تیتر: Coronavirus: ما دکتر هشدار از آزمون با تاخیر نتایج در حال حاضر مصرف بیش از یک هفته

یک دکتر در تگزاس است به حالت تعلیق در Covid-19 تست به دلیل تاخیر در دریافت نتایج.

دکتر استفان اسپانیا گفت: او بعید است به آزمون هر بیشتر مردم تا labs می توانید مرتب کردن و تاخیر و با آن در حال حاضر مصرف بیش از یک هفته به پزشک برای دریافت نتایج.

او گفت KLTV که او در ابتدا فکر کردم این بود که به یک چرخش سریع به نتایج, اما که به تازگی به آزمایشگاه تبدیل شده اند کندتر است.

“در ابتدا ما را تشویق به خاطر ما برگرد, زمان 48 ساعت و یا کمتر از 48 ساعت” آقای اسپانیا گفت. “در حال حاضر ما در حال انتظار بیش از یک هفته برای نتایج آزمون.”

Mr Dr, اسپانیا که ارسال 31 نمونه به آزمایشگاه نشان داد به ایستگاه که او تا به حال سه نتایج مثبت از 18 آزمون تا کنون.


او نگران است که تعداد بالایی از نتایج مثبت است برای رفتن به منعکس شده در جامعه گسترده تر است و او را مجبور به توقف آزمایش به منظور محافظت از خود عمل است.

“من واقعا نگران آن است که تعداد موارد مثبت در جامعه در حال حاضر بسیار دست کم گرفت:” آقای اسپانیا گفت.

“این ویروس بسیار مسری من نمی دانم چه مدت از آن خواهد شد قبل از من می تواند اجازه می دهد تا بیماران با علائم تنفسی به آمد در جلوی درب دفتر من بدون اینکه از قبل به نمایش برای coronavirus,” او اضافه شده است.

آقای اسپانیا اعتراف کرد که با موارد افزایش در چند هفته آینده “آن چیزی است که پزشکان و کلینیک ها در همه جا در حال رفتن به مبارزه با.”

با توجه به پیگیری پروژه به میزبانی دانشگاه جانز هاپکینز بیش از 100,717 مردم باید آزمایش مثبت برای کروناویروس در آمریکا. مرگ و میر رسیده است حداقل 1,544.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود دو هفته ممنوعیت تجمع بیش از 50 نفر به عنوان بخشی از نبرد برای جلوگیری از گسترش سرایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im