در واقع لیبرمن گفت: دوشنبه شب شده بود او قبلا برنامه ریزی شده در کنفرانس آخر هفته برایانت مرگ او ممکن است شده اند در هلیکوپتر که رفت با برایانت Gianna و هفت نفر دیگر در هیئت مدیره کشتن همه آنها را.

“اگر [برایانت] به نام به حال من پنج شنبه و من نشسته در اطراف دالاس [با هیچ برنامه ای] و او می رود به سوى لس آنجلس بیا Gianna بازی,’ من رفته بدون شک وجود دارد,” او گفت: در نیویورک در نیویورک پست. “من نمی توانستم نفس بکشم [هنگامی که من این خبر را شنیده]. من نمی دانم اگر من قرار بود برای رفتن به بیمارستان است.

“این بسیار غم انگیز است. من فقط دل شکسته و ویران کرد. من نمی دانم اگر من گریه ام این مقدار در سال فقط به دلیل نزدیکی من به او.”

در یک متاسفانه مضحک و تاب لیبرمن صحبت شد به عنوان یکی از برندگان در تورمن Munson جوایز شام به نام ستاره یانکی ها گیر که جان خود را در سقوط هواپیما در سن 32 در سال 1979.

“من می دانم آنچه کوبه بود که انجام شد دقیقا چه تورمن انجام شد. او عاشق او و او عاشق او کودکان و نوجوانان” لیبرمن گفت. “[برایانت] بود به خوبی آگاه تورمن Munson و میراث او. آنها قطع شد از همان پارچه. آنها دشوار است. آنها می تواند سختی را بر هم تیمی های خود را. آنها به شما فشار را به سطح های مختلف. من آن را دریافت کنید. عظمت است و نه حوصله.”

لیبرمن اول زن مربی مردان تیم حرفه ای — D لیگ تگزاس افسانه در سال 2009 — و زن دوم به نام NBA دستیار مربی با ساکرامنتو کینگز در سال 2015. او ارسال شده یک عکس از او با برایانت فقط قبل از اولین بازی پیش فصل با پادشاهان.

او همچنین با استفاده از یک قفل در کنار برایانت زمانی که پادشاهان بازی کلیپرز در مرکز استیپلز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im