او با بازی مایکل جردن و پیش نویس گرانت هیل. در حال حاضر او در یک شهر کوچک و شهردار در یک ماموریت.

چهار دهه’ ارزش NBA یادگاری پر کردن دفتر داستان مککیننی هفت سال به عنوان یک کارگر ماهر نقطه گارد و 33 فصل به عنوان یک جبهه-دفتر اجرایی. این روزها هر چند 64 ساله است و مهم تر از همه چیز به بحث در مورد.

دو سال پیش در مککیننی چپ NBA پشت سر گذاشت. مردی که یک بار scouted یک NAIA بازیکن به نام Scottie Pippen و کسی که به عنوان اولین مدیر کل در تاریخ مینه سوتا تیمبرولوز در حال حاضر شهردار زادگاه کوچک خود را.

“وجود دارد دو چیز به من گفت: من هرگز در زندگی انجام” مککیننی می گوید. “من هرگز به سیاست و من هرگز حرکت بازگشت به صهیون. و نگاه کنید که در آن من هستم.”

بودن شهردار صهیون 47 دقیقه از شیکاگو در گوشه شمال شرقی ایلینوی قرار است به یک شغل پاره وقت. اما بسیاری از شب McKinney در مرسدس بنز SUV است گذشته در تالار شهر پارکینگ. یک کارمند شهرستان را متوقف کرده اند و یا شاید یکی از 24,000 ساکنان نیاز به گزارش شکسته های اصلی آب در سردترین روز زمستان است.

در این ژانویه صبح دفتر شهردار بسته بندی شده است اما مککیننی نیست جذاب بازدید کنندگان با داستان در مورد بازی با عظمت (هر چند که او را به Michael Jordan را در سمت چپ در یک تیم رسمی عکس 1985-86 شیکاگو بولز). او به جای می کشد از صندلی های اضافی می آید و از پشت میز خود بنشینید با سه کارکنان برای همین بحث آنها تا به حال از او کار کردم آوریل گذشته: چگونه برای نجات صهیون.

شهردار دیدگاه

این یک خواب آلود بعد از ظهر در صهیون و مککیننی است در چرخ. استریو تنظیم شده است به SiriusXM کانال 47 او به عنوان نقاط SUV خود را در شرق به عنوان به که در آن شهر سقوط کردن نقشه. در سایت که در آن بیش از 2 میلیون پوند از زباله های هسته ای ذخیره شده است او می خواهد خود را به مسافران به تصور لیک فرانت پیاده روی و دوچرخه سواری در دنباله.

“من سند چشم انداز از مغازه های خرده فروشی. گلف. آپارتمانهای” مککیننی می گوید.

مشترک المنافع ادیسون نیروگاه یکی از شهر بزرگترین کارفرمایان بسته در سال 1998 و صهیون رنج می برد. شهر از دست رفته 18 میلیون دلار از آن پایه های مالیاتی و شد decommissioned سایت سبد کاغذ باطله با تن از هسته ای صرف-میله های سوخت ذخیره شده در نزدیکی دریاچه میشیگان. به مدت هفت سال در این شهر به دنبال کمک از دولت فدرال و دولت اما جایی که برخی از دیدن هسته ای سوختگي مککیننی پیش بینی صهیون خود اسکله نیروی دریایی مانند یک شهری آن همسایه به جنوب است.

مککیننی می خواهد خود را در تور مهمانان به تصور لوکس زندگی شهری در توقیف کارخانه که یک بار تولید شده و کوکی ها و پرده و توری. او موعظه توسعه اموال به عنوان یک راه برای احیای شهرستان خود را.

“در برخی از نقطه” مککیننی می گوید: خیال بافی در حالی که LL Cool J “در سراسر راه دختر” نقش آرام در پس زمینه “انبار-نوع آپارتمان ها و مانند آنها انجام داده ام در مرکز شهر میلواکی و دیگر شهرستانها.”

به عنوان مککیننی هدایت غرب خلق و خوی خود را تغییر و رویای محو. فقط چند دقیقه پایین 21st Street, موسیقی خاموش است و مککیننی seethes. برخی از غایب هنوز صاحبخانه نشده حذف یک تشک ریخته در مقابل سوخته خانه شهری در الخلیل خیابان.

“حق در اینجا به وضوح می گوید” مککیننی می گوید. “آنها نمی دهد [expletive] در مورد شهرستان. آنها در حال گرفتن پول خود را. آنها اهمیتی نمی دهند در مورد ساکنان.”

