نفرت آنها را همه شما می خواهید, اما آستروس می تواند در جهان سری

“که سرد” بیکر گفت. “نمی توانم اظهار نظر در همه نظرات. پس پیش بروید. شما می خواهید به ضرب و شتم ما ؟ پیش بروید.”

در وسط سوال بعدی او متوقف شد به اضافه کردن “من فکر نمی کنم Blackburn صحبت بیش از حد.”

“او نمی کند” یک خبرنگار پاسخ داد.

“خوب” بیکر گفت. “شاید او Wheaties.”

بعد از آن روز, New York Yankees outfielder هارون قاضی تخلیه در Astros بیش از حد خواستار لیگ اصلی بیس بال به باطل خود 2017 جهان سری عنوان, اما پس لرزه های ثبت نام-سرقت طرح احساس کاهش در روز 6. قاضی و Blackburn در حالی که جسورانه تکرار دیگران و در میان گذشته در بیس بال برای رسیدگی به رسوایی. سوخت خود را در پشت درنده خویی نمی افول کامل — بهار, آموزش بازی ها, بعد از همه, شروع جمعه — اما روزانه به عقب و جلو به نظر می رسد نزدیک به حل و فصل.

آستروس خود پیام منتقل شده به عنوان به خوبی به عنوان آنها همچنان در تلاش برای فشار عمومی و گفتگو در مورد آنها را به جایی که از آن شده است برای سه سال گذشته است. بازیکنان را سوار عباراتی مانند “ما در حال حرکت رو به جلو” و “ما فقط می خواهم به بازی بیس بال” اما بیشتر از شروع عذرخواهی تور آنها بیشتر بی پروا آنها تبدیل شده ایم. گوش دادن آنها گفت: ما هنوز یک نیروی عظیم منهدم کننده محسوب می شود.

“در برخی از نقطه شما باید به حرکت می کند و نه به یک s—,” outfielder جاش Reddick گفت: “ما در حال رفتن به بیرون رفتن وجود دارد و برنده و خاموش همه است.”

این بسیار درست است: Astros خیلی خوب به چشم پوشی است. آنها از دست یک آمریکایی لیگ Cy جوان جایزه فینالیست, Gerrit Cole اما بازگشت برنده در جاستین Verlander و یک نامزد برای این سال در زاک Greinke. صف که گل سوم بیشتر اجرا می شود در بیس بال فصل گذشته (920) به ارمغان می آورد هر کس به جز گیر رابینسون Chirinos که اغلب آمار هشتم. بیس brainiacs و سنت پیدا کردن زمینه های مشترک در, پیش بینی آستروس به عنوان یکی از این لیگ بهترین تیم های این فصل است.

قلب سفارش — از جمله جورج Springer جثه Altuve الکس Bregman و کارلوس کوریا — می داند فشار است. یک فن اشاره به رسوایی با کوبیدن یک سطل زباله می تواند در طول این تیم اولین تمرین پنبه حلاجی شده از بهار و آن را در خدمت به عنوان یک یادآوری است که شهرت خود را در معرض خطر هستند. اگر آنها نمی, آمار خوبی در این سال به عنوان Reddick با اشاره به “مردم در حال رفتن به نگاه و بگو: آنها با استفاده از هر چیزی به طوری که آنها بدیهی است که خورد بدون آن.’ اما این مورد نیست. ما رو بیش از حد بسیاری از بازیکنان خوب در اینجا.”

بزرگتر علامت سوال در خفا انجام دادن در چرخش است. Verlander بستری “شما نمی توانید جایگزین Gerrit” اما استدلال آستروس خوب خواهد شد. پیش بینی شده خود را سوم استارت لنس McCullers جونیور در حال بازگشت از تامی جان عمل جراحی اما می تواند بازگشت به all-star فرم و چهارم جثه Urquidy دو-آمار اتباع واشنگتن بیش از پنج نوبت در جهان سری. سازمان را بالا چشم انداز right-hander فارست وهیتلی می تواند دور چرخش پایین خط.

“ما هنوز خیلی با استعداد” Verlander گفت. “من دوست دارم تیم ما. من عاشق چرخش است.”

زمان و پهلوانان از کوریا — است به ظاهر موجب این افزایش در اعتماد به نفس. Shortstop به تازگی گفت: ورزشی که یکی از Astros ترین منتقدان لس آنجلس داجرز’ کودی Bellinger باید “shut the f— تا” و کوریا را به هم تیمی های پس یا بیشتر کاهش یافته است اظهار نظر در مورد رسوایی یا اغراق خود را. چه هنگامی که مورد نیاز ندامت است molted به انگیزه.

“[این تیم ها صحبت سطل زباله هستند] باید به بازی ما” McCullers گفت واشنگتن پست. “به جز برای بچه ها که در حال ظاهر کردن بیشتر است.”

که یک آشکاری اشاره به داجرز که ستاره ها را به آتش کشیدند آستروس. جاستین ترنر استدلال “آنها نباید حلقه” و Bellinger تحویل یکی از سخت ترین در سوئیس با این استدلال Altuve “سرقت” در سال 2017 جایزه MVP از قاضی مانند Astros “سرقت” سری جهانی عنوان از داجرز. تیم نیست برنامه ریزی شده به هر یک از دیگر در این فصل است.

“آن دسته از بچه ها در حال رفتن به مجبور به چهره ما است که شاید به همین دلیل آنها احساس آنها می تواند صحبت می کنند مانند این که” McCullers ادامه داد. “اما ما در حال حرکت در. این چیزی است که مردم ممکن است می خواهم به گوش, اما ما اینجا ایستاده بود به عنوان مردان و ما خطاب [رسوایی]. … ما فقط به دنبال به جلو به بازی بیس بال ،

خبرنگار پرسید: آیا آستروس خواهم به حل و فصل اختلاف خود را با داجرز در جهان ،

McCullers خندیدی. او بیرون رفته و نگاه کردن به سقف. اگر او در واقع راه انداختن یک بحث داخلی در مورد اینکه آیا به تنبلی و سنگینی حرکت کردن یک نارنجک او تصمیم گرفتند برای د-تشدید.

“اگر ما به جهان سری, ما به شما بازی هر تیم” او گفت:.

این بود که در راه آستروس اقدام به اصول آنها موعظه پس از خود عذرخواهی تور آغاز شد. آنها می خواهند برای قرار دادن رسوایی پشت سر آنها به بحث در مورد آنچه از آنها آموخته به بازی بیس بال. جنگ از کلمات به نظر می رسد در آستانه نشست, در حال حاضر, و اگر آنها همچنان به مقابله با انتقاد به عنوان بیکر و McCullers آیا شنبه — با طنز و خویشتن داری — و سپس آن را موضوع یک کمی کمتر اگر بقیه بیس بال ادامه شلیک. آنها را یک گام نزدیک تر به آنچه آرزو داشتم برای: فرصتی برای اثبات آنها تیم آنها می گویند آنها.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>