Gregg Popovich تماس مغلوب ساختن پیشی جستن یک آشفته idiot,’ انتقاد خود را فقدان رهبری

چه Popovich به نظر می رسد برای پیدا کردن به خصوص برآمدگی به عنوان او را روشن ساخته دیدگاه منتشر شده روز دوشنبه توسط ملت بود مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع حتی از طریق حرکات از تلاش برای تسکین این کشور پس از مرگ دیگری از گزارشی در دست افسران پلیس.

“این باور نکردنی” Popovich گفت. “اگر مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مغز, حتی اگر آن را 99 درصد بدبینانه او خواهد آمد و چیزی می گویند برای متحد کردن مردم است. اما او نمی مراقبت در مورد آوردن مردم با هم. حتی در حال حاضر. این که چگونه آشفته او است. این همه در مورد او. این همه در مورد آنچه منافع او را شخصا. آن را هرگز در مورد خوب بیشتر. و این که همه او را به حال شده است.”

“این بسیار روشن است که چه باید انجام شود. ما نیاز به یک رئیس جمهور به رئیس جمهور می آیند و می گویند به سادگی که ” سیاه زندگی مهم است.’ فقط می گویند که این سه کلمه. اما او نمی خواهد و او نمی تواند” Popovich اضافه شده است. “او نمی تواند به دلیل آن مهم تر برای او را به mollify گروه کوچکی از پیروان که اعتبار خود را از جنون.

“اما آن را بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن. سیستم را تغییر دهید. من هر کاری را که من می توانید انجام دهید برای کمک به, چرا که آنچه رهبران انجام دهد. اما او می تواند هر چیزی را انجام دهید برای قرار دادن ما در یک مسیر مثبت چرا که او یک رهبر است.”

Popovich نیز محکوم کرد و سه نفر دیگر از برجسته سیاستمداران جمهوری خواه: سن. Lindsey O. گراهام (S. C.) دیابت تد کروز (Tex.) و بسیاری زور رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (Ky.). Popovich ملت گفت که گراهام و کروز استفاده می شود به “شجاعت” اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن “نا مناسب” برای دفتر اما در حال حاضر آنها باید “به جای انتخاب به نامرئی و متملق در برابر این قتل عام است.”

“در پایان آنچه که ما را احمق است در محل از یک رئیس جمهور در حالی که کسی که واقعا کشور اجرا می شود سناتور. میچ مک کانل از بین می برد و ایالات متحده برای نسل های آینده,” Popovich گفت. “مک کانل را نابود کرده است و تخریب سیستم قضایی ما. او در تلاش است برای از بین بردن مراقبت از سلامت. او تخریب محیط زیست است. او استاد و مغلوب ساختن پیشی جستن را دست نشانده و چه خنده دار است که تهمت نمی کند و حتی آن را می دانم. مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه می خواستم به بخشی از این گروه اما مک کانل در گروه یک و مغلوب ساختن پیشی جستن نقش احمق.”

Popovich موفق به کسب پنج قهرمانی NBA در حالی که مربیگری تاتنهام از سال 1996 به او طولانی ترین دوره تصدی با همان تیم با هر مربی در NBA, NFL, NHL یا لیگ اصلی بیس بال. او 1,272 فصل به طور منظم برنده هستند و بطور تمام وقت و .676 درصد برنده رتبه چهارم در میان مربیان با حداقل پنج فصل (410 بازی).

یکی از کسانی که چند مربیان بهتری درصد برنده, Steve Kerr از رزمندگان طلایی امور خارجه نیز بوده است صریح در مسائل اجتماعی و در مخالفت از مغلوب ساختن پیشی جستن تن و سیاست. در پاسخ به یک صدای جیر جیر دوشنبه ترویج ملت داستان کر ستایش همکار خود در نوشتن: “این است که چرا او پاپ است. به عنوان او یک بار به من گفت: – زندگی کوتاه است — شما یا ایستاده برای چیزی و یا شما نمی کنند.’ او همواره بصورتی پایدار و محکم ایستاده بود و برای عدالت و برابری و با توجه به بقیه از ما شجاعت به انجام این کار بیش از حد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور کلی موضع مقابله و در مورد تظاهرات خواستار فرمانداران به “هارف” در پاسخ های خود را و اغلب نشان می دهد که کمک نظامی نامیده می شود.

در ملی آدرس شنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “بسیج همه در دسترس فدرال منابع نظامی و غیر نظامی برای جلوگیری از شورش و غارت برای پایان دادن به تخریب و آتش سوزی و حفاظت از حقوق مطیع قانون آمریکایی از جمله متمم دوم حقوق.” با استناد به چندین قسمت از خشونت در میان تظاهرات که او مقصر Antifa در میان دیگران تهمت و گفت هدف او این بود که به “استقرار گارد ملی در تعداد کافی است که ما تسلط بر خیابان.”

در انتشار نظرات پیش از آن در روز Popovich گفت: رئیس جمهور: “او نه فقط تفرقه. او یک ناوشکن. در حضور او باعث می شود که شما می میرند. او شما را بخورند زنده برای اهداف خود. من وحشت زده است که ما یک رهبر که نمی توانم بگویم ” سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.’

“به همین دلیل او پنهان در کاخ سفید زیرزمین. او یک ترسو. او ایجاد یک وضعیت و اجرا می شود به دور مانند یک کلاس مدرسه ابتدایی. در واقع من فکر می کنم بهتر است او را نادیده بگیرد. وجود دارد هیچ چیز او می تواند انجام دهد به این دلیل که او چه کسی است: آشفته ادم سفیه و احمق.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>