‘او می داند’: مغلوب ساختن پیشی جستن sidesteps که آیا Fauci موافق در جدول زمانی جدید برای پایان دادن به قرنطینه در سه هفته

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: سلامت بالا مقام رهبری به دولت coronavirus پاسخ “درک” رئیس جمهور خواست برای پایان دادن موثر و ما خاموش.

پرسید: اگر Dr Anthony Fauci موافقت با او گفت: “او را نه با من موافق است.”

رئیس جمهور پیشنهاد کرده است او نمی خواهد گسترش موثر shutdown به منظور جلوگیری از گسترش ویروس به عنوان کاخ سفید رویکرد پایان 15 روز بسته شدن با وجود موج در Covid-19 مواردی است که باید ballooned به بیش از 40 ، 000 در سراسر ایالات متحده. سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که این بیماری همه گیر است که “شتاب” با وجود جهانی قرنطینه تلاش است.

Dr Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی حضور نداشت روز دوشنبه جلسه. دکتر بارها در تضاد رئیس جمهور شدید خوش بینانه و یا ادعاهای دروغین و نیز رشد نا امید با دولت.

او به تازگی در مصاحبه ای گفت: “من نمی توانید پرش در مقابل میکروفون و فشار او را پایین. OK او آن را گفت. بیایید امتحان کنید و آن را تصحیح برای دفعه بعد.”

پس از استدلال است که کسب و کار به طور معمول باید همچنان در هفته های آینده برای حفظ اقتصاد در حال حرکت رئیس جمهور گفت: پزشکان در دولت او نیست “تایید شده” کاهش کسانی که محدودیت اما او ادعا کرد: “آنها با OK کردن آن”.

پرسید که آیا هر گونه مقامات بهداشتی معتقدند که دستورالعمل باید کاسته عرض یک هفته رئیس جمهور گفت: “اگر آن را تا به پزشکان ممکن است آنها بگو: بیایید نگه داشتن آن را تعطیل. بیایید با خاموش کردن کل جهان است.'”


رئیس جمهور گفت که اقتصاد یک “خوب تنظیم ماشین” اما گفت که این بیماری همه گیر “فقط اتفاق افتاده است — این ویروس وحشتناک در آمد از… هر جا.”

او گفت که دکتر Fauci “به طور کامل درک می کند که” اما حاضر به پاسخ به این که آیا مقامات بهداشت در دولت او پشتیبانی به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی قرنطینه تلاش در حالی که تعدادی از موارد همچنان به صعود.

رئیس جمهور هیچگونه پایه و اساس علمی برای تعیین شیوع می کند با مه یا ژوئن اما بحران اقتصادی در پی آن پدید آمده است به عنوان یک تهدید وجودی برای ریاست جمهوری خود را پس از او به تبلیغ سهام در بازار موفقیت به عنوان اثبات مشروعیت خود را در دفتر.

بازار سهام سود ساخته شده در طول ریاست جمهوری خود را عملا حذف شده از ویروس پاچه بازارهای جهانی در حالی که نرخ بیکاری می تواند به عنوان بالا به عنوان 30 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>