کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال به روز رسانی خود را بخواهد و برنامه های مراسم تشییع جنازه

در حال حاضر بیش از سه سال بعد Austin دوباره وزن بدترین حالات او همچنان درمان بیماران در لس آنجلس+USC مرکز پزشکی در حالی که coronavirus بحران گسترش می یابد در نرخ هشدار دهنده.

او نوشت که از او همکار پزشکان او را واگذار و با پایان زندگی مراقبت است. او روشن ساخته اولویت خود را برای هولوکاست. و او وارد مراسم تشییع جنازه او پخش شروع با اسرائیل Kamakawiwo’ole را “Somewhere Over the Rainbow.” سپس او ذخیره می شود و جزئیات در گوگل درایو و به اشتراک گذاشته شده فایل های با شوهر و برادر.

“ترس من از مرگ بدتر است در حال حاضر از آن بود که من در عراق,” او گفت:.

Andrea Austin, an emergency room physican, in the Shock Trauma Platoon in Iraq where she deployed in 2017. In 2020, Austin faces another enemy as the coronavirus sickens people in California where she lives. (Courtesy of Andrea Austin)
Andrea Austin اورژانس physican در شوک ضربه جوخه در عراق که در آن او مستقر در 2017. در سال 2020 Austin چهره دشمن دیگری به عنوان coronavirus sickens مردم در کالیفرنیا جایی که او زندگی می کند. (حسن نیت ارائه میدهد از Andrea Austin) (N/A/حسن نیت ارائه میدهد از دکتر Austin)

که میلیون ها نفر از آمریکایی ها ماندن در خانه را به محدود کردن قرار گرفتن در معرض ویروس مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم از شیوع بیماری مرگبار که هنوز به اوج. پزشکان و پرستاران در سراسر جهان در حال ارسال عکس از چهره کبود از خسته کننده تغییرات در دنده محافظ.

در همان زمان پزشکان به طور فزاینده ای در حال آمدن به مقابله با این واقعیت که آنها می میرند بیش از حد. آنها به طور معمول در معرض شدیدتر ویروسی بارهای به عنوان تعدادی از بیماران مبتلا به جاری شدن سیل در اتاق های اورژانس و مراقبت های فوری و مراکز مانت ساعت. روز پنجشنبه ایالات متحده و میر ناشی از کروناویروس در صدر 1000 و تایید موارد پیشی گرفته 75,000.

که به معنی مراقبت های بهداشتی کارگران بسیاری در 20s خود و یا 30s در حال ساخت ترتیبات برای سهولت بار در عزیزان خود. هر روز پزشکان قبول خطرات ناشی از درمان مردم نیاز دارند. اما به ندرت خود را تمام حرفه ای است محوری به مانند یک جارو بی رویه بحران است.

برای آستین این است که نه انتزاعی ترس است. هفته پیش او را دیدم عکس از مراقبت های بهداشتی کارگران با لباس سر تا پا در لباس محافظ به عنوان شیوع شروع آن فاجعه بار گسترش است. سپس او آموخته از مرگ Li Wenliang این ووهان چشم پزشک که سعی کردم به صدای زنگ در مورد ویروس و پنگ Yinhua 29 ساله دکتر که قرار عروسی خود را در انتظار نگه داشته به درمان بیمار است.

“آن سن و سال که واقعا به من ایستاده بود,” Austin گفت.

در ایتالیا در حال حاضر فلش نقطه گیر 39 سلامت کارگران فوت کرده اند با توجه به خبرگزاری ANSA. مارچلو ناتالی یک پزشک عمومی در کدگنو که برافراشته در برابر دولت خود پاسخ و کمبود دنده محافظ درگذشت این monthafter گزارش نیاز به درمان بیماران بدون دستکش. 34 ساله بیمارستان, پرستار که مشغول به کار بود در بخش مراقبت ويژه خودکشی پس از ابتلا به ویروس. او “شده بود زندگی با استرس ترس از آلوده دیگران” ANSA گزارش شده است.

به عنوان ایالات متحده و بیمارستان ها تقلا برای ناچیز منابع بسیاری از شرکت های آمریکایی — از جمله فورد, 3M و جنرال الکتریک — teaming تا به هواکش و ماسک. اما این روند می تواند ماه ها طول بکشد. بخش خصوصی را داوطلبانه تلاش ممکن است تنها تا کنون بدون هماهنگی از دولت فدرال است.

که برگ پزشکان را تیره و تار محاسبات. هر چند برنامه ریزی املاک و اساسی است مستاجر از برنامه ریزی مالی از جمله عمیقا شخصی و تصمیم گیری های دشوار گرفته اند در دردناک فوریت به خصوص که پزشکان بریس برای افزایش, موارد, در هفته های آینده.

“ما می توانید اطلاعات نقشه برداری گفت:” میشل Au, یک متخصص بیهوشی در اموری سنت جوزف بیمارستان در آتلانتا که در حال اجرا برای یک صندلی در گرجستان خارجه سنا. “مردم احساس می کنند در حال ایستاده بر روی یک تپه و شما ببینید سونامی در آینده است.”

