن به طور جدی بیمار است و بسیار به طور جدی بیمار در بخش مراقبت های ويژه,” او اضافه شده است. “ما فکر می کنم بخشی از این ممکن است که مردم با توجه به آمار اولیه از چین در آینده و بیرون آمدن از کره جنوبی از افراد مسن و یا کسانی که از قبل موجود شرایط پزشکی بودند یک خطر خاص است.”

وجود دارد 7,323 ما موارد با 55 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در جهان, Baltimore, مریلند مبتنی بر مدرسه قرار دادن شماره در 214,010 با 8,727 مرگ و میر از 3 p. m. EDT.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>