به عنوان اقتصاد زمین به توقف در اوایل این سال “جریان از سکه ها را از طریق اقتصاد واز همه — این نوع از متوقف تغذیه” صندلی جروم H. پاول گفت: در چهارشنبه شنوایی قبل از کمیته خدمات مالی مجلس. پاول گفت: بانک مرکزی مشغول به کار ضرابخانه ایالات متحده و بانک مرکزی برای رفع این مسئله به طور موقت.

“مکان های که در آن شما رفتن به سکه های خود را و اعتباری در فروشگاه و دریافت پول نقد — شما می دانید تاشو پول — آن شده اند مشغول به کار است. فروشگاه ها بسته شده اند” پاول گفت. “به طوری که کل سیستم به نوعی تا به حال به متوقف شود. ما به خوبی از این آگاه است. … به عنوان اقتصاد بازگشایی ما شاهد سکه شروع به حرکت دوباره.”

قانونگذاران مجلس تا حد زیادی زیر سوال پاول در مورد تغذیه گسترده مجموعه ای از برنامه های امداد رسانی اورژانس و چگونه بانک مرکزی است که با هدف قرار دادن آمریکایی ها لگد از نیروی کار متوسط شرکت های خدمت به خیابان اصلی برنامه اعطای وام و به طور کلی بازار سهام است.

Rep. جان رز (R-Tenn.), اما گفت او شده است از شنیدن نگرانی از بانک ها در منطقه خود را که در حال دریافت تنها کسری از خود هفتگی سکه سفارشات.

رز ذکر یک بانک خاص است که ممکن است در اجرا از سکه تا پایان این هفته و یا آخر هفته و پرسید: اگر این موضوع در پاول رادار.

“آنها قطعا باید در ارتباط با بانک مرکزی برای گزارش این وضعیت” پاول پاسخ داد. “ما در حال کار بر روی این مشکل و خیلی از شما قدردانی آوردن آن را به توجه ما است.”

این بیماری همه گیر “است به طور قابل توجهی مختل زنجیره تامین و عادی الگوهای گردشی برای ایالات متحده سکه مانند سکه نیکل, dimes و چهارم با توجه به فدرال رزرو بانک ها. در چند ماه گذشته سکه سپرده از موسسات سپرده گذاری — مانند اتحادیه های اعتباری و بانک های تجاری و جامعه بانک — کاهش یافته است. ضرابخانه ایالات متحده سکه تولید نیز کاهش یافته است “با توجه به اقدامات در محل قرار داده برای حفاظت از کارکنان خود را,” رزرو بانک ها گفت.

ضرابخانه ایالات متحده بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

ضرابخانه ایالات متحده است و این کشور با صدور اقتدار را برای سکه و تعیین سالانه سکه تولید. به بانک مرکزی ارائه نعناع با ماهانه سکه سفارشات و 12 ماه نورد سکه-منظور پیش بینی شده است.

فدرال رزرو “در حال کار بر روی چندین جبهه برای کاهش اثرات کم سکه موجودی انبار” با توجه به بانک مرکزی, توجه داشته باشید. که شامل کار با نعناع به کاهش مسائل مربوط به عرضه و به حداکثر رساندن ظرفیت تولید همراه با تشویق موسسات سپرده گذاری برای سفارش تنها سکه های آنها نیاز به ملاقات کوتاه مدت تقاضای مشتری.

“اگر چه فدرال رزرو با اعتماد به نفس است که سکه موجودی مسائل را حل و فصل هنگامی که اقتصاد باز می شود به طور گسترده تر و سکه زنجیره تامین به حالت عادی برمی گرداند گردش الگوهای ما می دانیم که این اقدامات به تنهایی کافی نخواهد بود برای حل کوتاه مدت مسائل” توجه داشته باشید گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات