مواد غذایی تحویل قرار بود نهایی همه گیر تاسیسات. اما آن را در حال سقوط کوتاه است.

“من شده است با طراوت صفحه مانند یک دیوانه وار بود و من در تلاش برای گرفتن بلیط به یک واقعا داغ کنسرت — و بدون توجه به آنچه که آن کار نمی کند” 62 ساله گفت. “من نمی دانم چرا از من خسته نمی شوم.”

تحویل مواد غذایی با یک کلیک سفارش و “تماس با ما” افت آف قرار بود نهایی همه گیر راحتی. آن وعده داده شده به نگه داشتن مردم در خانه و خارج از شلوغ فروشگاه تسهیل اجتماعی فاصله مورد نیاز به سرعت گسترش رمان coronavirus. خدمات مانند Instacart و Shipt بودند تن به تن به عنوان اللفظی حیاتی است که می تواند کشتی های مواد غذایی و سایر ملزومات به میلیون ها نفر از خانه نشین آمریکایی است.

اما این سیستم ترک خوردگی تحت وزن صعودی تقاضا و incommensurate عرضه از کارگران و مواد غذایی. خریداران در سراسر کشور گزارش هفته-انتظار طولانی بر روی سیستم عامل مانند Instacart, Shipt, Peapod و آمازون نخست در حال حاضر سوخت رسانی مداوم ناکامی و سوالات در مورد چگونه و یا زمانی که چشم انداز ممکن است بهبود بخشد. تحویل کارگران می گویند آنها تحت فشار در حال رشد بیش از حد بسیاری در جریان اعتصاب در هفته های اخیر در اعتراض به عدم دنده محافظ و تقاضا بالاتر پرداخت.

تحلیلگران می گویند تحویل سکسکه به احتمال زیاد خواهد شد در دراز مدت حتی به عنوان شرکت های استخدام و آموزش ده ها هزار نفر از کارگران جدید است. وجود دارد برخی از نشانه هایی هر چند که زمان انتظار در حال کاهش در برخی از نقاط کشور است.

“هر کس در حال اجرا پشت — منطقه ای grocers, آمازون, Walmart” گفت: لایحه اسقف اجرایی خرده فروشی شرکت مشاوره آجر در دیدار کلیک کنید. “اما عجله نشست و مصرف کنندگان شروع به مدیریت انتظارات خود را. آنها متوجه آنها نمی توانند فقط به صورت آنلاین و دریافت مواد غذایی خود تحویل داده و در یک یا دو ساعت دیگر به طوری که آنها شروع به برنامه ریزی.”

Coronavirus به ارمغان آورده است بسیاری از این کشور را متوقف کند. میلیون ها نفر در حال پناه گرفتن در خانه و در خواست از مقامات دولتی محدود کردن سفر خود را در خارج از جمله به سوپر مارکت ها و داروخانه ها. که منجر به بالا رفتن سرسام آور تقاضا برای خانه تحویل ساخته شده است که فقط 3 درصد از کلی فروش مواد غذایی قبل از همه گیر با توجه به سوپر مارکت و مشاور فیل Lempert.

Instacart که استخدام پیمانکاران مستقل به تحویل مواد غذایی از جمله زنجیره ای ملی به عنوان Safeway, Kroger لوله و Costco می گوید سفارشات باید چهار برابر شد و از یک سال پیش در حالی که Shipt است که متعلق به هدف گزارش “شکستن رکورد” تقاضا است. هر دو شرکت را به استخدام ده ها هزار نفر از خریداران جدید در هفته های اخیر و می گویند آنها انتظار دارند که تعداد کسانی که به رشد است. آمازون در ضمن می گوید که تجربه چنین “بی سابقه” تقاضا آن است که منتظر لیست جدید مشتریان برای آمازون تازه و غذاهای کل بازار خدمات تحویل. (جف بزوس موسس و مدیر عامل شرکت آمازون صاحب واشنگتن پست.)

