در روز پنج شنبه و پس از چند تا از گزارش های منتشر شده در سراسر جهان چن متوقف پاسخ به تماس ها و پیام ها, تنظیم کردن یک کمپین آنلاین به او پیگیری کردن. 34 ساله می دانست که او خواهد بود به احتمال زیاد هدف برای اجرای قانون پس از او به انتخاب دوستان دسترسی به حساب های آموزش آنها را به تغییر رمز عبور اگر آنها رفت و بیش از 12 ساعت بدون شنیدن از او.

با توجه به چن دوستان گفته مقامات چن خانواده بیش از آخر هفته که او شده بود به زور قرنطینه در مکانی نامعلوم.

زو Xiaodong شناخته شده مخلوط هنرمند رزمی و دوستان چن گفت: در یوتیوب جریان زندگی که چینگدائو امنیت عمومی افسران و ماموران امنیتی دولت گفت: پدر و مادرش او شده بود “بازداشت شده در نام قرنطینه.”

“Qiushi را بلافاصله از آنها خواست که در آن و زمانی که او دور گرفته شده است; آنها کاهش یافته است به می گویند” گفت: Xu یک منتقد صریح دولت چین.

دوستان که در حال حاضر مدیریت چن حساب توییتر گفت: واشنگتن پست روز یکشنبه که زو تصویری صحیح باشد.

“ما می توانیم چیزی را و نه حتی پدر و مادر خود گفت:” از دوستان که صحبت می کرد به شرط ناشناس ماندن به محافظت از چن. “آنها حتی پدر و مادر خود بگویید که در آن او است و یا چگونه او در حال حاضر. آنها اجازه نمی دهد آنها را به هر گونه تماس های تلفنی.”

در یکی از به طور گسترده ای توزیع فیلم چن گفت که او می دانست که خطرات او مواجه شد.

“من می ترسم. در مقابل من است, بیماری پشت سر من است چین حقوقی و اداری قدرت او گفت:” با توجه به ترجمه های متعدد. “اما تا زمانی که من زنده من صحبت می کنند آنچه که من دیده ام و آنچه که من شنیده ام. من نمی ترسم از مرگ. چرا من باید ترس از شما حزب کمونیست?”

چن ناپدید شدن سوخت قیام از خشم دولت چین در پاسخ به شیوع کروناویروس در آینده تنها چند روز پس از مرگ Li Wenliang به “whistleblower دکتر” در نظر گرفته است که برای اولین بار به صدا زنگ در مورد سویه جدید بیماری در اواخر ماه دسامبر.

لی بود که در همان سن چن بازداشت شد و سکوت در اوایل ژانویه توسط ووهان پلیس که متهم او را از “شایعه طلبی.” او قراردادی coronavirus پس از بازگشت او به کار و درگذشت در هفته گذشته باعث غلیان احساسات غم و اندوه و خشم و او را تبدیل به یک نماد پکن را شکست.

چن یک وکیل حقوق از شمال شرقی چین جلب توجه بین المللی در ماه اوت گذشته زمانی که او در سفر به هنگ کنگ به گزارش شهر برای دموکراسی قیام به چالش کشیدن روایت تحت فشار قرار دادند توسط رسانه های دولتی که معترضان خشونت طلبان. او گفت: مقامات چینی حذف شده خود را در حساب های رسانه های اجتماعی در مدت کوتاهی پس از آن.

هنگامی که اخبار شیوع کروناویروس آغاز شده percolating چن در ابتدا نمی دانم که آیا به آن را به طور جدی در بخشی به دلیل داخلی و خارجی پوشش خبری از این ویروس خیلی متفاوت و به او گفت: کوارتز این ماه است.

زمانی که پکن اعلام کرد که کل شهر ووهان خواهد بود قرنطینه اما او تصمیم گرفت به بررسی خود به خوبی آگاه است که او می تواند با قرار دادن خود در معرض خطر است.

او در زمان یک قطار به Hankou در شمال غربی لبه ووهان حمل کمی بیشتر از یک کوله پشتی و کیسه خواب و تلفن همراه گفت: کوارتز.

بیش از روزهای او نوشته شده ویدئوها از بیماران بیحال شدن در پر بیمارستان لابی های که به اشتراک گذاشته شده در سراسر جهان همراه با توصیف واضح از مبارزه از جان گذشته برای مهار این بیماری است.

با استفاده از ابزار حریم خصوصی برای دور زدن کشور را محدودیت در توییتر و یوتیوب او را متهم کرد که دولت چین از کتمان واقعی دامنه شیوع آن از صبح روز یکشنبه تا به حال به کشته شدن بیش از 800 نفر در سراسر جهان و بیمار بیش از 37,000.

چن گفت: کوارتز او شده بود به چهار ووهان بیمارستان ها و سایت ساخت و ساز از یک موقت بیمارستان صحرایی.

“در آغاز وجود دارد نه بسیاری از مردم در بیمارستان,” او گفت:. “اما بعد از ملاقات من بیشتر محلی جوانان شنیدم از آنها که این وضعیت هنوز هم شدید. آنها لازم نیست به اندازه کافی تست کیت و یا تخت و پزشکان بسیار ضعف است. کارگران و رهبران آنها در سایت های ساخت و ساز جدید برای بیمارستان ها خسته هستند بیش از حد.”

فعالیت های خود قرار داده و او را در مقامات رادار تقریبا بلافاصله. در Jan. 25 او ممنوع از WeChat. چند روز بعد در این کشور سانسور مسدود شده خود را در چهره و نام محبوب چینی پلت فرم پیام با توجه به هنگ کنگ رایگان را فشار دهید. در برخی از نقطه, پلیس رفت و به دنبال او در خانه پدر و مادر خود, او گفت:.

“آنها ‘تحصیل’ پدر و مادر من به من بگویید نه به گسترش نظرات منفی درباره دولت” گفت: کوارتز.

دوستان عامل چن حساب توییتر گفت: Chen گزارش نشده هر گونه نشانه ای از بیماری در گذشته ارز قبل از او ناپدید شد.

“از من خواسته در مورد وضعیت سلامت خود. او پاسخ داد: “من خوب من خوب’ ” از دوستان گفت.

هنگامی که چن متوقف پاسخ دادن به پیام های دوستان گفت که او تلاش کرد نگران نباشید. “در ابتدا من فکر کردم آن چیزی بود چرا که آن را چند بار اتفاق افتاده است. من بهترین من سعی به برهم زدن او را بیش از حد اغلب به خاطر من می دانم که او باید بسیار شلوغ وجود دارد,” دوست گفت. “اما با گذشت زمان توسط, نگرانی های من بزرگ شد و بزرگ شد.”

برای محافظت از خود از بیماری چن عینک و دستکش و عینک ایمنی و زمستان کت و اسپری خود را با مواد ضد عفونی کننده در هر زمان او در آمد از منزل به او گفت: کوارتز. او قول داد برای حفظ گزارش در هر هزینه.

“به عنوان یکی از باقی مانده خبرنگاران در خط مقدم من می تواند کمک به گسترش برخی از اطلاعات,” او گفت: کوارتز. “برای خطرات سیاسی از انجام این کار من هیچ وقت به نگرانی در مورد که در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de