گریزلیز’ جعفر Morant خواستار حذف Confederate monument in Kentucky college شهر

Morant بود شماره 2 انتخاب کنید در NBA پیش نویس در سال گذشته پس از گذراندن دو فصل در موری دولت که در آن او اولین بازیکن در NCAA تاریخچه به طور متوسط 20 امتیاز و 10 پاس گل در یک فصل است.

“به عنوان یک جوان سیاه من نمی توانم استرس به اندازه کافی چقدر نگران کننده و سرکوبگر است بدانید که این شهر هنوز هم افتخارات یک مؤتلفه جنگ به طور کلی دفاع از سفید برتری و نفرت” در این نامه به عنوان خوانده شده. “با توجه به وقایع اخیر و سیاه زندگی مهم نیست حرکت لازم است به عمل در حال حاضر. ما نمی توانیم تغییر فرهنگ نژاد پرستی مگر ما تغییر جشن نژادپرستی است.”

Morant نامه می آید در میان اعتراضات پس از کشتن جورج فلوید, گزارشی درگذشت مردی که در مه 25 در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس و تظاهرات در شهرستانها که در آن برخی از آثار پایین آمده اند طی هفته گذشته.

در ریچموند معترضان سرنگون مجسمه ای از رئیس جمهور کنفدراسیون جفرسون دیویس که تا به حال ایستاده بود در پایتخت سابق این کنفدراسیون از سال 1907. که همان روز تظاهرات در پورتسموث Va., تحت پوشش یک مؤتلفه بنای تاریخی در کیسه زباله چند ساعت پس از مسئولان شهرستان ملاقات برای کشف کردن راه برای انتقال آن است. یک ورق سفید با “پل” که مخفف “سیاه زندگی موضوع” پوشش حصار در مقابل بنای تاریخی است.

مجسمه در مثل کریستف کلمب آمد در خیابان, Minn., و ریچموند در این هفته و در روز چهارشنبه از سر زدم یک مجسمه از اکسپلورر در بوستون.

در موری دولت, 41 اساتید و فوتبال دستیار مربی شرمن نیل دوم با ارسال نامه خواستار حذف لی مجسمه که نشسته در خارج از کالوی County courthouse.

“لطفا برای کمک به ما را به یک پایه و حذف این نماد نفرت و ظلم و ستم” Morant نوشت.

بیشتر بخوانید:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات