HBO را ‘سخت می زند’ گزارش خواهد شد از ویژگی های دو تیم — قوچ و شارژر

هر دو تیم در حال رفتن به فصل با نوع تحول است که باعث می شود به صورت قانع کننده تلویزیون است. قوچ کاهش یافت و به 9-7 در سال 2019 یک فصل بعد از دست دادن به New England Patriots در سوپر باول و موفق به بازگشت به postseason. رفته است تاد Gurley دوم در حال اجرا پشت که قبلا یکی از تیم بزرگترین ستاره. او قطع شد و به تازگی در یک تصمیم گیری است که مربی شان McVay و گفت: چیزی نیست که او می تواند پیش بینی. “من فکر می کنم که شما همچنان به انباشت تجربه به خصوص در این نقش شما هرگز چیزی را برای اعطا شده … اما می گویند که چیزی که من فکر می کنم شما می تواند که تا کنون پیش بینی من فکر می کنم پاسخ این است که نه” او گفت:.

یک تغییر بزرگ پیش رو برای این شارژر که در حال حرکت هستند پس از 16 فصل با کارفرمایی فیلیپ رودخانه. او امضا شده با Indianapolis Colts و مشخص نیست چه کسی جایگزین او خواهد شد. اگر چه وجود دارد rumblings که این تیم را به اجرا در تام بردی او فرود آمد با خلیج تمپا.

پیدا کردن یک موضوع برای نمایش نیست همیشه با شدت بهم زدن غوطه دادن چون تیم ها اغلب ترجیح می دهند برای جلوگیری از موشکافی و درام — برخی از آن تولید شده — که در نشان دادن مستلزم. در گذشته تیم های معاف بودند در صورتی که تا یک سال اول مربی ظاهر شده بود در نشان می دهد در گذشته 10 سال و یا تا به حال شده است به پلی آف در دو فصل قبلی. که آخرین مورد امر نه قوچ و نه شارژر, اما به عنوان آن 15th edition, NFL/HBO تولید می تواند با استفاده از یک تغییر است. قوچ گذشته نشان می دهد در سال 2016 و شارژر هرگز برجسته شده است.

با استفاده از co-بازیگران تیم چیزی بود که با توجه به Schefter بود اعلام شده است در هفته گذشته NFL نشست سالانه که لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اگر چه رئیس جمهور تهمت گفته ورزشی رهبران از جمله NFL کمیسر راجر Goodell که او امیدوار است برای دیدن NFL schedule شروع به طور معمول در ماه سپتامبر او نمی تواند بیشتر خاص ، کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom (D) محتاط بود.

“من پیش بینی است که اتفاق می افتد در این حالت” Newsom گفت شنبه. “همه ما شاهد عناوین بیش از چند روز گذشته در آسیا, که در آن آنها با باز کردن کسب و کار خاص و در حال حاضر آنها شروع به عقب کسانی که دهانه چرا که آنها در حال شروع به دیدن برخی از گسترش و وجود یک بومرنگ است. یکی باید بسیار محتاط در اینجا. یکی باید مراقب باشید که بیش از وعده.

“جالب است. من بسیاری از دوستان که کار در لیگ اصلی بیس بال و فوتبال شد. آنها بوده ام به درخواست من در واقعیت به خوبی شناخته شده, ورزشکار, یک بازیکن فوتبال, فقط از من خواست اگر او انتظار دارد به عقب می آیند. من گفت: “من می خواهم حرکت بسیار با احتیاط در انتظار است.’ “

بیشتر در از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de