دیگر بازیکنان که در تیم بودند نام و مانفرد گفت: در گزارش خود که او تمایل به دست کردن مجازات را به هر کس دیگری.

خواسته در ان بی سی “امروز” نشان می دهد اگر “مجازات متناسب با جرم و جنایت” 86 ساله هارون پاسخ داد. “نه من نمی.

“من فکر می کنم هر کس را که” آرون ادامه داد: “باید از بیس بال برای بقیه زندگی خود را.”

در پی Astros’ رسوایی دیگر رکورد گذارنده آمار پادشاه پیت رز ارائه دادخواست به MLB درخواست که او توان از آن به طور دائم فاقد صلاحیت لیست. اگر درخواست خود اعطا می شود که 78 سال افزایش یافت همچنین می تواند واجد شرایط برای القای به بیس بال از شهرت.

وقتی پرسیده شد که روز شنبه توسط NBC اگر رز باید مندرج در Cooperstown, n. y. هارون به سادگی گفت: “نه.”

هارون مبنی بر افزایش یافت به نظر می رسد تا حدودی شدیدتر از خود را قبلا اعلام موضع در مورد اینکه آیا بازیکنان متهم به استفاده از داروهای افزایش دهنده عملکرد افزایش باید در سالن از شهرت.

“این چیزی است که شما با قرار دادن این بچه ها و یا آیا شما با قرار دادن یک علامت ستاره در کنار نام خود را و می گویند,” هی, آنها آن را انجام داد اما در اینجا چرا؟'” هارون گفت: در سال 2009. “به امن که تنها راه من می بینم که شما می توانید آن را انجام دهد.”

زمانی که غول’ اوراق قرضه Barry بود که به طور گسترده ای مشکوک به استفاده از PEDs شکست آرون تمام زمان اجرای صفحه اصلی رکورد در سال 2007 دومی به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش ویدیو در سان فرانسیسکو ورزشگاه به ارائه خود را تبریک می گویم. “در طول قرن گذشته اجرای خانه برگزار کرده است جایگاه ویژه ای در بیس بال و من افتخار بزرگی است برای برگزاری این رکورد 33 از آن سال گفت:” در آن زمان است. “من بیش از حرکت در حال حاضر و ارائه بهترین آرزوها را برای بری و خانواده اش در این دستاورد تاریخی.

در انتخاب به هر بازیکنان فعال بودند که در سال 2017 Astros با وجود اشاره در گزارش خود که شاهد طرح توصیف آن به عنوان “بازیکن محور” مانفرد گفت: آن را دشوار است برای تعیین درجات مختلفی از مجرمیت و “غیر عملی با توجه به تعداد زیادی از بازیکنان درگیر و این واقعیت است که بسیاری از این بازیکنان در حال حاضر بازی برای باشگاه های دیگر.”

اما در این سال هوستون تیم ملی که هنوز هم بسیاری از این بازیکنان به احتمال زیاد می تواند انتظار درمان تکبر از مخالفت با طرفداران در حالی که در سفرهای جاده ای و همچنین ادامه داد: پرسش های دشوار از خبرنگاران.

“این یک سوال منصفانه” Hinch پاسخ داد. “و من فکر می کنم هر کس باید به منظور جلب خود نتیجه گیری.”

“من امیدوارم که با گذشت زمان آن را ثابت شده است که آن را [ع],” Hinch افزود: با اشاره به وفور استعداد در آن تیم هوستون. “اما من درک می کنم این سوال. … متاسفانه ما باز است که درب.”

ثبت نام-سرقت در خود و برای خود است و نه غیر قانونی در بیس بال و از آن شده است یک بخش از بازی برای چند دهه بیشتر از طریق بازیکنان که به پایه دوم peeking در گیر و سیگنالینگ به hitter. اما به عنوان مانفرد اشاره در گزارش خود آن را می شود غیر قانونی زمانی که تجهیزات الکترونیکی استفاده می شود به عنوان بخشی از این طرح است.

هنگامی که هارون گفت: NBC شنبه که او را “شگفت زده” برای یادگیری جزئیات Astros’ عملیات او پرسید: “آنها نمی سرقت علائم در روز خود را?”

“آنها بود. آنها نمی آنها را سرقت که در راه” هارون پاسخ داد: با خندیدن.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im