این خانه نماد شهرستان چرخه از مشکلات است. با بسته شدن نیروگاه های محلی مغازه داران و ساکنان مجبور به انتخاب کنید تا شل. مالیات خود را مشخصی برای نرخ غیر قابل تصور برای یک شهر از اندازه آن است. کسب و کار کاهش یافته است به آمده ترجیح می دهند برای باز کردن در ویسکانسین کمتر از چهار مایل از شمال. مردم دور نقل مکان کرد. خانه های خالی نشسته. بیرون از شهر صاحبخانه scooped تا خواص ارزان.

با توجه به مککیننی 60 درصد از شهر, خواص اجاره. بسیاری از آنها رو به وخامت است. چند کمک های عمومی. او متنفر اصطلاح بخش 8 به دلیل این که چگونه برخی از بازدید خانواده خود را هنگامی که آنها نقل مکان کرد و به صهیون.

مککیننی پدر و مادر طلاق زمانی که او 7. بیش از دهه های آینده مککیننی خواهد صحبت کردن با پدرش تنها دو بار بر روی گوشی قبل از او درگذشت. مادرش, Elma, تا به حال تنها یک ششم-کلاس آموزش و پرورش اما شش دهان برای غذا. به جای زندگی در کمک به مسکن او خریداری خانه خود را. او جوانترین خواهد یک روز نوسازی که نعناع سبز و خاکستری مایل به قهوه ای در سطح خرد به طور دائم حرکت به عقب و اجرا برای تبدیل شدن به شهر اولین آمریکایی آفریقایی شهردار. او برنده خواهد بود در یک زمین لغزش.

“او در حال حاضر شهردار شهر من, و من نمی تواند بیشتر افتخار می گوید:” واشنگتن ویزاردز rookie دریاسالار Schofield که با حضور صهیون-بنتون Township High 42 سال پس از مککیننی همچنین ستاره دار خود را برای تیم بسکتبال.

مککیننی افزایش از صهیون به بازیکن NBA به لیگ تصمیم ساز به شهردار است که شاید بیشتر محتمل تر از چشم انداز خود را از یک زمین گلف در محل نيروگاه ، اما یک چیز تعریف شده سفر خود را: مککیننی همواره به دنبال غرایز خود را.

هدایت شور

در دسامبر. 17, 1985, مککیننی راه می رفت به گاو اجرایی جری Krause را اعلام بازنشستگی خود را. شب بعد او در گاو’ حاشیه به عنوان دستیار مربی است.

مککیننی بعد از نقل مکان به بسکتبال عملیات. او به یاد می آورد که تنها طلایه دار در آرکادلپیا (آرکانزاس), ارک., بدنسازی, تماشای Pippen رفتن. شیکاگو معامله برای Pippen در سال 1987 NBA پیش نویس و همکاری با اردن کمک به ساخت یک سلسله.

سال بعد در 32, مککیننی فرود آمد اولین مدیر کل کار با گسترش تیمبرولوز و در سال 1992 او پذیرفته unenviable وظیفه شکستن پیری “پسران بد” در دیترویت. مککیننی معامله جان Salley و Dennis Rodman اما همچنین پیش نویس لیندزی شکارچی و الان هوستون. او گریستم اشک شادی زمانی که او فرود آمد آینده Hall of Famer گرانت هیل با انتخاب سوم از سال 1994 پیش نویس است.

زمانی که حق رای تلاش قابل پیش بینی در طول آن بازسازی میشن در زمان بازدید — گاهی اوقات به معنای واقعی کلمه. در طول یک تمرین در سال 1993 گارد آلوین رابرتسون خفه میشن بعد از اینکه جریمه و تعلیق برای پرش بازی ها, شیوه ها و بازتوانی جلسات.

توسط 1995, مککیننی استعفا کرده بود از پیستون و اگر چه او باقی مانده در لیگ های مختلف در مقابل دفتر معاملات بیش از دو دهه آینده او هرگز دوباره به عنوان یک مدیر.

“من خیلی نا امید تجربه من در دیترویت” مککیننی می گوید. “در حالی که آن را تقویت و من درک آنچه که من می تواند تحمل آن را نیز در زمان یک قطعه بزرگ از من.”

“من قصد دارم دیوانه در تلاش برای او را به من متوجه است. من تا به من من به نوبه خود در اطراف. او نمی خواهد با من صحبت,” مککیننی می گوید: melodically صحبت از شعر و بعد اضافه می کند: “من تا به حال فقط بدست شاید راضی و ضرب و شتم و با گذشت بیش از موقعیت است که شما واجد شرایط بودند [به صورت].”

مککیننی خود را آغاز کرد final دهه در NBA در سال 2008 به عنوان Milwaukee Bucks’ مدیر سراغ. پنج سال در, او علنا توصیف ناشناخته 18 ساله یونانی چشم انداز را به عنوان ترکیبی از سحر و جادو جانسون و کوین دورنت. Giannis Antetokounmpo خواهد محبت تماس مککیننی “نینجا” برای او عادت بودن خفا در اطراف تسهیلات عمل. این Antetokounmpo پوستر در مککیننی را Zion دفتر امضا شده است “به نینجا!!!”

