هکرها در حال تصرف در coronavirus نگرانی به سرقت اطلاعات محققان و آمریکا تنظیم کننده هشدار می دهند

جمله پیچیده ترین تلاش شده است یک کمپین توسط گروهی از هکرهای چینی لقب باطل پاندا امنیت سایبر توسط محققان در بررسی نقطه اسرائیل مبتنی بر فن آوری شرکت است. در گزارش خود در روز شنبه بررسی نقطه به نام باطل پاندا یک “advanced persistent threat” لقبی محفوظ ترین فنی ماهر و به خوبی سازمان یافته حمله اغلب داشتن دولت حمایت.

باطل پاندا با استفاده از جعلی سند ظاهرا افشای coronavirus عفونت اطلاعات از مغولستان وزارت بهداشت برای فریب کاربران اینترنت به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی حساس با هدف به دست آوردن دسترسی به کامپیوتر و گوشی های هوشمند با توجه به بررسی نقطه گزارش.

“COVID-19 ارائه نه تنها فیزیکی تهدید بلکه یک تهدید سایبری و همچنین” Lotem Finkelsteen بررسی نقطه سر از تهدید هوش در انتشار اخبار گفت: روز شنبه با اشاره به بیماری ناشی از ویروس است. “همه بخش عمومی اشخاص و [شرکت] در همه جا باید فوق العاده با احتیاط از اسناد و وب سایت های مضمون در اطراف Coronavirus.”

گزارش آهنگ از نزدیک با یافته های حاصل از کشت از کارشناسان امنیت سایبر. ماه گذشته, برای مثال, محققان, کار با آی بی ام نشان دادن کمپین ایمیل در ژاپن که به دنبال سرقت اطلاعات از کسانی که باز آلوده پیوست. در روز پنج شنبه, امنیت, شرکت FireEye دقیق تلاش های بداندیش در چین و کره شمالی و روسیه به اهرم های جهانی نگرانی در مورد کوروناویروس به کمک های خود را جاسوسی.

در بسیاری از موارد هکرها فریب قربانیان unsuspecting به دانلود اسناد و مدارک است که به نظر می رسد بیا از رسمی مقامات بهداشتی — تنها به ارائه کد های مخرب است که می تواند co-انتخاب یک هدف کامپیوتر.

شناخته شده روسی هک گروه های هدفمند اوکراین با توجه به FireEye و هکرها مشکوک به کره شمالی در مبدا به نظر می رسد به هدف در یک سازمان غیر دولتی در کره جنوبی. چینی هک گروه مجموعه مناظر خود را در شرق آسیا و گاهی اوقات برگشتاندن اهداف با استفاده از اسناد و مدارک که شامل آمار رسمی در مورد عفونت کروناویروس شرکت یافت می شود.

در هفته های اخیر مقامات آمریکایی هشدار داده اند در مورد بازیگران مخرب به دنبال به دست گرفتن در جهانی coronavirus نگرانی برای فروختن محصولات جعلی و یا استخراج اطلاعات حساس است. هفته گذشته برای مثال یک بازوی امنیت سایبری در وزارت امنیت داخلی پرچم بالقوه است که جنایتکاران و هکرها “ممکن است ارسال ایمیل با فایل پیوست مخرب و یا لینک به وب سایت های جعلی برای فریب قربانیان به افشای اطلاعات حساس و یا اهدا به جعلی سازمان های خیریه و یا باعث می شود.”

در این گزارش آمده است در حال رشد در میان شواهدی وجود دارد که cybercriminals به دیدن فرصت در میان همه گیر. بررسی نقطه گزارش آن را پیدا کرده بود 4,000 جدید سایت دامنه های مربوط به coronavirus با 3 درصد حاوی نرم افزارهای مخرب.

یکی دیگر از محبوب تاکتیک شده است spearphishing که در آن گمراه کننده ایمیل های حمل لینک که کلیک تواند کاربران را به بار نرم افزارهای مخرب بر روی دستگاه های خود را.

دیگر محققان مستند چگونه نقشه از عفونت گزارش سازمان بهداشت جهانی و دسترسی به اطلاعات در دولت مزایای مرتبط با این بیماری همه گیر است تغییر داده شده است که شامل نرم افزار های مخرب. اهداف بالقوه شده اند در اندونزی و ژاپن و کشورهای دیگر.

پیچیدگی این حملات متنوع به طور گسترده ای با برخی از آنها نسبتا ساده و در تلاش برای سرقت اطلاعات شخصی در حالی که دیگران به دنبال کلید های تایپ شده توسط کاربران و یا به دنبال بیشتر-دسترسی گسترده به دستگاه های منحصر به فرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im