میامی — در اینجا در معکوس سوپر باول — کلاسیک matchup بین Kansas City Chiefs’ طراح جرم و سان فرانسیسکو 49ers’ برش لبه دفاع — وجود یک شباهت است که شما را به یاد این تیم بازی همان بازی است. هر دو بزرگ را مسخره و گلهای تنگ به پایان می رسد و اگر کیکآف دریافت نمی کند به زودی در اینجا وجود دارد هیچ گفتن که تراویس Kelce و جورج بازیگوش ممکن است این حزب است.

Kelce و بازیگوش که به اشتراک گذاشته اند همه طرفدار افتخارات در انتهای تنگ دو فصل گذشته وارد شده اند در زمان مناسب. راب Gronkowski NFL برتر استعداد و rock-star شخصیت در موقعیت بازنشسته قبل از فصل است. دو تعریف بازیکنان قبلی عصر تونی و آنتونیو گونزالس دروازه هر دو از این بازی در حال حاضر. بنابراین در اینجا Kelce و بازیگوش پله به جلو و منجر به موج جدیدی از تنگ به پایان می رسد که می تواند در نهایت بالا بردن موقعیت به سطح دیگری از بهره وری و اهمیت است.

اگر شما را به شیرجه رفتن عمیق به آمار پیشرفته وجود دارد یک نکته جالب ساخته شود که به دلیل جرائم تکیه به شدت تنگ می رسد به عنوان تهدید در حال حاضر شده است وجود دارد downtick در بهره وری و اثربخشی ، اما به دنبال آن است که راه نتواند انتقادی فکر کردم: این انقلابی که تیم ها تبدیل شده اند به طوری وابسته به تنگ پایان تاکید جفت سادگی با تکامل ورزشکار.

چون ما در آغاز عصر NFL توهین آمیز نوآوری و پذیرش متنوع و غیر متعارف و سبک آن نیز منطقی به پیشنهاد بازی هرگز بهتر در حال حاضر که تیم در حال حاضر به پرتاب به بزرگترین اهداف بیشتر.

[پاتریک Mahomes شد NFL بهترین کارفرمایی با امتناع از تخصص در فوتبال]

اخیر سوپر کاسه را منعکس تاثیر, مدرن, تنگ به پایان می رسد باید. بیش از دهه گذشته Gronk بود ثابت در این بازی در New England Patriots برای اولین بار در سال بدون او تام بردی و جرم تحمل امتداد طولانی از حد وسط. سوپر باول نیز دیده می شود خیمه نام مانند ژاک Ertz گرگ اولسن و آستین هوپر در گذشته تعداد انگشت شماری از فصل.

اما Kelce مقابل بازیگوش است که به خوبی یک matchup به عنوان آن می شود. Kelce است بازی ناب مسیر در حال اجرا, تنگ, پایان, اما 30 ساله مقدار زیادی از سختی و تطبیق پذیری در او 6 فوت و 5 260 پوند قاب. بازیگوش که پیشی گرفت Kelce به عنوان تیم اول همه طرفدار نماینده در این فصل است که در یک پایان برای تمام سنین است. او یک وحشی blocker. او سریع است. هنگامی که در حال اجرا پس از گرفتن او میکشد مدافعان مانند یک زنگ گاو در حال اجرا بازگشت. و 6-4 و 249 پوند او را که بسیار کوچکتر از Kelce که اندازه و چابکی شما شوک پس از نگاه اول.

در این فصل Kelce گرفتار 97 عبور را به دست آورد 1,229 متری به ثمر رساند و پنج touchdowns. بازیگوش, به پایان رسید با 85 پذیرایی 1,053 متری و پنج touchdowns با وجود از دست رفته دو بازی. خود را مسخره آمار تقریبا شانه شایسته پس از آنچه آنها در فصل قبل زمانی که هر دو بازیکن را شکست Gronkowski تک-فصل تنگ, پایان رکورد 1,327 دریافت متری که او در سال 2011.

اضافه کردن زندگی خود را-of-the-party شخصیت به استعداد خود و حتی در یک سوپر باول LIV است که ویژگی های پاتریک Mahomes و ریچارد شرمن, تنگ به پایان می رسد شیب اتاق هنگامی که آنها را وارد کنید.

“آنها ستارگان این سوپر باول” شگفت زده گونزالس بود که القاء به Pro Football Hall of Fame در سال 2019.

گونزالس در حال حاضر یک روباه تحلیلگر و او ممکن است بزرگترین تنگ پایان همیشه. او به دو نفر از پرطرفدار ترین آمار: اکثر حرفه ای پذیرایی برای یک پایان (1,325) و اکثر حرفه ای دریافت متری برای یک پایان (15,127). او صرف 12 از 17 NFL فصل در شهر کانزاس تعریف جدیدی از امکانات در موقعیت خود. در حال حاضر Kelce است, شکستن برخی از سوابق خود را. و بازیگوش در نظر گرفته شده است بیشتر بازیکن کامل است.

بنابراین شما نیاز به می دانم که بهتر است ؟

Gonzalez لبخند زد گسترده است.

“مقایسه دزد شادی” او گفت:. “من آنها را لذت بردن از هر دو.”

