در حالی که آبجو فروش کاهش یافت 4.6 درصد بین ماه های اکتبر تا اکتبر 2018 و 2019 به گفته نیلسن برنده شده اند در مصرف الکل در نزدیکی-آبجو; “سخت” کمبوچا قهوه و چای; mocktails و دیگر کم و بدون الکل نوشیدنی دسته. هزاره و نسل Z علاقه سلامتی و هوشیار شیوه زندگی شده است به خوبی مستند شده است و آنها یک بخشی از دلیل این روند ادامه خواهد داد. این نوشیدنی غیر الکلی در بازار است و پیش بینی برای رسیدن به $1252.54 میلیارد دلار تا سال 2024 با نرخ رشد سالانه نزدیک به 5 درصد است.

راس میشل مدیر عامل و جهانی برای نوشیدنی برای KPMG امور مالی شرکت استدلال می کند که شرکت های آشامیدنی آهسته بوده است به درک که millennials اعتماد ندارند مارک های بزرگ به ساخت معتبر و شفاف و پایدار محصولات به ویژه در دسته بندی نوشیدنی.

“علامت های تجاری بزرگ نمی شناسد این رفتارهای” میشل می گوید: “و آن را فعال کنید یک کل اکوسیستم از هنر و صنعت با نام تجاری صاحبان به ظهور. این بود تا کسانی که صنعتگر بازیکنان آغاز شده nibbling در پاشنه از رهبران که گفتند ما یک مشکل بزرگ است.’ “

بزرگ مواد غذایی و آشامیدنی شرکت ها شروع به گرفتن آن را حق او می گوید: دستیابی به بیشتر های معتبر و برندهای محصولات مکمل خود را در تحقیق و توسعه تیم و افزودن بر سرمایه-مانند قابلیت ساخت تا توانایی خود را به نمایش ارزیابی و سرمایه گذاری در کوچکتر و سریعتر رشد صنعت برندها و کسب و کار.

“آنها در حال بازی گرفتن و آن را کار” او می گوید. “علامت های تجاری بزرگ شروع به عقب بر گردیم روی پای خود را به پای جلو به آنچه که یک مصرف کننده به دنبال آن است.”

و آنچه که آنها به دنبال چیزی است که وجود ندارد فقط چند سال پیش. آنها مش یو پی اس, نوشیدنی که عبور دسته ها و مرزهای حتی تاری تفاوت بين نوشابه های انرژی زا, بهبود, نوشیدنی, boozy نوشیدنی ها و کسانی که با “کاربردی” منافع و سلامت هاله.

“واقعی جالب جایی به جایی است که این دسته بندی ها با هم تداخل دارند و یا دست انداز در برابر هر یک از دیگر. همه چیز بسیار تار” میشل می گوید.

در حالی که این نسخه های ساخته شده خود را با ورود به آن بر اساس الکل نوشیدنی های بازار نسبتا به تازگی LatentView تجزیه و تحلیل های دیجیتال تجزیه و تحلیل شرکت به این نتیجه رسیدند که سخت نسخه از سلامت نوشیدنی مانند الکل تزریق کمبوچا در اینجا به ماندن بگیرید.

“مصرف کنندگان به نظر می رسد ترجیح می دهند این نوشیدنی ها به دلیل آنها آلی [که] آنها کمک می کند تا بر این باورند که این است که هنوز بخشی از یک شیوه زندگی سالم’ یک اصطلاح است که معمولا مرتبط با مصرف الکل می گوید:” LatentView را میانه مدیر Shalabh Shalabh.

برخی از این جدید مش یو پی اس نمایندگی همکاری بین علامت های تجاری. در ماه سپتامبر MillerCoors تیمی با آماده-به-نوشیدنی فرقه قهوه مورد علاقه La Colombe برای اولین La Colombe سخت سرد دم کردن قهوه. آن را همیشه کار یکپارچه می گوید: Caleb برایانت دانشیار مدیر غذا و نوشیدنی گزارش شرکت تحقیقات بازار Mintel با اشاره به Pabst روبان آبی که در ماه جولای راه اندازی 8 درصد سخت-قهوه نسخه از آن را امضا آبجو که کارشناسان مانند برایانت می گویند ممکن است اشتباه هویت نام تجاری: PBR تجربه چشمگیر رنسانس بین سال های 2005 و 2010 به صورت جذاب به hipsters با آن “شیک یکپارچهسازی با سیستمعامل.”