در حالی که کار در میلواکی مککیننی را از 45 دقیقه رانندگی بازگشت به صهیون به نشستن در شورای شهر به عنوان ساختمان کمیساریای. به عنوان او بیشتر عمیقا درگیر — ایجاد مسکن اجاره بازرسی برنامه به نگه دارید صاحبخانه پاسخگو برای عام و خواص — مککیننی احساس کردند که آشنا یدک کش.

“برخی از سوختن خود را خواسته بودند در جاهای دیگر می گوید:” کارل شکافهای یک دوست و دیده بانی با ایندیانا پیسرز. “من فقط فکر می کنم شور و شوق در روز و روز را [برای NBA] فقط نبود کاملا وجود ندارد.”

مککیننی نشده تماشای بازی NBA در دو سال است. در حالی که ممکن است او سرخورده با سیاست و جنگ قدرت در لیگ, او در بر داشت یک علاقه جدید.

“به عنوان یک شهردار آن را هیجان انگیز” مککیننی می گوید. “من احساس می کنم مثل من رو مغز من پشت در.”

برنده و ضرر و زیان

برخی از طرح های تن به تن توسط میشن و کارکنان خود را مواجه میکند. این شهرستان دارای اعطا مجوز به درمانگاه حشیش; زیرا دارویی و تفریحی استفاده است در حال حاضر قانونی در ایلینوی صهیون می تواند جذب همسایگان خود در ویسکانسین که مایل به شریک شدن. اما صهیون — یک جامعه است که فقط به پایان رسید آن مشروب فروش ممنوعیت در سال 2004 — آیا به طور کامل در هیئت مدیره.

بیشتر از آن صهیون ساکنان تغذیه با مالیات. به عنوان یک نامزد انتخاباتی وی منتشر آگهی حاکی از این است که “بیلی مککیننی خواهد شد نگه داشتن خط در مالیات و هزینه های …” چند ماه بعد مککیننی رای دادند “aye” در $1.60 هر هزار آب افزایش نرخ. وعده انتخاباتی یا نه چیزی بود که باید انجام شود برای جلوگیری از آن آب اصلی را می شکند. مخالفان خود اختلاف نظر دارند.

“ما فقط نمی میكند و” مادام العمر صهیون ساکن Jason الیس می گوید. “شما می خواهم پیدا کردن بخش زیادی از این شهر که بیشتر شبیه من است که ما نباید بالا بردن مالیات بیشتر است.”

مککیننی تا به حال چند برنده بیش از حد. زمانی که او برای شهردار به او وعده داده شده به صرفه جویی در کریسمس. شهر مورد علاقه سانتا خانه — یک ساختار که در آن خانواده ها را به بچه های خود را برای دیدن سنت نیک — تا به حال شده است برای بیش از یک دهه و چند تن از ساکنان خواسته او را در مورد آن در کمپین بلیزرز. در ماه نوامبر مککیننی همراهی آقای و خانم نوئل به کلبه.

“فقط نوع از چیزهایی که شما سعی می کنید برای انجام این کار در یک شهر به نگه داشتن آن احساس یک شهر کوچک” مککیننی می گوید.

بیش از نمادین حرکات مککیننی کارگردانی برخی از شهرستان بودجه به repave خیابان پشت الخليل خانه — “آن را مانند نگاه در واقع یک جنگ منطقه در کوچه” او به یاد می آورد. مککیننی می گوید او دریافت دست نوشته با تشکر از شما یادداشت ها.

“بیلی مراقبت به اندازه کافی به عقب می آیند و سعی کنید به تغییر زمانی که او می تواند استراحت در جایی [که] به من فهماند که او خوب به هسته اصلی خود بودن” صهیون ساکن سو Stoodt می گوید. “بیلی باقی مانده است ما قهرمان زادگاه. من فکر نمی کنم تمام شهر می داند که ما واقعا مرد بزرگ در میان ما است.”

پشت در دفتر مککیننی است توضیح عکس بر روی دیوار. او مفتخر است که خود را از 40 سال در NBA غیر محتمل صعود از یک شهر کوچک کودکی که در ادامه به اجرای NBA تیم است و در حال حاضر در حال اجرا یک شهر است. اما او نه به دنبال بازگشت. صهیون نیاز به توجه کامل خود را.

“آنچه من انجام می دهند در حال حاضر احساس می کند بسیار مهم” مککیننی می گوید. “آن را مانند یک مدیر کل کار گاهی اوقات. آن را بیهوده. اما من آن را برای دلایل درست.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im