فیلادلفیا — نود دقیقه قبل از tipoff شب جمعه ست شهرهای نشسته courtside در Palestra چپ پا طولانی, تماشای او در دانشگاه هاروارد هم تیمی های گرم کردن برای بازی خود را در برابر پنسیلوانیا است.

پانزده پا از جایی که او نشسته بود و به نقطه ای که در آن زندگی خود را تغییر تقریبا دو سال پیش.

“این وهم آور, عجیب و غریب,” او گفت: تکان دادن سر خود را. “وجود سابقه بسیار در این مکان, اما زمانی که من راه رفتن در اینجا من فکر می کنم این است که بعد از ظهر.”

آن شد مارس 11, انتخاب, یکشنبه 2018 و هاروارد و پن بازی آیوی لیگ و مسابقات قهرمانی و یک نقطه در مسابقات NCAA. شهرها بود 6-پا-7 دانشجوی سال دوم بود که رای داده آیوی لیگ بازیکن از سال قبل از آن که در هفته. این بازی تا به حال چرخش به عقب و جلو تمام بعد از ظهر و پن گرفته بود 55-47 منجر شود فقط با کمتر از 8:30 به سمت چپ.

“من به یاد داشته باشید inbounding توپ و تفکر” این زمانی است که من شروع به ساخت و پخش,’ ” شهرهای گفت: صدای او به سختی قابل شنیدن بیش از pregame موسیقی. “وجود دارد می آید یک نقطه در هر بازی اگر شما در حال اولیه گلزن هنگامی که شما باید به نوع بگو: بیایید بروید.’ “

شهرهای زد دادگاه, گیر افتاد, عبور در بال سوار به سبد خرید و از دست رفته است.

“من رفتم تا کردم دوباره بجای اول برگشتن و رفت و برگشت تا” او گفت:. “زمانی که من آمد و من احساس درد ساقه را از طریق من زانو. من سعی کردم برای اجرا به پایین, دادگاه, شما می دانید, فقط آن را اجرا کنید ، من به midcourt و رفت پایین. وجود درد عکسبرداری از طریق زانو من.”

او به کمک کردن دادگاه است. اول فکر کردم “این ثابت, بنابراین من می تواند به عقب بر گردیم در این بازی است.” او رفت و به اتاق قفل با مربی کریگ Fafara که سعی در کشش زانو.

“هر بار که او آن درد را به ضرب گلوله از طریق من” شهرهای گفت. “ما در نهایت رفت زیر می ایستد و من سعی کردم به آن را اجرا کنید ، من نمی توانستم. وجود دارد یک پسر با یک تلویزیون دوربین پس من در هر مرحله. من می توانم آن را باور نمی کند. زمانی که من متوجه شدم من نمی توانستم در این بازی من فقط شروع به گریه کرد.”

دانشگاه هاروارد بسیج را به این منجر شود که روز قبل از در نهایت از دست دادن 68-65. وقتی زرشکی سفر به هاوایی برای اولین بار در طول شب بازی شهر ساخته شده سفر فکر او ممکن است بازی. کمی او را می دانم که او تا به حال انجام آخرین بازی هاروارد.

“چیز نا امید کننده بود و پزشکان مدام به من من در گرفتن بهتر است,” او گفت:. “شما نمی خواهید برای گفتن به پزشکان ‘من می دانم که بیشتر از شما, اما من می دانستم که بود درد بود و هنوز هم وجود دارد و آنها اصرار آن نبود. نبود آن بهتر است.”


[ویرجینیا این تیم همیشه آسان نیست به تماشای اما ما چیزی ندیدم کاملا آن را دوست دارم]

اولیه آزمون MRI نشان داد که استخوان کبود. دو ماه بعد دوم MRI نشان داد که کوچک غضروف پاره. شهرهای تا به حال عمل جراحی است.

“آنها به من گفت که من می خواهم در ماه سپتامبر” او گفت:. “سپس آن را نوامبر, دسامبر. آن را هرگز احساس بهتر است.

“آن را فراتر از روده غم انگیز. این یک چیز را به ناتوانی و احساس می کنید مانند شما در حال گرفتن بهتر و پیشرفت نسبت به بازی دوباره. آن یک چیز دیگر زمانی که درد است دقیقا همان. من حتی نمی تواند توضیح نا امیدی است.”

او از دست رفته همه از فصل گذشته. دانشگاه هاروارد نیست اشتباه بازیکنان پس از او تا به حال یک سال باقی مانده است. در ماه دسامبر آن را بسیار روشن او که قرار بود به بازی این فصل ، او در نهایت رفت و به رایلی ویلیامز از بروکلین نتز تیم جراح — چهارم, دکتر, او تا به حال دیده می شود.

“من توصیف علائم و حتی قبل از او در این تصاویر او گفت:” ما قصد داریم به رفع پارگی در غضروف خود را دوباره. آن را نه شفا.’ “

دوم جراحی شد چهار هفته پیش. به عنوان او نشسته و جمعه تماشای گرم-یو پی اس شهرهای کشیده پای چپ خود را و لبخند زد. “بدون درد” او گفت:. “من که نمی توانستم بدون درد قبل از عمل جراحی. در حال حاضر من در نهایت احساس بهتر است. پزشکان می گویند من باید قادر به رفتن کامل با مته سوراخ کردن در ماه ژوئن.”

