نیم میلیون N95 ماسک ها در راه خود به نیویورک و سیاتل تولید کننده می گوید

3M کارخانه در داکوتای جنوبی و نبراسکا در حال حاضر تولید 35 میلیون N95 ماسک یک ماه از 90 درصد از آن ها تعیین شده برای کارگران بهداشت و درمان پس از تغییر در قانون هفته گذشته حذف تهدید از دعاوی از جمله فروش.

دیگر 10 درصد را به کارگران صنعتی که “همچنین مهم در این بیماری همه گیر” در بخش های از جمله انرژی و مواد غذایی و داروسازی, 3M رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت مایک رومی گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ،

تغییر امضا و به قانون چهار شنبه محافظت از تولید کنندگان از زمانی که مسئولیت فروش N95 ماسک به بهداشت و درمان بخش است که طراحی شده برای استفاده های صنعتی. هر دو نوع فیلتر حداقل 95 درصد از ذرات هوابرد, اما آنها می تواند متفاوت باشد در طراحی و مناسب با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

مسئولیت حفاظت را پوشش می دهد انواع خاصی از یکبار مصرف N95 ماسک طراحی شده برای استفاده های صنعتی و برخی که در گذشته خود و تاریخ انقضا و اگر آنها شده است با خیال راحت ذخیره می شود و در وضعیت خوب غذا و دارو گفت: در مارس 2 نامه است. FDA گفت: مزایای استفاده از چنین ماسک, همچنین شناخته شده به عنوان ماسک خطرات با توجه به کمبود گسترده در بیمارستان.

“بر اساس کلیت شواهد علمی موجود به FDA آن را معقول و منطقی به این باور است که مجاز ماسک ممکن است موثر در پیشگیری از [بهداشتی-مراقبت کارگر] قرار گرفتن در معرض بیماری زا بیولوژیکی ذرات هوابرد” در میان کمبود FDA گفت. آن اضافه شده است که “شناخته شده و بالقوه مزایای مجاز ماسک … بیشتر شناخته شده و خطرات بالقوه از این محصول است.”

این نامه نداد در مورد منافع و خطرات.

قبلا 3M آمریکا کارخانه به فروش می رسد بخش عمده ای از ماسک خود را به مشتریان صنعتی با تنها حدود 14 درصد از رفتن به کارگران بهداشت و درمان, معاون رئیس جمهور, پنس گفت: در هفته گذشته. ماسک برای مراقبت های بهداشتی کارگران به طور معمول باید به تولید در خطوط تولید تایید شده توسط اداره غذا و دارو. ماسک برای کارگران ساختمانی و صنعتی دیگر کاربران تایید شده توسط موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی و یا NIOSH.

3M همچنین تولید ماسک در اروپا و آسیا و آمریکای لاتین است. “محصولات ما هستند به طور مشابه اعزام به حمایت از COVID-19 دیدگاه در کسانی که در مناطق مربوطه” رومی گفت.

نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو (D) در یکشنبه خواست دولت فدرال برای کنترل عرضه های پزشکی دستیابی و توزیع گفت: کشورهای رانندگی شد تا قیمت ها در رقابت با یکدیگر برای ماسک و تجهیزات دیگر.

“ایالات متحده به سادگی نمی تواند مدیریت آن را” کومو گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه. “در برخی از راه ما savaging کشورهای دیگر. من در تلاش برای خرید ماسک. من در رقابت با کالیفرنیا و ایلینویز و فلوریدا. و این روشی نیست که باید آن را.

“قیمت سنگ آهن در بازار مشکل فوق العاده و آن را تنها بدتر شدن است. وجود دارد ماسک که ما به پرداخت 85 سنت برای. ما در حال حاضر به پرداخت 7 دلار. چرا ؟ چون من رقابت در برابر هر دولت دیگر و در برخی موارد در برابر کشورهای دیگر در سراسر جهان,” او گفت: “بدون نام بردن از ماسک تامین کنندگان.

“من به قرارداد با یک شرکت برای 1,000 ماسک. آنها تماس بگیرید بازگشت 20 دقیقه بعد و می گویند قیمت فقط بالا رفت چرا که آنها تا به حال یک پیشنهاد بهتر,” کومو گفت.

3M سخنگوی جنیفر Ehrlich گفت: شرکت “تغییر نکرده است قیمت آن را هزینه برای 3M ماسک به عنوان یک نتیجه از covid-19 شیوع اما این شرکت نمی تواند کنترل قیمت نمایندگی و یا خرده فروشان شارژ برای 3M ماسک.” او از ارائه جزئیات 3M قیمت گذاری شده است.

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر (D) نیز نامیده می شود رقابتی خرید میان کشورها یک مشکل در مصاحبه با سی ان ان روز یکشنبه توصیف آن به عنوان “غرب وحشی است.”

کومو خواست دولت فدرال به استفاده از دفاع تولید عمل به “سفارش کارخانه های تولید ماسک و لباس و هواکش” و برای توزیع کالا در مد منظم.

رئیس جمهور نسبت ناروا داده پیام های مخلوط در روزهای اخیر در مورد اینکه آیا او با استناد به دفاع تولید عمل در زمان گفت او و دیگران گفته او نیست. او با توجه به انواع دلایل برای انجام این کار از جمله خواستار خرید تجهیزات پزشکی یک شغل برای فرمانداران.

روز یکشنبه تهمت و تجارت خود را مشاور پیتر ناوارو گفت: در یک جلسه آنها را نمی بینیم نیاز به نیروی شرکت های تولید لوازم پزشکی تحت دفاع تولید عمل می کنند چرا که برخی از آنها افزایش تولید به طور داوطلبانه. “ما در حال گرفتن آنچه ما نیاز داریم و بدون قرار دادن دست سنگین از دولت پایین” ناوارو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im