سالن از شهرت مربی جری اسلوان می میرد و پس از مبارزه با بیماری پارکینسون

“جری اسلوان در میان NBA معتبرترین و تحسین افسانه” کمیسر NBA آدم نقره در بیانیه ای گفت. “او اولین مربی به پیروزی 1,000 بازی با همان سازمان که به تجسم کیفیت ساخته شده است که جری یک Hall of Famer: پشتکار و نظم و انضباط رانندگی و از خود گذشتگی. او بیش از 40 سال در NBA به موازات یک دوره رشد فوق العاده ای در لیگ یک زمان هنگامی که ما تا حد زیادی بهره مند از خود فروتنی مهربانی و عزت و کلاس است.”

در لیگ شکل با ستاره های بزرگ و شخصیت های اسلوان ایستاده بود به عنوان بی تکلف — به طوری که او اغلب خود را خوردند pregame غذا در اتاق رسانه در کنار خبرنگاران. جوانترین از 10 کودکان اسلون از دست پدر خود را در سن جوان و بدون ماشین تا به حال به hitchhike برای رسیدن به جوانی خود را در بازی.

اسلون جلب انگیزه از یک دبیرستان مربی که هشدار داد در برابر تنبلی با اشاره به بازیکنان خود را به عنوان “داروخانه کابوی ها نشسته وجود دارد نوشیدن کوکتل های شیری.” او این پیام را به قلب — “هیچ کس می خواست می شود یک drugstore cowboy,” او گفت: در سال 2009 سالن از شهرت القایی — به دست آورده و همه افتخارات دولت قبل از فرود در Evansville جایی که او راه خود را بر روی NBA رادار به عنوان یک دفاعی-فکر گارد.

“هیچ کس دعوا با جری چون شما می دانید قیمت خواهد بود بیش از حد بالا” جاز اجرایی فرانک اشپزخانه گفت: در سال 1996 با توجه به سالت لیک تریبون. “شما ممکن است برنده بیرون می آیند; در سن و سال او, شما حتی ممکن است او لیسیدن, اما شما می خواهم به از دست دادن یک چشم و یک دست خود را از بیضه ها در این فرآیند است. همه چیز خواهد بود از بین رفته اند. او رجعت یک مرد یقه آبی خاک کشاورز. من می دانم که شما در حال رفتن به فکر می کنم شوخی می کنم زمانی که من این را می گویم اما من دیدم جری اسلوان مبارزه در آلامو. من تو را دیدم او را در Harpers Ferry. من تو را دیدم او را در پرل هاربر. او وفادار است. او یک کارگر سخت. او یک مرد است.”

پس از اینکه پیش نویس در سال 1965 توسط بالتیمور گلوله او رفت و برگشت به ایلینوی هنگامی که گاو انتخاب شده او در گسترش پیش نویس یک سال بعد. اسلون ساخته شده این همه ستاره تیم در سال 1967 و 1969 به دست آورده و شش all-دفاعی تیم انتخاب. بازنشسته شد و در سال 1976 با حرفه ای به طور متوسط از 14.0 امتیاز و 7.4 ریباند بیش از 11 فصل و گاو خود را بازنشسته شماره 4 نیوجرسی دو سال بعد. اسلون خود را راه اندازی NBA حرفه مربیگری به عنوان دستیار با گاو در سال 1978 افزایش به سر کار یک سال بعد.

“جری اسلوان شد ‘اصلی Bull’ که دفاع سر سخت و شبانه فشار در دادگاه به نمایندگی از حق رای دادن و کاملی از شهر شیکاگو,” گاو رئیس جری رینسدرف در بیانیه ای گفت. “جری شد چهره Bulls سازمان از آغاز به کار آن از طریق اواسط 1970s و بسیار مناسب خود را یکنواخت شماره 4 اولین نیوجرسی بازنشسته توسط این تیم است.”

یوتا شد اسلون را خانه دوم خود را زمان بندی کامل بود. جاز داشتن مهاجرت از نیواورلئان در سال 1979 بود که هنوز نسبتا جوان و unaccomplished شده اضافه کردم حق رای دادن در هنگام اسلون در زمان بیش در طول فصل 1988-89. اما ظهور استاکتون و مالون تبدیل این سازمان به یک چندساله برنده با اسلوان نظارت بر سه 60-برنده فصل 15 حذفی اسکله و شش سفر به نهایی کنفرانس غرب. اسلون با الهام از وفاداری شدید خود را از امضای ستاره چون به عنوان استاکتون اشاره کرد او “هرگز خواسته اعتباری; او اجتناب از آن است.”

که اجرا به علاوه یک دوم موفق عمل ساخت و ساز در اطراف Deron Williams در 2000s قرار داده اسلون چهارم تمام وقت در فصل به طور منظم برنده (1,221) و ششم در پیروزی حذفی (98).

“جری اسلوان همیشه مترادف با یوتا جاز” این تیم گفت: در بیانیه ای اعلام مرگ از عوارض ناشی از پارکینسون و Lewy body dementia. “او برای همیشه خواهد بود یک بخشی از یوتا جاز سازمان و ما پیوستن به خانواده و دوستان و طرفداران در ماتم از دست دادن خود را. ما خدا را شکر برای آنچه که او انجام شده در اینجا در ایالت یوتا و دهه فداکاری و وفاداری و سرسختی او به ارمغان آورد به ما حق رای دادن. مانند استاکتون و مالون به عنوان بازیکن جری اسلوان کاملی از سازمان است. او خواهد بود تا حد زیادی از دست رفته است.”

اسلون قدیمی-مدرسه معاندت محدود بود به سازگاری با او را داده NBA چشمگیر تکامل فرهنگی در طول تصدی خود. آستین نهفته تنش با Williams آب پز را بیش از در سال 2011 منجر اسلون به استعفا midseason. اسلون گفت که به سادگی آن را “زمان حرکت” و پس از آن-کمیسر دیوید استرن گفت: این مربی تا به حال “کاملی از تمام نکات مثبت تیم های ورزشی است.”

ویلیامز که معامله شد در مدت کوتاهی پس از اسلون خروج روز جمعه گفت که آنها تا به حال وصله چیزهایی که در سال های اخیر است.

“من می دانم که همه چیز پایان ندارد به خوبی بین ما در یوتا با این حال من خوشحالم که من این شانس را به نشستن با او را قبل از آن خیلی دیر شده بود,” او نوشت: در Instagram. “… خوشا که من برای بازی با او و یاد خیلی از او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>