او فارغ التحصیل از دانشگاه هاروارد در این بهار با تحصیل در رشته جامعه شناسی. اگر همه می رود و او می خواهد بازی بسکتبال جایی در سال آینده. هنگامی که او می دانست که او نمی تواند بازی دوباره در این فصل او قرار داده و نام خود را در NCAA انتقال پورتال. او گفت که او شنیده ام از “حدود 70” مدارس بالا ترین رشته های.

“او باید مقدار زیادی از زمان برای شکل که یک بار در این فصل است” مربی تامی Amaker گفت. “هنگامی که ما می دانستم که او تا به حال به عمل جراحی و به او گفتم: شما باید سه چیز را به تمرکز بر روی در حال حاضر: یکی از مطمئن شوید که شما لازم نیست پیچ آکادمیک — که او نمی خواهد — بنابراین شما می توانید مدرک خود را. دو کار بر ناتوانی خود را. و سه, شما هنوز هم کاپیتان این تیم است.’ “

به همین دلیل شهرها بود که در این سفر برای اولین بار به پن و سپس به پرینستون در روز شنبه.

“آن زمان من در حالی که به وفق دهند اما من یک نقش با این تیم است.” “من سعی می کنم برای کمک به بچه ها به هیچ وجه من می توانم.”

او لبخند زد. “از آن است که دقیقا آنچه که من برای امضا اما آن چه من در حال حاضر.”

شهرها می تواند در یک زمان مدرسه بیرون آمدن از دبیرستان در کلمبوس, اوهایو, اما, انتخاب دانشگاه هاروارد در بخش بزرگی چون او را می بیند بسکتبال به عنوان وسیله ای برای پایان دادن, نه راه دیگری در اطراف. که تغییر نکرده.

“مادر من است بی وقفه خوش بین او یک نقره-پوشش فرد,” او گفت: با خنده. “او به من چقدر خوش شانس بودم که من تا به حال شانس به یک دانشگاه هاروارد دانشجو حتی اگر من از دست رفته بسکتبال. حق با او بود. من لذت می برد داشتن زمان بیشتر به عنوان یک به طور منظم دانشجو به درگیر شدن در فعالیت های دیگر.”

او همچنین توصیه او به قلب از هری ادواردز این فعال مدنی که از طریق Amaker تبدیل به یک مربی به شهرها.

“نظر خودتان را خوش شانس” ادواردز به او گفت. “زندگی خود را فقط در مورد بسکتبال. سپاسگزار برای آن.”

همه که درست است شب مثل جمعه هستند دشوار برای شهرهای. او نشست و به تماشای بی اراده پس از تیم خود را بسیج از اوایل 24-5 کسری برای دریافت بازی به وقت اضافه, قبل از از دست دادن 75-72 در پن برای پایان دادن به هشت بازی برنده خط خط.

بر خلاف بسیاری از فارغ التحصیل نقل و انتقالات شهرهای نیست و فقط به دنبال یک تیم بسکتبال برای بازی در سال آینده است. او می خواهم برای پیدا کردن یک مدرسه خلاق-نوشتن برنامه که در آن او می تواند کار نسبت به مدرک کارشناسی ارشد.

او دوست دارد به قول رالف والدو امرسون (هاروارد کلاس 1821) وجود دارد و یکی امرسون نقل قول که او می آید و به اغلب: “نمی رویم که در آن مسیر منجر شما; رفتن به جایی که هیچ راه وجود دارد و ترک یک دنباله.”

شهرها برای اولین بار بود که او را انتخاب دانشگاه هاروارد بیش از این زمان بسکتبال مدارس بودند که عشق به او.

“من واقعا معتقدم به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار با دانشگاه هاروارد مدرک من به شما یک فرصت برای ایجاد یک تاثیر, جایی,” او گفت:. “من عاشق بسکتبال, اما من امیدوارم که وجود دارد خیلی بیشتر به زندگی من از آن است.”

Amaker که هرگز مربی شهرها در یک بازی دوباره و گرامی داشتن دو سال او مربی او و زمان او را صرف با او پس از آسیب.

“همه می توانم بگویم این است که او یک بچه” Amaker گفت. “من آرزو می کنم او را به رفتن را از طریق آنچه که او را از طریق رفته دو سال گذشته اما او خوب خواهید بود — بهتر از خوب است.” او لبخند زد. “او به ایجاد یک مسیر و ترک یک دنباله.”

برای اطلاعات بیشتر با جان فایننشتاین بازدید washingtonpost.com/feinstein.

ادامه مطلب: NCAA tournament bracketology: می ده بزرگ دریافت 12 پیشنهاد? او از دست او نگه می دارد به حافظه خود را در میدان چوگان سرپهن مربی K منفجر در کامرون Crazies. هیچ کس واقعا مطمئن شوید که چرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im