[اریک Bieniemy رابرت صالح قرار داده و تمرکز در سوپر باول نه NFL تنوع استخدام مسئله]

Kelce تماس های بازیگوش یک “دیوانه” و او به این معنی است که در بهترین راه. زمانی که او در کالج در آیووا, بازیگوش, 26, شروع به تحصیل Kelce در طول سال های اولیه خود را با اشراف و نظر او را در نقش یک مدل است.

“این که آیا آن را به آنچه که او در منطقه قرمز چگونه او اجرا می شود خود را در مسیرهای ذهن خود را-تنظیم هر بار که او را در زمین فوتبال” بازیگوش گفت: از Kelce. “من فکر می کنم چیزی که واقعا در نوع مخفف بیشتر است که شما می بینید شخصیت او را زمانی که او بازی می کند و چقدر لذت او. بسیار شبیه به Gronk و شخصیت او را راه آن را نشان می دهد. من فکر می کنم آنها فقط از نوع درب برای تنگ می رسد مثل من قادر به بیان خودمان را در زمین فوتبال است.”

تام ملوین که شروع کار خود را به عنوان یک خط حمله مربی کار کرده است با به پایان می رسد برای 18 سال گذشته تحت اندی رید در فیلادلفیا و در حال حاضر شهر کانزاس. در دو دهه او شاهد تکامل. برای اولین بار تنگ می رسد او مربی در فیلادلفیا بوده است تنگ می رسد پس از دبیرستان. که دیگر مورد. ملوین استفاده می شود به سابق quarterbacks تغییر به بازی تنگ پایان و پیشین گسترده ای از گیرنده های حجیم کردن. آن را تبدیل به مشترک برای بازیکنان بسکتبال با پس زمینه مانند گونزالس گیتس و جیمی گراهام به انتقال.

بهتر است ورزشکاران گزینه های بهتر. آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی تنگ پایان در نظر گرفته شد صرفا اضافی offensive lineman, اما آن را در زمان در حالی که قبل از تصویب نواز متخصصان در این موقعیت می تواند ریختن برچسب نرم. در حال حاضر پذیرفته شده است که هر تیم باید حداقل یک مسیر اولیه-دونده و یکی از اصلی مسدود کننده در این فهرست هستند.

“وجود دارد یک تنوع” ملوین گفت. “این مرد همان است که شما می آیند در سراسر. آنها در پس زمینه از سراسر این زمینه است. شما خواهان آن است که آنها نه کمبود در هر عصر و مسدود کردن مسیر در حال اجرا دریافت — اما شما بر چه آنها بهتر است.”

[بیشتر Brewer: سران مخالف هستند برای مصرف در شخصیت خطرات. آیا آنها به ما بدهکار توضیح?]

رشد Kelce آرزو به یک NFL quarterback. در طول اشتباه اول فصل در سینسیناتی او اجازه داده شد به بازی در برخی کارفرمایی از Wildcat سازند. اما او متوجه شد در اوایل کالج که تنگ می شد آینده خود را.

در نظر او وجود دارد و حتی بیشتر راه های تنگ می تواند مورد استفاده قرار گیرد. او اعتبار خلاق توهین آمیز ذهن مانند رید و سان فرانسیسکو مربی Kyle Shanahan برای باز کردن برخی از بالقوه است. اما او به نظر می رسد در اطراف و تماشای بازیگوش, ساعتهای جوان بالتیمور تنگ پایان مارک اندروز و دیگران او را می بیند بالقوه برای اطلاعات بیشتر.

“من احساس مانند آن را به نگه داشتن در حال تحول به عنوان جرائم تکامل” Kelce گفت. “من فکر می کنم تنگ پایان موقعیت منحصر به فرد است زیرا شما همیشه یک عدم تطابق اگر شما می دانید چگونه آن را شماره گیری و یا استفاده از آن حق است. همه من می توانید بپرسید برای این فرصت را به بیرون رفتن وجود دارد و ضرب و شتم یک مرد بر روی یک. اگر شما برنده خود را در یک ترکیب هیرو در این لیگ شما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از موفقیت است.”

روز یکشنبه Kelce و بازیگوش شانس برای قرار دادن در یک نمایش. آنها مناسب متناسب با خود را برای جرائم و اثر انگشت خود را در سراسر تیم خود را تولید. اگر شما فکر می کنم برخی از تیم های پرتاب به تنگ پایان به عنوان چوب زیر بغل در نظر بگیرید: کانزاس سیتی و سان فرانسیسکو هر دو رتبه در میان لیگ های برتر و پنج به ثمر رساند جرائم و خود را پیشرو گیرنده های بازی تنگ پایان. آنها پایه و اساس از مواد منفجره جرائم.

دو سال پیش Gronk مقابل Ertz شد پرچین تنگ پایان matchup. این یکی ممکن است بهتر باشد.

“من آن را دوست دارم” گونزالس گفت. “آنها روح از تیم خود را. آنها مجموعه ای از لحن عاطفی. آنها که مرد.”

از Kelce را زمین نشستن کامل هواپیما جشن های بازیگوش را antics احمقانه آنها در حال حمل در Gronk سنت ساخت تنگ پایان به نظر می رسد مانند جالبترین شغلی در این سیاره است. با وجود تمام زمان های خوب او در حرفه خود Gonzalez به نظر می رسد در آنها و حسادت می شود.

“من گفت:” لعنت من آرزو می کنم من می تواند این بسیار سرگرم کننده'” گونزالس گفت: punctuating شاد تکامل از موقعیت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im