با همه غیر اورژانس جراحی لغو شد, Au, تیم مستقر شده است به اورژانس که شامل گزاری تراشه بیمارانی که نمی توانم نفس بکشم. این روش بسیار خطرناک است که می تواند بیماران مبتلا به سرفه aerosolizing ویروس به عنوان پزشکان شناور بالای سر.

Au, داستانهای جوزف Walrath یک جراح دو برابر خانواده خود را در خطر است. گرفته اند احتیاطی اساسی: Au است به تدریج به زیرزمین. او دوش و تغییرات لباس قبل از او برگ بیمارستان و تکرار چرخه هنگامی که او به خانه می آید.

اما آنها هنوز هم گریبان با چه ifs: چه کسی را برای مراقبت از خود, 14-, 11 – و 7-سال-کودکان? یا مجری بودن خود را بخواهد ؟ و یا بود داده وکالت ؟

برای سال Au و Walrath تا به حال سه نفر به صف برای هر نقش. اما برخی از این عزیزان در حال حاضر در 70s خود هستند و خود را در معرض افزایش خطر ابتلا به عفونت. یکی دیگر نیز از یک متخصص بیهوشی. در یکشنبه, Au نام یک دوست دیرین — یک استاد حقوق — بپرسید اگر او را گام به گام در.

“این یک مشکل مکالمه با دوست,” او گفت:. “ما نیاز به کسی با کسی است که در خط آتش.”

Au و Walrath نیست صحبت در مورد این احتمالات با کودکان. اما آنها نشسته خود را پسر نوجوان و به او دسترسی محدود به برخی از حساب و کلمه عبور.

“او 14, او یک بچه” او گفت:. “شما نمی خواهید برای قرار دادن آن بر روی او واقعا. اما او به اندازه کافی قدیمی است که او شاید می تواند تسهیل چیزی انجام می شود.”

جین ون Dis, 51, یک obstetric hospitalist در لس آنجلس و یک پزشک در Maven درمانگاه عمده telehealth دهنده برای زنان است. تک پسر 12 ساله دوقلوها گفت: او نهایی خود را پس از طلاق شش سال پیش.

اما همه گیر است او را مجبور به روی چیزی حساب کردن با چه سرعت کارکنان مراقبت های بهداشتی می تواند ناتوان شدن و از دست دادن توانایی به تصمیمات اساسی است. هفته گذشته او تا به حال یک گفتگوی صریح و بی پرده با خواهر و تصمیم به سازماندهی حساب های بانکی کلمه عبور خودکار از اسکناس بیمه از کار افتادگی و بیمه عمر برای خواهرش را ثبت کرد. او قصد دارد به کشتی آن را از طریق فدرال اکسپرس.

“من متوجه شدم چقدر سخت خواهد بود برای خواهر من باید سعی کنید به انجام بسیاری از کار پلیسی” ون قطع گفت. “من فکر کردم اگر من را واقعا برخی از اقدامات پیشگیرانه در حال حاضر در این رویداد سناریو مورد بدتر اتفاق افتاده است, او نمی خواهد که به رنج می برند از طریق تلاش برای کشف زندگی من است.”

کریستین Sigal, 49, یک OB/GYN و همسرش او را به یک دکتر ER در مرکز تروما در خواندن. هر روز آنها را مطالعه و در مورد پزشکان و پرستاران تست مثبت برای covid-19 سقوط بیمار و حتی مرگ.

زن و شوهر تمایل به وصیتنامه وکالت و سیاست های بیمه عمر هنگامی که آنها تا به حال کودکان, اما آنها در حال حاضر با به روز رسانی. پس از همه گیر در زمان برگزاری آنها بررسی خود بانک و حساب های بازنشستگی کلمه عبور و کالج وجوه آنها تعیین کرده بود تا خود را برای 20 سال و 17 ساله پسر. سپس آنها صحبت با بستگان در نیوجرسی و شیکاگو به رفتن را از طریق ترتیبات خود را.

“این اولین بار است که آن را واقعی تر” Sigal گفت. “این نیست که” چه می شود اگر ما هر دو در یک تصادف می میرند.’ این اولین بار است که به شغل ما است که شما در حال فکر کردن ” من می تواند به خانه از محل کار و بیمار می شود.’ “

Austin اورژانس پزشک در حال برنامه ریزی برای تعطیلات بود این هفته. در عوض او در حال استراحت در سن دیگو خانه در آماده سازی برای چه به زودی اضافی شیفت شب بی خوابی و در تمام احتمال بی امان caseload از coronavirus بیماران.

“من ساده و بی تکلف به خطرات ناشی از بودن یک پزشک” Austin گفت. “من باید زمان بیشتری را صرف فکر کردن در مورد شخصی من آمادگی اما من ارادت به تخصص من و من بيمار است نهفته است.”

بنابراین آستین ساخته شده برنامه است. اگر وجود دارد یک اسلاید نشان می دهد بازی در تشییع جنازه او می خواهد آن را به Meghan Trainor را “Badass زن است.” برای پایان این مراسم او را انتخاب Stevie Wonder را “Ave Maria.”

Dr. Andrea Austin sits with her dogs Mocha and Chips at her home in San Diego, CA .(Photo by Sandy Huffaker for The Washington Post)
دکتر آندریا Austin نشسته با سگ قهوه و چیپس در خانه او در سان Diego, CA . (شنی Huffaker برای واشنگتن پست)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de