سخت seltzers او می گوید: غیر معمول هستند چرا که آنها درخواست تجدید نظر به تمام سنین و جنس است.

“شما نمی بینید که دیگر محصولات که در نزدیکی درخواست تجدید نظر جهانی” برایانت می گوید. “رشد در این منطقه تنها برای سرعت بخشیدن به دلیل آن را لمس هسته ای بر منافع مصرف کننده و نیازهای برآورده نشده به خصوص با آبجو. وجود دارد که این روند به سمت کاهش مصرف الکل با حجم ومزه اما سبک تر است.”

او می گوید یک سوم از نسل Z ارواح مصرف کنندگان می گویند که آنها گرفته اند طولانی استراحت از الکل در شش ماه گذشته که کمتر از سن قانونی آشامیدنی به طور چشمگیری کاهش یافته از نسل قبلی است. اما یکی دیگر از تغییرات جمعیتی است که ممکن است حساب کاربری برای یک تغییر به دور از بالاتر-الکل نوشیدنی ها: پیری جمعیت است. به طور کلی مصرف الکل و نوشیدن شراب خواری کاهش می یابد با سن.

این همه temperateness پرواز در مواجهه با برخی از داده های اخیر ، یک مطالعه در ماه گذشته از مرکز ملی آمار سلامت نشان می دهد مرگ و میر ناشی از الکل-مشکلات مربوط به بیش از دو برابر بیش از گذشته نزدیک به 20 سال است. وجود دارد 73,000 مرگ و میر در ایالات متحده در سال 2017 به دلیل بیماری کبد و دیگر الکل-بیماری های مرتبط با از 36,000 مرگ و میر در سال 1999.

جنی Zegler دانشیار مدیر غذا و نوشیدنی برای Mintel ممکن است پاسخ به این تناقض آشکار. آن را در مورد نوشیدن کمتر فقط دقیق او می گوید.

“برای طولانی ترین زمان ما واقعا تنها بود غیر الکلی آبجو را به انجام برسانند نیاز به اعتدال. شما تا به حال به توضیح را به دوستان خود و تحمل ننگ است که ممکن است با آن آمده” او می گوید. “با این سخت seltzers آن را اعتدال در ‘من قصد ندارم به نوشیدن الکل’ حس اما بیشتر در ‘من قصد دارم آشامیدنی برای مدت زمان طولانی و من نمی خواهم به از کنترل خارج’ احساس. سخت seltzer دارای موقعیت خوب از آنجا که شما می توانید آن را در تمام طول روز طولانی است و شما نمی خواهید برای دریافت پف کرده و یا مست.”

با بیشتر تو رفتگی در دیوار دسته مانند کمبوچا او می گوید: مصرف کنندگان در تلاش هستند تا یک نسخه از یک نوشیدنی و یا عطر و طعم آنها در حال حاضر لذت ببرید. او می گوید که از یک شرکت نظر ارائه پایین الکل نسخه های موجود boozy دسته بندی و فروتنی boozy نسخه های غیر الکلی دسته یک راه برای نگه داشتن مصرف کنندگان مشغول اند.

آنچه را ما می بینیم ،

میشل می گوید: به دنبال این mash-up دسته با CBD اضافه شده به مخلوط و حتی پیرو مد زودگذر دسته مانند alt-شیر واجد شرایط هستند. آیا ما شاهد سخت جو ،

“با این ترکیب می تواند وجود داشته باشد روسیه سفید یا Baileys از یک گیاه بر اساس دستور العمل است؟” کلبر این باورند. “کاملا.”

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات