صندوق های تامینی در پشت مک کلاچی ورشکستگی مجموعه به بیش

در آن انتشار اخبار اعلام آن تشکیل پرونده فصل 11 ورشکستگی شنبه ساکرامنتو مبتنی بر مک کلاچی گفت: این امر ادامه فعالیت آن را به عنوان به دنبال رهایی از بدهی ها و تعهدات بازنشستگی در امید به سرعت در حال ظهور به عنوان یک شرکت خصوصی برگزار شد.

مک کلاچی را اعلام می کند که نام جدید خود را کنترل مالک خواهد بود صندوق های تامینی چتم مدیریت دارایی با اشاره به جای چتم به عنوان بزرگترین امن طلبکار است.

اما جزئیات در صدها صفحه از اسناد و مدارک مرتبط با پرونده نشان دهد که چگونه چتم با استفاده از چندین معاملات مالی به اعمال افزایش کنترل بر این شرکت به نقطه ای که آن را با همکاری مک کلاچی در ورشکستگی طرح است که اگر نهایی و تایید شده توسط دادگاه خواهد دست از این شرکت به صندوق های تامینی.

در نشانه ای از عوارض احتمالی به آمدن فدرال بازنشستگی گارانتی بهره مند Corp. نگرانی در پرونده ورشکستگی جمعه حدود یک سال 2018 تراکنش های مالی بین چتم و مک کلاچی و خواسته دادگاه به بررسی. تشکیل پرونده برای اولین بار گزارش شده توسط مک کلاچی واشنگتن اداره است.

مک کلاچی رهبری توسط رئیس جمهور و رئیس اجرایی کریگ فورمن شده است و به دنبال نجات از آن $530 میلیون بازنشستگی تعهدات خود با آژانس فدرال که مراحل را برای پرداخت مزایای کارکنان با شکست بخش خصوصی در برنامه های بازنشستگی.

در ورشکستگی براده مک کلاچی مدیریت به تشریح افراط را رفته اند در تلاش برای خارج شدن از زیر بدهی آن زمان در خرید نایت ریدر در همان زمان که آن قرن-مدل کسب و کار قدیمی بود که در حال سقوط کردن از زیر آن.

از سال 2006 کسب میزبانی 2018 مک کلاچی کاهش هزینه های عملیاتی نزدیک به 60 درصد است. تا اواسط سال 2019 آن را قطع کرده و 82 درصد از تمام وقت و نیروی کار از زمان معامله — ریختن خبرنگاران و سردبیران و عکاسان و سایر کارکنان در سراسر کشور — رفتن از 15,378 به 2,800. در همان زمان درآمد حاصل از تبلیغات کاهش 80 درصد و در مجموع روزانه چاپ گردش 59 درصد کاهش یافت.

در یک علامت واگرا ثروت های منطقه ای از مقالات و ملی عناوینی همچون نیویورک تایمز که در حال حاضر 5 میلیون دیجیتال مشترکین — مک کلاچی در ادامه به ضایعات برای هر گونه صرفه جویی در هزینه آن را می تواند پیدا کردن تمام سال گذشته است.

آن را ذخیره اضافی $41 میلیون طریق دور دیگری از کاهش کارکنان. در ماه فوریه سال گذشته آن ارائه شده اولیه برنامه های بازنشستگی به کارکنان 450. آن متمرکز تبلیغات در عملیات و ادامه داد: برای برون سپاری چاپ به اشخاص ثالث. آن را به فروش املاک تجاری در میامی و شهر کانزاس به هرالد و کانزاس سیتی استار.

این شرکت همچنین افزایش تعداد آن از دیجیتال-تنها مشترکین به 220,000 بیش از دو برابر آنچه در آن بود دو سال پیش در تلاش برای تقلید برخی از موفقیت است که این بار وال استریت ژورنال و واشنگتن پست و آنلاین در بر داشت.

این کافی نیست. مک کلاچی هنوز $703 میلیون از بدهی های برجسته بسیار از آن نتیجه بد کسب و کار تصمیم گیری.

“روزنامه بدیهی است که در مشکل وجود دارد اما 700 میلیون دلار در بدهی و تنها 14 میلیون دلار است که به فروشندگان گفت:” اریک اسنایدر رئیس ورشکستگی بخش در ویلک Auslander. “آنها در حال انجام آنچه آنها انجام می دهند چرا که وام دهندگان بدهی انباشته در این شرکت و به آنها پرداخت می شود.”

