دانشگاه هاروارد اعلام کرده است آن را در حال حاضر قبول نمی کند $8.6 متر در رهایی از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد این موسسه برای گرفتن بودجه وجود خود را وقف.

این دانشگاه در بیانیه ای گفت که آن را به صورت “قابل توجه مالی و چالش ها” به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس همراه با دیگر موسسات, اما نگران بود در مورد “تمرکز شدید توسط سیاستمداران و دیگران در دانشگاه هاروارد” در ارتباط به کمک برنامه.

اگر چه دانشگاه هاروارد گفت: آن را در ابتدا از قبول کمک های مالی “با هدف کمک به دانش آموزان و موسسات که چالش های مالی در ماه های آینده ممکن است شدید ترین” های این دانشگاه در روز چهارشنبه گفت: این امر چشم پوشی فدرال محرک پرداخت.

“به عنوان یک نتیجه از این و در حال تحول ارشاد صادر اطراف با استفاده از آموزش امداد اورژانس صندوق هاروارد تصمیم گرفته است به دنبال و یا قبول این بودجه اختصاص داده شده به آن توسط قانون” در این بیانیه به عنوان خوانده شده.

دانشگاه کمک مالی هم زده جنجال پس از رئيس جمهور حمله هاروارد در کاخ سفید نشست خبری پیش از آن در هفته پیشنهاد آن را گرفته بود پول از بودجه به معنای برای کارگران آمریکایی. این مدرسه تا به حال در واقع اختصاص داده شده است پول از طریق مراقبت در عمل آموزش عالی امداد اورژانس صندوق.


“آنها مجبور به پرداخت آن را به عقب, من آن را دوست ندارم” آقای ترامپ گفت. “این است که برای کارگران – این به این معنا نیست برای یکی از ثروتمندترین نهاد.”

دانشگاه روشن در توییتر است که آن را تا به حال گرفته نشده پول از ما مدیریت کسب و کار کوچک را چک حفاظت از برنامه به عنوان رئیس جمهور پیشنهاد کرده بود نوشته: “رئیس جمهور تهمت مناسب است که آن را نمی خواهد شده اند مناسب برای موسسه ما برای دریافت بودجه که تعیین شده برای مبارزه کسب و کارهای کوچک.”

دانشگاه هاروارد نیز گفت: در روز قبل از آن که آن را به حال متعهد “100 درصد از این اورژانس بالاتر از بودجه آموزش و پرورش … به ارائه کمک های مستقیم به دانش آموزان در مواجهه با نیاز مالی فوری به دلیل Covid-19 همه گیر”.

“هاروارد باید به بازگشت این پول در حال حاضر” به رئیس جمهور نوشت: در یک صدای جیر جیر در سه شنبه شب. “کل خود را ‘وقف’ سیستم باید نگاه کرد!”

دیگر اعضای Mr مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اضافه شده به واکنش در برابر دانشگاه هاروارد از جمله وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos که در توییتر نوشت: “همانطور که من گفته ام از روز 1 ثروتمند موسسات مانند @هاروارد لازم نیست این پول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات