هری کین آینده باقی مانده است به حدس و گمان در میان شایعات از انتقال به منچستر یونایتد است اما او باید بماند در تاتنهام در حال حاضر می گوید مارتین Keown.

سابق آرسنال مرکز به عقب می بیند ثبات به عنوان کلیدی برای مهاجم در این زمان او به عنوان بهبود از آسیب دیگر به جای نیاز به اثبات خود را در یک باشگاه جدید است.

کین در تاریخ است تا £200 میلیون توسط برخی از, اما اسپرز نشان داده اند هیچ تمایل به فروش برساند و او را چهار سال دیگر قرارداد خود را.

به جای هل دادن برای یک حرکت Keown می گوید که او نیاز به اجازه اسپرز به او نشان می دهد او می تواند برنده عنوان او fucks در باشگاه او در حال حاضر تماس خانه.

“واکنش اولیه من این است که برای زمان حال کین باید ماندن در تاتنهام” Keown گفت: به Sportsmail.

“او نیاز پرورش به بهترین خود را پس از آسیب خود را. او نیاز بازی ها, حمایت از کسانی که در اطراف او و شاید برخی از صبر و شکیبایی است. او خواهد شد که با تاتنهام.

“شاید در زمان شش ماه یک بار او را به کوبیدن در اهداف و سپس ما می توانیم دوباره این موضوع آینده خود را. ما همچنین می توانید ارزیابی اینکه آیا اسپرز به دنبال هر بیشتر بلند پروازانه تحت خوزه مورینیو. در حال حاضر من می گویم کین باید باقی بماند.”

سابق لیورپول و تاتنهام هافبک جیمی ردنپ موافقت با استناد نسبتا اخیر ورود تاتنهام رئیس که ثابت کرده توانایی های خود را به نفع خود غنائم در فصل گذشته.

“با مورینیو داشتن تنها گرفته شده در نوامبر, من می خواهم به تاتنهام تابستان انتقال پنجره به اثبات جاه طلبی خود را به [کین]. اگر آنها را به پیشرفت و سپس شاید او را برای طولانی تر باقی بماند.”

26 ساله و مهاجم است و مشبک 17 گل در تمام مسابقات این فصل و 32 در 45 کلاه در سطح بین المللی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات