عزادار لیکرز می گویند کوبه برایانت مرگ ‘به ارمغان آورد به ما هم نزدیک’

در خارج از مرکز طرفداران ادامه داد: برای ادای احترام خود را با ترک, گل, خاطرات و شمع و با نوشتن پیام های شخصی در موقت نقاشی های دیواری. داخل لیکرز روشن برایانت شماره 8 و 24 که به نظر می رسد بر روی دیوار در کنار حق رای دادن را از دیگر بازنشسته کشباف.

هر بلندمدت مفاهیم در حق رای دادن و روان هستند و هنوز روشن نیست. لیکرز باید صرف چهار ماه گذشته در یک joyride ایجاد خود را به عنوان یک قفسه بالا مدعی مسابقه به 36-10 رکورد با تشکر از جیمز و دیویس بودند که هر دو منتخب در هفته گذشته به عنوان all-star استارت. در عین حال برایانت مترادف با سازمان دهه روابط با Pelinka و صاحب Jeanie باس و به تازگی ساخته شده یک گرم دوستی با جیمز بود که در اشک پس از یادگیری از سقوط. برایانت مرگ را قطع بیش از NBA در بزرگ — اما به خصوص لیکرز — برای ماه می باشد.

لیکرز مربی Frank Vogel تنها عضو این سازمان به آدرس رسانه ها روز شنبه گفت که بازیکنان ملاقات بیش از ناهار برای به اشتراک گذاشتن خاطرات و غمگین و با او ابراز اطمینان کرد که روند بهبودی را آغاز کرده بود.

“من فکر نمی کنم [یعنی مرگ] می توانید ما را از هم جدا در هر راه” Vogel گفت. “این فقط تقویت آنچه که ما احساس ما در مورد زمان ، ما تبدیل به یک خانواده در یک زمان بسیار کوتاه. این چیزی است که شما در مورد صحبت در NBA با تیم های خود را, اما این گروه به طور خاص واقعا رشد کرده و به یکدیگر عشق بسیار به سرعت. ما درک اهمیت و فرصت ما در این سال است. این فقط ما را به هم نزدیک است.”

“شما به معنای زیادی به ما همه در اینجا به خصوص #LakerNation و این مسئولیت من برای قرار دادن این s— بر پشت من و نگه داشتن آن رفتن,” او نوشت.

وگل sidestepped هر چند زمانی که از او پرسیده شد که در موارد متعدد که آیا لیکرز برنامه ریزی شده به بازی بقیه فصل در برایانت (آرکانزاس) را افتخار.

“ما می خواهیم برای نشان دادن آنچه که کوبه در حدود بیش از هر چیز,” او گفت:. “ما همیشه می خواستم به او افتخار می کنم. این که نمی شود هر گونه مختلف در اینجا. … او می ترسید ترین مرد در لیگ برای یک نسل کامل. تاثیر و نفوذ او احساس خواهد شد برای همیشه.”

متعدد بازیکنان NBA از جمله لیکرز گارد کوین طبخ تصمیم به تغییر خود را نیوجرسی شماره از احترام به برایانت و Gianna که 13 بود. آشپز که عینک شماره 2 به همان تعداد به عنوان Gianna در حال حاضر می پوشند شماره 28 که ترکیبی از Gianna شماره و برایانت اولین شماره پیراهن.

Brooklyn Nets گارد اسپنسر Dinwiddie, New Orleans Pelicans مرکز Jahlil Okafor اورلاندو سحر و جادو به جلو ترنس راس و فیلادلفیا 76ers گارد Zhaire اسمیت در میان یک گروه از بازیکنان که اعلام کرده اند نیت خود را به سوئیچ شماره.

NBA لیگ دفتر تا به چشم پوشی از آن دستورالعمل های دقیق در مورد تغییر نیوجرسی اعداد در نور تراژدی با توجه به یک فرد آشنا با این تصمیم. تحت شرایط عادی نیوجرسی اعداد باید به تایید قبل از فصل و درخواست تغییرات برای فصل بعد باید ساخته شده توسط Feb. 15.

دیگر بازیکنان از جمله فیلادلفیا 76ers مرکز Joel Embiid تیمبرولوز مینه سوتا مرکز کارل-آنتونی شهرها و آتلانتا هاوکز گارد Trae جوان افتخار برایانت با تعویض خود را از اعداد طبیعی به یکی از برایانت نیوجرسی اعداد در اولین حضور پس از مرگ او.

لیگ گسترده ای احترام برای برایانت نیز آشکار از تالار گفتمان کلیپرز که دو ستاره Kawhi Leonard و پل جورج هر دو جنوب کالیفرنیا بومی که تماشای برایانت.

“[برای] همه [کالیفرنیا] بچه ها این فقط بازدید متفاوت” جورج گفت: در تمرین روز شنبه. “او ما [Michael Jordan]. او قهرمان ما است. او ما بز است. … اگر وجود نداشت Kobe Bryant, من نمی دانم که من را نگاه کرد و بت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات