Harvey Weinstein بازگشت به جراح اجازه داده نخواهد شد به شهادت در حمایت از خوار هالیوود مغول است که تمسخر در مطبوعات و در شب شنبه زنده برای تکیه بر یک واکر برای ورود به دادگاه است.

قاضی ریاست Weinstein را به دادگاه جنایی محروم دفاع وکیل دیمون Cheronis’ تلاش برای آوردن دکتر به پایه یک درخواست ساخته شده چرا که او معتقد است که “داوران فکر می کند او تقلید می کنی” بهداشت و درمان بیمار خود.

نیویورک دیوان عالی کشور قاضی جیمز برک گفت: آقای Cheronis به “توقف خواندن روزنامه ها” به جای.

درخواست شد در میان چندین نفر دیگر ساخته شده توسط Mr Weinstein دفاع پس از چند روز از شهادتها شهادت شهود از تعقیب وی از سوی مامورین که سابق تولید تجاوز به یک زن در نیویورک در سال 2013 انجام شده و اجباری عمل جنسی در زن دیگری در سال 2006. او التماس کرد گناه نیست در هر دو مورد و را رد کرده است که حوادث غیر مبتنی بر رضایت طرفین.

در میان شاهدان شش زنانی که می گویند سابق تولید شده است ضرب و شتم آنها. در هفته گذشته یک زن که ادعا شده که آقای Weinstein raped او در اشک را شکست در شهادت ایستاده مجبور قاضی به موکول کردن این پرونده تا روز بعد.

دادستان پیچیده خود را در مورد در هفته گذشته راه اندازی یک دور سوال خود را برای دفاع تیم. نهایی بحث در مورد می تواند شروع در اوایل این هفته.

روز دوشنبه در دفاع از ارائه شهادت از کلودیا سالیناس که مورد مناقشه Lauren Marie جوان ادعا می کنند که Ms سالیناس بسته درب پشت سر او به عنوان آقای Weinstein محروم و سپس حمله Ms جوان است.

Ms جوان این اتهامات بخشی از یک پرونده جنایی که باز شد در کالیفرنیا در برابر Mr دادند که محاکمه او آغاز شد و در نیویورک است.

ساعت پس از نیویورک تجاوز به عنف محاکمه آغاز شد در ماه ژانویه در لس آنجلس دادستان منطقه جکی Lacey اعلام کرد که آقای Weinstein شده بود به اتهام تجاوز به یک زن و آزار جنسی یک زن دیگر بیش از یک دوره دو روزه در فوریه 2013. او شده است به اتهام زنای به عنف زنای دهان جماع جنسی با استفاده از زور و باتری جنسی با خویشتن داری.

به عنوان او وارد دادگاه در روز دوشنبه آقای Weinstein بمباران شد با سوال از خبرنگاران که او به طور معمول نادیده می گیرد. یک نفر پرسید که آیا او شده است از تماشای این فصل مسrb شور و شوق خود راکه در آن لری دیوید شرکت ستاره Jeff Garlin است که بارها و بارها اشتباه از آقای Weinstein همانطور که آقای دیوید درگیر در یک #MeToo رسوایی.

با توجه به مهلتآقای Weinstein لبخند زد و جواب داد: “هیچ”.

هیئت منصفه نیز شنیده از دفاع شاهد Talita Maia سابق هم اتاقی از کاری که آقای Weinstein است در دادگاه به اتهام تجاوز در نیویورک است. Ms مایع گفت: هیچ چیز به نظر می رسید غیر معمول در مورد زن و پس از او به اتهام حمله.

هفته گذشته آن زن شهادت داد او نیست به کسی بگویم که چه اتفاقی افتاده است و تا به حال “تعطیل” پس از حمله.

دفاع را ادامه ساخت آن مورد در روز سه شنبه.

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de