Harvey Weinstein آمریکا برای 23 سال پس از تجاوز به اعتقاد

Harvey Weinstein شده است محکوم به 23 سال در یک ایالت نیویورک زندان پس از محکومیت خود را در دو جنایت جنایات جنسی.

محکومیت اوج دو سال سقوط از فضل برای یک بار با نفوذ هالیوود تولید و پس از او سوء استفاده جنسی از زنان نازل شد.

سابق فیلم مغول به اعدام محکوم شده در 24 فوریه تجاوز جنسی و سوم-رشته, تجاوز به عنف, اما او تبرئه بیشتر جدی فقره درنده تجاوز جنسی و درجه اول تجاوز به عنف.

عدالت James Burke گفت: Weinstein که او مدارک او را به عنوان یک مجرم جنسی قبل از صدور حکم او را به 20 سال زندان برای مجرم جنسی عمل می کنند و سه سال به اتهام تجاوز به عنف. وجود دارد قابل شنیدن بریده بریده نفس کشیدن در دادگاه. جملات به خدمت متوالی و خواهد شد و پس از پنج سال پس از انتشار نظارت.

همه شش نفر از زنان که شهادت در برابر Weinstein نشسته با هم در ردیف جلو از دادگاه — میریام هیلی جسیکا مان, Annabella Sciorra, Tarale وولف, سحر Dunning و لورن ماری جوان — آنها در آغوش قطره قطره یک بار این جمله را تا به حال تحویل داده شده است.

وجود دارد حداقل 13 بیشتر زنانی که متهم Weinstein تجاوز به عنف یا تجاوز جنسی. قبل از اعمال این حکم و عدالت برک گفت: “من می گویم که اگر چه این یک اعتقاد است نه یک جرم است.”

درخواست برای به حداکثر مجازات حبس از 29 سال منجر دادستان جوآن Illuzzi گفت که Weinstein بود “راه می رفت روی فرش قرمز و آمیخته با ستاره ها برگزار شد و آرزوی بسیاری از مردم در دست خود را. او را دیدم هیچ محدودیتی برای آنچه که او می تواند هیچ محدودیتی برای آنچه که او می تواند کمک مالی خود را. او می تواند آنچه را که او می خواست.”

در مقابل یک بسته بندی شده دادگاه هر دو Ms مان و خانم هیلی به قربانی تاثیر اظهارات.

“او خرد شده یک بخشی از روح من. اگر او را به جرم تجاوز به عنف و تجاوز جنسی توسط این داوران آن را اتفاق افتاده است دوباره و دوباره. من رها هستم زنانی هستند که تر هستند چرا که او نه در خارج وجود دارد” گفت: خانم هیلی.

او گفت که Weinstein “نه تنها محروم از کرامت من به عنوان یک انسان و به عنوان یک زن … آن کاهش اعتماد به نفس و ایمان به خودم.”


“در آن زمان همه از این اتفاق افتاده است, من فکر کردم من در این تنهایی. من تا به حال هیچ ایده وجود دارد, دیگران,” او اضافه شده است.

Ms مان گفت: “وقت آن است که افرادی که از تجاوز افراد دیگر پرداخت با زندگی خود و زندگی آنها در زمان. من صدای من” او گفت که او امیدوار است برای یک “آینده ای که در آن هیولا های دیگر پنهان کردن در گنجه ما است.”

با اشاره به کسانی که قبلا امضا عدم افشای توافق اتهام سوء استفاده در دست Weinstein او گفت: “من تجاوز به عنف قابل پیشگیری بود — این بود که یک مجرم شناخته شده.”


دفاع وکیل دانا Rotunno درخواست برای حداقل حکم پنج سال با استناد به Weinstein وضعیت بهداشتی ضعیف و سن او به زودی به نوبه خود 68 سال — استدلال کرد که حتی اگر او را از دست داده و حداقل حکم او ممکن است زندگی می کنند برای دیدن پایان آن است. Ms Rotunno نیز اشاره کرد و فرزندان فقیر سلامت و کمک به صنعت فیلم اشاره کرد که او نیز در حال حاضر محدود به یک صندلی چرخدار.

Weinstein خطاب به دادگاه از یک صندلی چرخدار برای 10 دقیقه قبل از عدالت برک محکوم کرد. در آنچه که به عنوان “self-serving” در بیانیه ای به دادگاه ابراز ندامت برای همه مردان و زنان پیچیده در زمان حرکت. او همچنین نشان داد که دختران خود صحبت نکرده و او را از اتهامات علیه او شد نشان داد در سال 2017 نیویورکر مقاله.

tinyurlis.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>