به نگه داشتن آن در اوایل طلبکاران در خلیج مک کلاچی تا به حال برای پیدا کردن وام دهندگان جدید و سال گذشته آن را در بر داشت یک شریک مایل در نیوجرسی بر اساس چتم که جوهر یک معامله است که مجموعه ای مک کلاچی پیشنهاد تنظیم مجدد را به حرکت.

چتم که گزارش $4.4 میلیارد دلار دارایی در سال 2019 نیست یک غریبه به اخبار کسب و کار اما شهرت خود را نه برنده تمجید میان مک کلاچی حامیان و کارکنان.

چتم بنیانگذار آنتونی Melchiorre شده است به عنوان یک “bare-knuckled جنگنده در معاملات کسب و کار” که “است waded عمیق تر به contrarian شرط در طول سال و گیر توسط آنها” با توجه به صنعت نشر حقوق بازنشستگی و سرمایه گذاری.

چتم نیز کنترل صاحب American Media Inc. پدر و مادر از نشاط تلخیص ملی Enquirer. امی رییس دیوید دماغ کار کرده و با رئیس جمهور تهمت وکیل مایکل کوهن به دفن اتهامات از مغلوب ساختن پیشی جستن در امور خارج از زناشویی و انتشار تهدید به انتشار عکس صمیمی از شرکت آمازون واشنگتن پست و صاحب جف بزوس.

در ماه مارس سال گذشته مک کلاچی توافق به قرض به تازگی از چتم برای دفع بدهی به وام دهندگان دیگر با توجه به براده. مک کلاچی و سپس توافق اجازه می دهد تا چتم به تبدیل برخی از آن “نا امن” صادرات به “امن” بدهی به آن پا بر دیگر طلبکاران در ورشکستگی روند. چتم نیز صاحب 23.7 درصد از سهام این شرکت.

در آن ورشکستگی اعلام مک کلاچی گفته است که آن را تا به حال توافق با چتم معاملات را که به شرکت های خصوصی. کوین مک کلاچی رئیس مک کلاچی مدیره و بزرگ و نوه از شرکت موسس گفت: در بیانیه ای که عطف خود خانواده متعلق به شرکت بیش بود “لازم و گام مثبت رو به جلو برای کسب و کار است.”

اما تعدادی از موانع باقی می ماند. در آن اطلاعیه مک کلاچی به طور خلاصه اشاره کرد چه ممکن است اختلاف نظر بر سر اینکه چگونه این شرکت موفق خواهد شد رفتن به جلو به عنوان احزاب “در ادامه به مذاکره نهایی جزئیات اطراف حکومت و مدیریت ارشد.”

در امی چتم زمان دو از چهار کرسی هیئت مدیره و سایر صندوق های تامینی شده اند تهاجمی تر در مورد گرفتن کرسی هیئت مدیره در کاهش روزنامه شرکت ها — موقعیت است که روزنامه نگاران و روزنامه نگاران سابق یک بار پر شده قبلا. تازه شکل گرفته گانت حمایت سرمایه گذاری از سهام خصوصی غول قلعه گروه سرمایه گذاری و آپولو مدیریت جهانی است و نه عضو هیئت مدیره با هیچ روزنامه نگاران.

آن را به عنوان خرید سهام از Tribune Publishing, صندوق های تامینی Alden سرمایه جهانی موفق به کسب دو کرسی هیئت مدیره.

ورشکستگی قاضی ممکن است موضوع را با چتم را مانور جلوتر از سایر طلبکاران اسنایدر گفت: علاوه بر در نظر گرفتن برخی از 22,000 بازنشستگی دارندگان. او انتظار ندارد این طرح به رفتن را از طریق به عنوان پیشنهاد شده است.

“من فکر می کنم دادگاه در حال رفتن به می خواهید برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه PBGC ادعا می خواهید به درمان می شود و ببینید که چه مک کلاچی در حال رفتن به دریافت خواهید کرد در ازای اجازه می دهد چتم برای تبدیل بدهی که” او گفت:.

در ضمن مک کلاچی است که گرفتن حتی بیشتر از بدهی 50 $میلیون گردان تسهیلات اعتباری برای پوشش این شرکت هزینه ها از طریق روند ورشکستگی با توجه به براده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>