‘او بی کفایت رئیس جمهور’: مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه شلاق کردن اوباما پس از coronavirus پاسخ انتقاد

بازگشت از یک آخر هفته دور در کمپ دیوید با رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود توسط خبرنگاران اگر او تا به حال هر گونه واکنش به این انتقادات وارد و در او در روز شنبه توسط سلف خود, باراک اوباما.

آقای ترامپ گفت که او تا به حال شنیده نشده نظرات اما گفت که آقای اوباما: “او بی کفایت رئیس جمهور. که همه به من می گویند. به شدت بی کفایت.”

رئيس جمهور در زمان هیچ پرسش دیگری و به سرعت راه می رفت به خانه فرود آمد تنها یک لحظه قبل از اینکه در دریایی یکی.

روز شنبه آقای اوباما خطاب به فارغ التحصیلان از تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها. او سرزنش فعلی رئیس جمهور برای پاسخ به کروناویروس گفت که آن را نشان داد میزان ineptitudes در قلب دولت است.

“بیشتر از هر چیزی این همه گیر شده است به طور کامل و در نهایت پاره پشت پرده در این ایده که بسیاری از مردمی مسئول می دانم آنچه آنها در حال انجام” رئيس جمهور سابق گفت. “بسیاری از آنها حتی تظاهر به صلاح باشد.”


آقای اوباما گفت: فارغ التحصیلان: “اگر جهان در حال رفتن به دریافت بهتر این خواهد بود تا برای شما.”

در اوایل روز شنبه رئیس جمهور سابق به یک سخنرانی جداگانه به سالمندان دبیرستان در یک به طور گسترده ای تلویزیونی و جریان های مجازی شروع مراسم که در آن او همچنین به نظر می رسد به گرفتن یک ضربه تند وشدید زدن در Mr مغلوب ساختن پیشی جستن.

“آیا آنچه شما فکر می کنم درست است,” او گفت:. “انجام آنچه احساس می کند خوب چه راحت و چه آسان است که چگونه بچه های کوچک فکر می کنم.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد در کاخ سفید در دریایی یکی پس از یک تعطیلات آخر هفته در کمپ دیوید (خبرگزاری گتی ایماژ)

“متاسفانه بسیاری از به اصطلاح رشد یو پی اس از جمله برخی با عناوین و مشاغل مهم هنوز هم فکر می کنم که راه – به همین دلیل است که همه چیز آنقدر خراب کرد.”

در صبح روز یکشنبه کاخ سفید مشاور پیتر ناوارو نیز در پاسخ به سخنرانی کرد و گفت که او خوشحال بود که آقای اوباما تا به حال یک کار جدید به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن دبیر مطبوعاتی قبل از مراجعه به دولت قبلی به عنوان یک “kumbaya از بی کفایتی”.

این دومین بار در هفته که آقای اوباما علنا مورد انتقاد دولت فعلی پس از به بیرون درز صوتی از او خواستار کاخ سفید در پاسخ به Covid-19 یک “هرج و مرج مطلق فاجعه” فرستاده آقای ترامپ با عصبانیت به دنبال ساخت یک رسوایی در اقدامی تلافی جویانه است که او با اشاره به عنوان “Obamagate”.

مصاحبه با رئیس جمهور تهمت پخش شد توسط فاکس نیوز در صبح روز یکشنبه که تا به حال ثبت شده است قبل از آقای اوباما ، آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان این فرصت را به بحث در مورد اتهام رسوایی که اشاره او به عنوان “بزرگترین کلاهبرداری سیاسی در تاریخ کشور ما”.

او گفت: Maria Bartiromo: “این غیر ممکن است برای آن را به اتفاق می افتد بدون مرد که سمت راست نشسته در صندلی در دفتر بیضی. او همه چیز را می دانست.”

Ms Bartiromo پرسید: “آیا فکر می کنید رئیس جمهور اوباما به کارگردانی آمریکا و سازمان های اطلاعاتی برای جاسوسی بر روی شما؟”

رئیس جمهور پاسخ داد: “بله, او احتمالا کارگردانی آنها, اما اگر او نبود مستقیم آنها, او همه چیز را می دانست.”

آن را غیر معمول نیست برای رئیس جمهور سابق به انتقاد خود را جانشینان اگر چه آقای ترامپ ادعا کرده است در غیر این صورت. در بیست سال گذشته جورج بوش و بیل کلینتون اند و بیشتر از لحاظ تاریخی هم جیمی کارتر و تئودور روزولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>