“مشتری تقاضای ما انتظار می رود بیش از دو تا چهار سال است اتفاق افتاده در Instacart پلت فرم در دو تا چهار هفته” بنیانگذار شرکت Apoorva مهتا گفت: در هفته گذشته. این خدمات را معرفی کرده است بیشتر تحویل انعطاف پذیر و گزینه های است که اجازه می دهد مشتریان به جای دستور دو هفته پیش رو به جای یکی. آن نیز تقریبا دو برابر نیروی کار خود را در طول دو هفته گذشته از 200,000 تا 350,000.

در همان زمان تحویل کارگران در حال برخورد با یک میزبان از چالش های جدید است. سوپر مارکت در حال برش خود را ساعت ها و محدود کردن تعداد زیادی از مردم که می تواند فروشگاه را در یک زمان. فروشگاه ها نیز در حال اجرا هستند کم در چنین ضرورت کاغذ توالت و تخم مرغ ترک تحویل کارگران تقلا برای پیدا کردن مناسب جایگزین است که می تواند شامل چندین تماس های تلفنی و پیام های متنی به مشتریان.

مواد غذایی تحویل کارگران می گویند چنین تغییراتی باید دو برابر زمان آن طول می کشد به انجام هر سفارش. حتی کوتاه ترین لیست خرید آنها می گویند به راحتی می توانید بیش از یک ساعت را کامل پس از مقاطعه در وقت اضافی به صبر در خط و جستجو برای جایگزین فروخته موارد.

“کسب و کار شده است باد” گفت: هایدی Carrico, 55, که به تازگی آغاز شده خود خرید مواد غذایی کسب و کار در پرتلند سنگ., پس از سه سال از ارائه برای Instacart. “بسیاری وجود دارد و استرس و اضطراب و فروشگاه ها از همه چیز — ما به طور مداوم نیاز به پیدا کردن جایگزین که باعث می شود [خرید] را بسیار طولانی تر است.”

دامپلینگ یک پلت فرم آنلاین است که کمک می کند تا تحویل کارگران مانند Carrico کار خود را در کسب و کارهای کوچک است دیده می شود و 15 برابر افزایش در تقاضا از یک ماه پیش به گفته سخنگوی اولیویا o’donnell. این شرکت قصد دارد با دو برابر آن فهرستی از 1000 شخصی خریداران تا پایان ماه آوریل است.

Carrico ارائه شده است به عنوان بسیاری از هفت سفارشات یک روز متوقف و در نظر گرفتن مشتریان جدید پس از کسب و کار رسید. او شروع به تنظیمات دیگر را هم مانند درخواست مشتریان به نکته حداقل 20 درصد و محدود کردن سفارشات به چهار فروشگاه که در آن او احساس امن: Fred Meyer معامله گر جو کل مواد غذایی و محلی بقال جدید فصل بازار است.

در برانکس Papazian گفت که او تا به حال تشکیل یک برنامه زمانی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در اواسط ماه مارس: او را نگه دارید سفارش مواد غذایی راه او همیشه با تکیه بر یک چرخش Instacart, Shipt, Peapod و تازه مستقیم به نگه داشتن یخچال و آشپزخانه مجهز با پنیر danishes از Costco تمیز کردن وسایل از هدف و برنج و V8 از Stop & Shop. او رزرو دو زایمان حق دور برای مارس 13 و 15 مارس اما نه به هر حال موفق باشید پس.

او سرمایه گذاری هر 10 روز به انتخاب کنید تا او و مادرش داروها و خرید مواد غذایی. بسیاری از سوپر مارکت ها او می گوید: در حال اجرا هستند کم در استیپلز بنابراین او بازدید چهار یا پنج محله مغازه ها به پچ هم اصول اولیه مانند شیر و نان و تخم مرغ.

“من احساس می کنم در برخی از آخرالزمانی که در آن ناکجاآباد من به طور مداوم در جستجوی غذا برای مواد غذایی” گفت: Papazian سلامت نویسنده ای که به تازگی به پایان رسید, یک پیشنهاد برای کنگره است.

وقتی او به خانه او تازه مرورگر خود دوباره امیدوار شاید این بار او شما خوش شانس دریافت کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im