‘گناه’: میت رامنی برای شکستن از جمهوری خواهان و رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح

سناتور میت رامنی می گوید او را رای به محکوم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یکی از استیضاح اتهامات او چهره مارک استراحت در صفوف حزب جمهوری خواه تنها چند ساعت قبل از رای گیری برگزار می شود.

آقای رامنی اعلام کرد قصد خود را طی یک سخنرانی در مجلس سنا طبقه که در آن او گفت که رای به محکومیت رئیس جمهور برای سوء استفاده از قدرت به اتهام او چهره اما تبرئه او را در انسداد کنگره شارژ. در انجام این کار او خواهد بود اولین سناتور در تاریخ ایالات متحده به رای برای حذف یک رئیس جمهور از حزب خود او در یک استیضاح محاکمه.

به نظر می رسد بعید است که این خبر را به طور قابل توجهی تغییر دهد و این احتمال که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت تبرئه شد در هر دو اتهامات عنوان شده علیه. اما آن را انکار می کند رئیس جمهور و متحدان او توانایی بازیگران تلاش در برابر او به عنوان تنها حزبی ورزش.

“رئیس جمهور این است که گناه از یک هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی” آقای رامنی گفت: در این سخنرانی که در آن او استناد خود حس وظیفه به استدلال می کنند که رای گیری مجلس سنا خواهد بود به نوبه خود و قضاوت مردم آمریکا و کتاب های تاریخ. در زمان او ظاهر شد به قاچاق هنگامی که به ذکر بودن “عمیقا مذهبی” و که او تا به حال قسم خورده است “سوگند قبل از خدا”.

“چه او کامل نیست,” او ادامه داد: ارجاع رئیس جمهور ادعا می کند که اقدامات خود را بی عیب و نقص شدند. “آن را آشکار حمله به ما انتخاباتی, حقوق امنیت ملی ما و ما ارزش های اساسی. فساد در انتخابات برای حفظ خود در دفتر شاید بیشتر توهین آمیز و مخرب تخلف از سوگند یاد کرد که من می توانید تصور کنید.”

سنا رای گیری خواهد شد در بعد از ظهر چهارشنبه در مقالات از استیضاح که تحویل داده شد از خانه های زیر رای خود را به آقای ترامپ سوم رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده به استیضاح.

مدت کوتاهی پس از آقای رامنی اعلام کاخ سفید به طور ناگهانی لغو یک برنامه ریزی باز کردن کنفرانس مطبوعاتی در دفتر بیضی شکل بین رئیس جمهور و رهبر مخالفان ونزوئلا ژوئن Guaido. توسعه صورتحساب به عنوان یک تغییر برنامه ها و خبرنگاران گفت: به نظر می رسد سازماندهی شده است.

اما که ناگهانی لغو شد و هنوز هم در دیدار با حدس و گمان که این دو تصمیم گیری متصل می گردد و این که رئیس جمهور علاقه مند بود در صحبت با مطبوعات در مدت کوتاهی پس از انتشار. رسمی کاخ سفید بلافاصله اظهار نظر در مورد آقای رامنی اعلام و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن حساب توییتر سکوت.

آقای رامنی در میان تعداد انگشت شماری از سناتورها که تا به حال دیده شده است برای دیدن چگونه آنها رای است و تنها جمهوری خواه تا کنون نشان می دهد او خواهد رای به محکوم کردن.

که گروهی از تماشای سناتور شامل دموکرات ها و همچنین جمهوری خواهان و تقریبا همه آنها نشان دهنده یک دولت در نظر گرفته می شود رقابتی است. سناتور آلاباما داگ جونز که چهره یک شات انتخاب مجدد پیشنهاد گفت: در اوایل روز چهارشنبه که او نیز رای به محکومیت رئیس جمهور.

سوزان کالینز یک کلید نوسان سناتور ایالت از مین تا در عین حال اعلام کرد او می خواهد رای به تبرئه رئیس جمهور.

اما آقای رامنی تصمیم همچنین نمایانگر خطرات ناشی از شکستن از یک حزب در طول این استیضاح محاکمه فوری ملامت به او حاضر با ناظران سیاسی خواستار اخراج او از حزب جمهوری خواه. ماه قبل از آقای رامنی کنگره جاستین Jalbi به طور مشابه در بر داشت زیر آتش برای rebuking رئیس جمهور و در نهایت اعلام کرد که او را از حزب جمهوری خواه در سال گذشته است.

“میت باید اخراج از @SenateGOP کنفرانس” نوشت: Donald Trump Jr رئیس جمهور بزرگسالان پسر در توییتر پس از طبقه سخنرانی.

صرف نظر آقای ترامپ تقریبا قطعا تبرئه با یک منظور حذف تنها شدن ممکن است هنگامی که یک سوپر اکثریت سناتورهای رای به نفع. که دموکرات ها نیاز به متقاعد کردن حدود 20 جمهوریخواهان برای شکستن رتبه و با رای آنها به استیضاح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>